Hero of Rathleton Quest Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Obszar:
Mainland
Typ:
Przedmioty
Min. lvl:
0
Prem:
tak
Trudność:
10 / 10
Lokalizacja:
Rathleton
Nagroda:
item item item
osiągnięcia "The Professors Nut" oraz "Go with da Lava Flow"
Potwory:
Dodane w wersji:
10.70
Opis:
Stary wróg, jakim jest profesor Maxxen, zagraża miastu Rathleton.
Spoiler:
Kliknij, aby przeczytać spoiler
Wymagania:

Mając już wspomnianą wyżej rangę, która jest niezbędna do rozpoczęcia questa, udajemy się w miejsce wskazane na poniższej mapie, po czym wchodzimy w teleport i podążamy za mapą, w celu znalezienia NPC Strange Pipe:

obrazek


Musimy do niego zagadać.

Naszym zadaniem będzie powstrzymanie Profesora Maxxena, który stanowi zagrożenie dla miasta Rathleton. W zamian otrzymamy schemat na złożenie specjalnej maszyny, na której będziemy się mogli poruszać - Glooth Glider.

Mając dobry i zgrany zespół graczy, udajemy się w miejsce zaznaczone na poniższej mapie. Musimy przejść przez salę, wypełnioną potworami, po drodze przełączając osiem maszyn, które aktywują teleport, znajdujący się na końcu sali. Lokacje maszyn (niebieska kropka) oraz teleportu oznaczone są na poniższej mapie.

obrazek


Po wejściu w teleport pojawimy się w małym pomieszczeniu, gdzie będą pojawiać się fale potworów, które musimy zabić. Będziemy mieć na to 10 minut.

Najpierw pojawi się około 9 fal po 2-4 monster. Po ich zabiciu pojawi się fala 4 monster. Należy je zabić w jednakowym czasie, by pojawił się boss - monster. Jeśli macki nie padną w tym samym czasie, wówczas będą pojawiać się kolejne, jednakże należy pamiętać, iż mamy określony czas na przebywanie w pomieszczeniu.

obrazek


obrazek


Po zabiciu bossa, wchodzimy w teleport znajdujący się po prawej stronie pomieszczenia.

Będąc już w drugiej sali, rozmawiamy ze znajdującym się tam NPC Strange Pipe:

Player: Hi
Strange Pipe: Congratulations. Defeating that beast was no small feat. I think it is time to learn more about the enemy we are facing.


W tym pomieszczeniu ponownie musimy przełączyć 8 maszyn, by móc wejść do małej salki, do której prowadzi teleport, znajdujący się w przeciwległym końcu pomieszczenia.

obrazek


Po przełączeniu maszyn i wejściu w teleport, w sali, w której się znajdziemy, będą pojawiać się fale. Najpierw pojawi się kilka fal monster oraz monster. Następnie pojawi się monster Feeble Glooth Horror a po jego zabiciu pojawią się 2 monster Weakened Glooth Horror. Gdy je zabijemy, pojawią się 4 monster Glooth Horror. Na miejsce jednego zabitego Glooth Horror, będą pojawiać się 2 monster Strong Glooth Horror, co da nam w sumie ich 8. Natomiast na miejscu jednego zabitego Strong Glooth Horror, pojawią się 2 monster Empowered Glooth Golem, co da nam ich w sumie 16. Po zabiciu wszystkich, możemy udać się w teleport, znajdujący się po lewej stronie pomieszczenia.

obrazek


Po przejściu przez teleport, zagadujemy do NPC Strange Pipe.

Ponownie musimy przełączyć osiem maszyn, by móc wejść w kolejny teleport.

Tym razem pojawimy się w miejscu, które otacza lawa. To miejsce stopniowo będzie wypełniane lawą. Najpierw otoczą nas monster.

obrazek


Po zabiciu, ich ciała musimy przeciągnąć i wrzucić do maszyny, znajdującej się w lewym górnym rogu pomieszczenia. Po chwili pokój bardziej wypełni się lawą oraz ponownie otoczą nas te same potwory. Znów musimy je zabić a ich ciała wrzucić do maszyny. Proces ten powtórzy się jeszcze dwa razy. Ostatnia fala będzie przebiegać już w tak małym miejscu:

obrazek


Oczywiście zabijamy potwory i wrzucamy ich ciała do maszyny. Po chwili pojawimy się w kolejnym pomieszczeniu.

Tutaj znów musimy zagadać do NPC Strange Pipe.

W pomieszczeniu tym znajduje się 6 maszyn, które przełączamy by aktywować teleport, prowadzący do pokoju, w którym spotkamy profesora Maxxena.

obrazek


Gdy już znajdziemy się w laboratorium profesora, należy tu uważać. Warto ustawić się w którymś rogu pokoju. Najpierw będziemy mieli do czynienia z kilkoma falami monster. Po falach odwiedzi nas monster. Musimy uważać, gdyż przywołuje on do 2 monster oraz teleportuje się po pokoju.

obrazek


W pomieszczeniu znajdują się też 4 generatory, które po kolei stają się aktywne (pojawia się na nimi pasek pokazujący ilość punktów życia). Gdy będziemy stać przy nich w momencie wybuchu - jest spora szansa, że tego nie przeżyjemy. Można zapobiec eksplozji - odpowiednio szybko niszcząc generator lub - by uniknąć obrażeń - po prostu odejść w inną część pomieszczenia.

obrazek


Również w momencie aktywacji generatorów, pojawią się: monster,monster oraz monster.

obrazek


obrazek


Po zabiciu Professora Maxxena, udajemy się w teleport znajdujący się po prawej stronie pomieszczenia. Znajdziemy się w pokoju z nagrodami. Rozmawiamy jeszcze z NPC Strange Pipe, po czym ze skrzynki, w północnej części pomieszczenia, wyciągamy nagrodę.
W pomieszczeniu tym, znajdują się też 2 teleporty: jeden (po prawej stronie) prowadzi do miasta, natomiast drugi (w centrum) prowadzi do jednego z poprzednich pokoi.
Obrazek
Obrazek
Poprawcie spoiler 21:19 You lose 6275 hitpoints due to an attack by energy pulse. to mnie zajebało dobranoc
Obrazek
Obrazek
2017-10-30 21:36:30
Obrazek
Obrazek
Mam lava fault czyli nie ukończoną, czy mogę skorzystać z 2-go tp i czy muszę uruchamiać maszyny
Obrazek
Obrazek
2016-06-21 17:34:39
Obrazek
Obrazek
Witam mam pytanko, są 3 tp przed wejsciem na 1-go bossa chodzi mi o to od kiedy można z nich korzystać.
Obrazek
Obrazek
2016-06-21 17:33:40
Obrazek
Obrazek
maxxena mozna lać jeden za drugim
Obrazek
Obrazek
2015-06-21 12:41:29
Obrazek
Obrazek
Co ile godzin można powtarzać quest?
Obrazek
Obrazek
2015-05-30 00:40:08
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  SHOUTBOX