Minotaur Hell Quest Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Obszar:
Rookgaard
Typ:
Przedmioty
Min. lvl:
2
Prem:
nie
Trudność:
6 / 10
Lokalizacja:
Podziemia na północ od miasta.
Nagroda:
item item item item
Potwory:
Opis:
W podziemiach wyspy czai się zło, które trzeba poskromić.
Spoiler:
Kliknij, aby przeczytać spoiler
"Z pamiętnika podróżnika" Leona Daghar (Fragment).

"Potwory zeszły pod ziemię, przynajmniej większość. Jednak takie skupiska dość inteligentnych, a wrogo nastawionych ras mogą być trudne do sforsowania. Dlatego Minotaury, wysługując się słabszymi i głupszymi rasami, bronią swoich skarbów i tajemnic. Droga początkowo chroniona jest przez Trolle, nawet, jeśli ich nie pokonasz, co jest dziecinnie proste, to łatwo im uciec. Przysłowiowe schody zaczynają się dalej. Głębiej znajduje się labirynt, pełen obronnych wilków oraz najemnych Orków, napotkać można również Minotaura zwiadowcę. Skomplikowany labirynt prowadzi w końcu do swoistej bazy wszelkiego plugastwa. Kilka Minotaurów z Orkami i wilkami strzeże drogi do niższego pomieszczenia, do którego dochodzi niewielu, a z którego wychodzi jeszcze mniej. Tam znajduje się centrum kultury Minotaurów na Rookgaard. Stąd przez portal przybywają posiłki z Mintwallin. Portalu tego pilnuje Mag Minotaurów, jednak jest nieuchwytny, skupmy się na pomieszczeniu. Minotaury mają tam swoje skarby. Słyszałem o złocie, strzałach a nawet ciężkim mieczu. Wielokrotnie byłem świadkiem masowych rajdów awanturników na tę ruinę, jednak zwykle kończyło się to ucieczką."


Wychodzimy z miasta i kierujemy sie według następujących mapek.

obrazekobrazekobrazek


Tutaj mamy duży resp wilków i pod koniec 1 orc'a.

obrazek


Przedostatni poziom przed Mino Hell. Tak samo niebezpieczny jak samo Mino Hell. Bedzie tu trzeba pokonać, aż 2 minotaury, 6 orc'ów i 4 wolfy. Można ropać na drabinie do góry wybijać po kolei. Gdy pokonamy potwory, schodzimy na doł.

obrazek


Teraz zachowujemy szczególną ostrożność. Mamy dwie opcje. W roomie jest 5 minotaurów i 2 wolfy, może być też zrespiony Apprentice Sheng, trzeba stanąć do walki albo poprostu szybko wbiec wyciągnąć nagrody z tych skrzynek i uciec.

obrazekPo walce, możemy cieszyć sie z naszych wartościowych nagród.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam Siemanko i Cześć | Tibia Damora
  SHOUTBOX