The Queen of the Banshees Quest Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Obszar:
Mainland
Typ:
Przedmioty
Min. lvl:
60
Prem:
nie
Trudność:
6 / 10
Lokalizacja:
Ghostland
Nagroda:
item item item item item item
Potwory:
Dodane w wersji:
7.20
Opis:
Aby dostać się do pokoju z cudownymi nagrodami musisz zaliczyć 7 seali na Ghostlandzie, ostatni z nich to śmiercionośny pocałunek królowej Banshee.
Spoiler:
Kliknij, aby przeczytać spoiler
Spis misjiWymagane przedmioty
 • kilof item lub zamiennik
 • łopata item lub zamiennik
 • lina item lub zamiennik
 • krew item
 • perły: 1x item i 1x item


Ważne: Najszybszym sposobem na zrobienie tego questu jest wykonywanie misji według kolejności podanej wyżej, niż wykonywanie według ich oryginalnej kolejności.

Przydatny Quest: dostęp do wyspy Isle Of Kings. Pozwoli nam szybciej dostać się w drodze powrotnej na wyspę, aby dokończyć ostatni seal!


Pierwszy Seal


Udajemy się na zachód od Carlin w stronę Ghostland (1). Rozkopujemy łopatą item dziurę i schodzimy niżej, podążamy na południe na końcu używamy liny item. Znajdujemy się ponownie na powierzchni, podążamy na południe (2).

obrazek


Schodzimy na dół i podążamy według mapek. Po drodze możemy napotkać kilka monster, monster, monster, monster.

obrazek


Znajdujemy się na piętrze z dwoma magic wallami, żeby je otworzyć musimy w krótkim odstępie czasu przesunąć dwie dźwignie. Najlepiej zacząć od dźwigni na wschodzie, a następnie na zachodzie. Zalecane jest używanie czarów na prędkość po przesunięciu pierwszej dźwigni.
Idziemy cały czas na wschód, aż dotrzemy do pomieszczenia z jednym monster. Przesuwamy dźwignię i schodzimy dziurą na wschodzie, gdyż drogą którą tu przyszliśmy nie wyjdziemy. Po dotarciu do magic wall, kierujemy się na zachód, schodzimy na niższy poziom, na którym znajduje się spora ilość skorpionów monster i idziemy według mapy.

obrazek


Docieramy do pokoju z przełącznikiem, w którym znajdują się 2x monster, monster,
3x monster, kilka monster. Przesuwamy dźwignię i szybko wracamy do pomieszczenia z magic wallami. Jeżeli jesteśmy sami spokojnie przechodzimy ścieżką do dziury, jeżeli mamy więcej osób w zespole, możliwe że będziemy musieli otworzyć magic walle więcej niż raz - na ścieżce znajdują się magiczne przyciski, przy nadepnięciu na jakiś pojawią się ponownie magiczne ściany i zablokują drogę pozostałym graczom, teleport służy do przeniesienia nas przed magic walle nie wchodzimy w niego. Po zejściu niżej udajemy się na północ, zabijając po drodze kilka: monster, monster, monster i monster.

obrazek


Na górze pomieszczenia możemy otworzyć ciało, znajduje się w nim kilka rupieci i książka. Ów książka to pamiętnik brata Fugio potrzebny do The White Raven Monastery Quest. W północno-wschodnim kącie zobaczymy dźwignię, po przesunięciu której pojawi się drabina. Schodzimy niżej i przechodzimy przez teleport (A), teleport (N) po drugiej stronie cofnie nas aż do początku questu (nie wchodzimy w niego).

obrazek


Podążamy na południe aż do miejsca oznaczonego na mapce zieloną strzałką i używamy kilofa item, jeżeli byśmy chcieli dalej iść na południe tym korytarzem, cofało by nas kawałek do tyłu. Schodzimy piętro niżej i znajdujemy się w pomieszczeniu pierwszego seal. W pokoju widać niebieski ogień, po wejściu do niego zostaną przywołane 2x monster i monster. Zostaniemy przeniesieni do małego pomieszczenia, w którym znajduję się kolejny ogień przez który musimy przejść. Pierwszy seal zaliczony.


Szósty Seal


Wychodzimy przez dziurę na południu (B mapka wyżej) i kierujemy się w dół do rampy (C mapka wyżej), w tym pomieszczeniu zastaniemy 3x monster, 4x monster i 3x monster.

obrazek


Po zejściu w punkcie (A) kierujemy się do końca pomieszczenia, gdzie znajduje się kolejny seal, po drodze napotkamy: monster, monster, monster i monster. Na końcu musimy ustawić dźwignie, by wyglądały jak na zdjęciu poniżej.

obrazek


Po prawidłowym ustawieniu przechodzimy przez ogień i teleport - drugi seal zaliczony.


Piąty Seal


Wracamy według poprzedniej mapki do punktu (B) i schodzimy niżej. Idziemy według poniżej mapki z (A) do (B), napotkamy na swojej drodze między innymi 10x monster. W połowie drogi znajduje się pokoik z item, która jest częścią questu The Explorer Society Quest.

obrazek


Po zejściu niżej udajemy się do punktu (B mapka niżej) i wchodzimy piętro wyżej do pokoju z kolejnym seal. Podążamy po kafelkach według zdjęcia poniżej, przechodzimy przez ogień i teleport - trzeci seal zaliczony.

obrazek

obrazekCzwarty Seal


obrazek


Idziemy według powyższej mapki, w pokoju (A) napotkamy 5x monster, 2x monster, 5x monster. Na końcu drogi dotrzemy do pokoju wypełnionego polami trucizny, w którym znajduje się spora ilość monster i monster, idziemy na północ, docieramy do seal pokoju. Używamy krwi item między ołtarzami, po czym wchodzimy w niebieski ogień, seal zaliczony.

obrazekTrzeci Seal


Kierujemy się między skałami na północy na schody, podążamy według mapki poniżej.

obrazek


Schodzimy dwa piętra niżej i zatrzymujemy się przed dwoma kafelkami, podejdzie do nas kilka monster i monster (oznaczone na czerwono na mapce wyżej, zdjęcie kratek poniżej).

obrazek


Po nadepnięciu na jedną z tych kratek pojawią się 2x monster, jeden przed nami, a drugi za nami (jednorazowo dla każdego gracza). Ważne aby kilku graczy nie stanęło w tej samej chwili, ponieważ pojawi się dwukrotna ilość Warlocków w porównaniu do ilości graczy, przechodzących przez przełącznik. Najlepiej stawać pojedynczo, zabić przywołane potwory, a następnie kolejny gracz wykonuje zadanie. Gdy wszyscy wykonali tę część, cały zespół może przejść na południe pomieszczenia, gdzie znajduję się kolejne zadanie. Każdy gracz musi przestawić pięć dźwigni według odpowiedniej kolejności (zdjęcie poniżej), a następnie udać się w niebieski ogień, seal zaliczony.

obrazekDrugi Seal


Wracamy kawałek i podążamy według mapki.

obrazek


Po drodze (2) będziemy musieli zabić 2x monster, na końcu pomieszczenia w rogu używamy kilofa item, schodzimy niżej (3) i podążamy dalej drogą, na końcu wchodzimy piętro wyżej (4), gdzie będzie czekała na nas sporo ilość potworków: monster, monster, monster, monster, monster, monster. Przedzieramy się według mapy, na końcu ponownie używamy kilofa i schodzimy do pomieszczenia pełnego monster.

obrazek


Kierujemy się na północ, gdzie na ołtarzach musimy położyć 1x item i 1x item.

obrazek


Po odpowiednim ułożeniu pereł wchodzimy w teleport i idziemy ścieżką na północ aż dotrzemy do niebieskiego ognia, wchodzimy w niego i wracamy tą samą drogą - seal zaliczony.


Ostatni Seal


Musimy wrócić do miejsca gdzie wykonywaliśmy dwa poprzednie seal i udać się na wschód tym razem.

obrazek


Po zejściu na dół bądźmy przygotowani do stawienia czoła: 4x monster, 2x monster, 2x monster, 3x monster. Po zabiciu wszystkiego rozmawiamy z npc, musimy mieć co najmniej 60 poziom, w przeciwnym wypadku królowa powie nam, iż jesteśmy za mało doświadczeni.

Player: Hi
The Queen of the Banshees: Be greeted, dear visitor. Come and stay ... a while.
Player: Seventh Seal
The Queen of the Banshees: If you have passed the first six seals and entered the blue fires that lead to the chamber of the seal you might receive my kiss ... It will open the last seal. Do you think you are ready?
Player: Yes
The Queen of the Banshees: Yessss, I can sense you have passed the seal of sacrifice. Have you passed any other seal yet?
Player: Yes
The Queen of the Banshees: I sense you have passed the hidden seal as well. Have you passed any other seal yet?
Player: Yes
The Queen of the Banshees: Oh yes, you have braved the plague seal. Have you passed any other seal yet?
Player: Yes
The Queen of the Banshees: Ah, I can sense the power of the seal of demonrage burning in your heart. Have you passed any other seal yet?
Player: Yes
The Queen of the Banshees: So, you have managed to pass the seal of the true path. Have you passed any other seal yet?
Player: Yes
The Queen of the Banshees: I see! You have mastered the seal of logic. You have made the sacrifice, you have seen the unseen, you possess fortitude, you have filled yourself with power and found your path. You may ask me for my kiss now.
Player: Kiss
The Queen of the Banshees: Are you prepared to receive my kiss, even though this will mean that your death as well as a part of your soul will forever belong to me, my dear?
Player: Yes
The Queen of the Banshees: So be it! Hmmmmmmm...


Zostaniemy przeniesieni na Ghostland, obok siebie ujrzymy swoje martwe ciało. Wychodzimy na powierzchnię.


Finał


Finałowe pomieszczenie znajduję się na zachód od The Queen Of The Banshees. Możemy się dostać tu ponownie przez Ghostland, lub podróżując statkiem znajdującym się kawałek na północ na Isle of the Kings (wymagana część questu The White Raven Monastery Quest - dostęp do Isle of Kings).
Po dotarciu na miejsce przechodzimy przez kilka drzwi i schodzimy w dół rampy. Po zejściu nie możemy już ponownie wejść do góry, musimy pokonać znajdujące się ty potwory: 2x monster, 2x monster i 6x monster.

WAŻNE! Pamiętajmy, aby zabrać wszystkie nagrody ze skrzyń, gdyż po wyjściu przez teleport nie będziemy mogli już nigdy tu powrócić.

Po wejściu w teleport zostaniemy przeniesieni do Ghostland.
Obrazek
Obrazek
Bez problemów zrobione na 109 lvl. Jedyny problem, to opis jak wrócić do Queen banshee z Isle
Obrazek
Obrazek
2018-09-18 21:02:04
Obrazek
Obrazek
jade z tym 104 palem
Obrazek
Obrazek
2017-12-29 16:08:07
Obrazek
Obrazek
jest which zamiast witch ;p
Obrazek
Obrazek
2015-04-18 13:29:03
Obrazek
Obrazek
Spoko spoiler! :)
Obrazek
Obrazek
2015-02-10 16:49:35
Obrazek
Obrazek
dla zwały, w 10 weszliśmy na pola respiące Warlocki:D rzeź niewiniątek:D ale daliśmy radę.. dobry, prosty Quest.. nagroda równa poziomowi trudności.. pozdro
Obrazek
Obrazek
2014-02-22 12:17:16
Obrazek
Obrazek
Najgorsze są te Warlocki... Final room w teamie lajt.
Obrazek
Obrazek
2013-02-22 12:40:18
Obrazek
Obrazek
Quest robilem calkiem nie dawno 80 ed/solo Wystarczy energy bomba pod siebie, podejda do nas nie liczne monstery. Wylurowywujemy sobie kolejno nastepne wracajac do energy bomby, kiedy wybijemy wszystko i zostaną tylko banshee, wychodzimy z energy bomby i kolejno wybijamy, badz tez obszarowo wszystkie. REWARD! ;]
Obrazek
Obrazek
2012-09-27 20:08:00
Obrazek
Obrazek
troszke za długo sie go robi ale nie jest az tak zle!
Obrazek
Obrazek
2012-08-10 08:07:08
Obrazek
Obrazek
Ja robilem ten qwest solo na facc kina na 120 lew.najtrudniej zabic banshe gdyz ucieka a goniac ja mozna sie wpakowac w niezle tarapaty ;) a w final room złuzylem okolo 100 potow taka zadyma
Obrazek
Obrazek
2012-07-08 10:44:38
Obrazek
Obrazek
Po prawej stronie pomieszczenia znajduje się dziura którą wr>u<cimy.
Obrazek
Obrazek
2012-06-26 21:52:41
Obrazek
Obrazek
najtrudniejszy quest na faccu :)
Obrazek
Obrazek
2012-02-24 21:52:16
Obrazek
Obrazek
xDD .
Obrazek
Obrazek
2012-02-19 12:44:23
Obrazek
Obrazek
kłamiesz
Obrazek
Obrazek
2012-02-19 12:09:44
Obrazek
Obrazek
ja robiłem solo final room i były 4 gs a nie 2
Obrazek
Obrazek
2011-02-13 14:17:42
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Maxigashi
  TIBIJSKA KAWA
  SHOUTBOX