Annual Autumn Vintage Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Obszar:
Mainland
Typ:
Event
Min. lvl:
0
Prem:
nie
Trudność:
3 / 10
Lokalizacja:
Thais, pod Ab'Dendriel
Nagroda:
Jeśli świat wygra event - ulepszone o 33% efekty działania napojów.
Potwory:
Dodane w wersji:
8.70
Opis:
Październik to czas, kiedy zimowe jagody stają się dojrzałe i soczyste. Zjednoczone Towarzystwo Magicznych Zimowych Jagód poszukuje wykwalifikowanych ludzi do produkcji delikatnego soku w celu ulepszenia eliksirów.
Spoiler:
Kliknij, aby przeczytać spoiler
1. Wstęp

World Event Annual Autumn Vintage odbywa się co roku w dwóch turach - od 1-szego do 8-ego października i od 17-ego do 24-ego, w tym czasie potworki wymienione na liście wyżej rzucają item, które są potrzebne do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Aby dostać się na teren rozgrywki, udajemy się do NPC Emilie, kręcącej się przy północnej bramie Thais. Rozmawiamy z nią:

Player: hi
Emilie: Hello helpful citizen Player! Finally!
Player: mission
Emilie: Ahem... WELCOME! The Combined Magical Winterberry Society is proud to have you on board... mumble... mmh... which thank you very much... in our humble opinion... is our duty to... mumble ...
Emilie: And that is why you are here now. To help us, yourself and everyone around you of course. Are you ready to join us and do you have at least 3 bunches of winterberries with you?
Player: yes
Emilie: Good! Then I'm officially allowed and encouraged to transport you to one of our cellars. Are you prepared to leave?
Player: yes
Emilie: Just perfect! Have a safe journey! And good treading...


Jeśli w plecaku mamy co najmniej 3 kiście zimowych jagód item, zostaniemy teleportowani.

Tak wygląda lokacja:

obrazek


2. Deptanie

2.1 Faza I

Kiedy przeniesiemy się do pokoju, musimy użyć jagód na rurach na północy pomieszczenia. Kiedy to zrobimy, pokaże się pomarańczowy napis "Squish!". Możemy jednak dostarczyć tylko 10 jagód co każde 22 godziny.

obrazek


Aby przejść do kolejnego etapu, potrzeba 100 zużytych kiści.

2.2 Faza II

Teraz rozpoczyna się najprzyjemniejsza część - deptanie! Musimy po prostu biegać po całej kadzi, tak, aby warstwa jagód stała się gładka. Uwaga, jagody z czasem "odrastają". Niezbędna jest grupa ok. 6-8 postaci 180 lvl+, im więcej, tym lepiej.

obrazek


2.3 Faza III

Nie będzie jednak tak łatwo. Udeptywanie może zostać zakłócone na 3 sposoby.


2.3.1 Cukier

W rogu ekranu pojawi się pomarańczowy komunikat: "WE NEED SUGAR!!! Get some sugar from there at the right and add them to the winteberries! Quickly now!"

Musimy pobiec wtedy na prawo, używać rozsypanego cukru, po czym wrzucać go do kadzi.

obrazek2.3.2 Woda

W rogu ekranu pojawi się pomarańczowy komunikat: "WE ARE OUT OF WATER!!! You need to add fresh water to the winterberries! Buckets and water are down on the left! Hurry!"

Biegniemy na lewo, napełniamy wiadra wodą, po czym wlewamy ją do zbiornika.

obrazek2.3.3 Atak berrypestów

Mogą nam też przeszkodzić potworki zwane berrypest monster. Pojawi ich się w kadzi kilkanaście, nie atakują, trzeba je po prostu zabić.

obrazekJeśli wszystko wykonywaliśmy poprawnie, teren zbiornika stanie się jednolicie granatowy i gładki i pokaże się odpowiedni komunikat.

obrazek


Aby opuścić piwnicę, piszemy do kręcącego się koło wody NPC Gruffy:

Player: hi
Gruffy: Hello there Player! It's good to see you.
Player: Thais
Gruffy: Alright, so you want to return to Thais. Are you ready to leave?
Player: yes
Gruffy: Goodbye and have a safe trip!


Ile jagód zostało udeptanych, dowiemy się rozmawiając z Emilie bądź Gruffym.

Player: status
Emilie/Gruffy: As of now, no berries have been processed. Try to find some winterberries and join the Winterberry Society in their everlasting struggle to provide even better potions for everyone!


3. Nagrody


Celem graczy jest powtórzenie w ciągu tygodnia 40 udanych udeptań. Jeśli się to uda, przez 7 dni po zakończeniu eventu wszyscy będą korzystali z 33% więcej punktów many/życia za każdy wypity napój.
Obrazek
Obrazek
Szkoda, że ludzie nie biorą udziału w tym evencie...
Obrazek
Obrazek
2017-10-02 15:16:01
Obrazek
Obrazek
po 3 latach jest achi in: Achievements, Version 8.7 Implementations, Grade 2 Achievements, Secret Achievements Berry Picker
Obrazek
Obrazek
2017-10-01 11:32:03
Obrazek
Obrazek
13:09 Loot of a dragon hatchling: dragon ham, 45 gold coins, a bunch of winterberries Dopiszcie w takim razie "dragon hatchling"
Obrazek
Obrazek
2014-10-01 13:08:29
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  SHOUTBOX