Fansite Support

Fansite Support (wsparcie fansite) zostało stworzone z myślą o nowych stronach fanowskich, a dokładniej ich adminach, którym jesteśmy gotów pomoc z rozwojem własnych stron.

Będziemy radzili co robić i jak rozwijać stronę podczas drogi do oficjalnego wsparcia CipSoftu. Będziemy w stanie pomóc Wam głównie naszą wiedzą, ale również od czasu do czasu zaoferujemy swoją pomoc przy tworzeniu grafik, czy też wywiadów. Jednak nie ogranicza to się tylko na tym, ponieważ będziemy mogli zaangażować Was w organizacje konkursów, które będziemy sponsorowali, lub po prostu pomożemy przy promocji strony.

Jesteśmy przekonani, że dla młodych adminów istotne jest wsparcie bardziej doświadczonej strony. Z racji, że projekt jest rozwijany, prawdopodobnie zmieni się on i możliwe, że będziemy mogli zaoferować więcej z naszej strony.

Jednakże nie wszystkie strony będą wspierane. Jeśli chcecie zgłosić się do naszego programu, to należy wysłać email na adres support@tibiopedia.pl, zaprezentować swoją stronę i jej cechy. Strony fanowskie, które powstały ponad pół roku temu nie zostaną przyjęte. Program jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla nowych stron.

Wszystkie strony wspierane muszą przestrzegać Tibia Rules, natomiast każda strona otrzyma logo Tibipedia.pl Support, które potwierdza wysoką jakość strony.

Lista stron oficjalnie wspieranych przez Tibiopedia.pl:

Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama