The Tainted Souls Quest Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Obszar:
Mainland
Typ:
Taskowy
Min. lvl:
8
Prem:
nie
Trudność:
2 / 10
Lokalizacja:
Green Claw Swamp
Nagroda:
Możliwość walki z wiedźmą Ekatrix
Potwory:
Dodane w wersji:
10.80
Opis:
Splamione dusze wędrują do lochów znajdujących się na północny-zachod od Venore. Być może ulżysz im w cierpieniu? Poszukaj wiedźmy Ekatrix.
Spoiler:
Kliknij, aby przeczytać spoiler
Wymagane przedmioty:
 • Star Herb item
 • Antlers item
 • woda święcona item


Jest pewna wiedźma, która rzuciła klątwę na zamieszkujące bagna dusze. Naszym zadaniem będzie zdjęcie klątwy z tych dusz i uwolnienie ich. Lecz by to zrobić, najpierw musimy przygotować sobie specjalny talizman. W tym celu używamy item na item - powstanie item. Następnie kropimy go wodą święconą, po czym uzyskujemy pożądany przedmiot: item.
Z talizmanem tym udajemy się w miejsce wskazane na poniższej mapie:

obrazek


W podziemiach znajdziemy tam błąkające się dusze monster, które możemy uwolnić od klątwy używając na nich talizmanu. Wówczas pojawi się uwolniona dusza monster.

obrazek


Po odzyskaniu 100 dusz (status można sprawdzić w questlogu: Adventurers Guild -> The Tainted Soul), będziemy mieli możliwość dostania się do kryjówki wiedźmy Ekatrix monster, która znajduje się za teleportem, a dotrzemy do niego podążając wg poniższej mapy:

obrazek


Od momentu wejścia w teleport mamy 10 minut by zabić wiedźmę.
Po 20 godzinach można powtórzyć zadanie, wystarczy zacząć uwalniać dusze. Warto też wiedzieć, że nadliczbowe odczarowane dusze nie przechodzą do kolejnego zadania.
Obrazek
Obrazek
trzeba mieć paca żeby kupić woda święcona?
Obrazek
Obrazek
2018-03-25 17:39:52
Obrazek
Obrazek
"Po odzyskaniu 100 dusz (status można sprawdzić w questlogu: Adventurers Guild -> The Tainted Soul)," macie tu zle informacje sprawdza sie w threatened dreams > the tainted ;)
Obrazek
Obrazek
2017-07-30 11:23:59
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Maxigashi
  TIBIJSKA KAWA
  SHOUTBOX