Redaktor: Nomka
obrazek

Nowy artykuł...
Redaktor: Nomka
obrazek

Jako rekompensatę...

Tibicus desperacko próbuje zebrać złoto na zapłatę okupu. Aby osiągnąć cel, podróżuje nawet między wymiarami! Nie wie jednak, że oprócz krwiożerczych Yielothaxów czekają go inne kłopoty...

19.01.2018 - Nowe przedmioty dekoracyjne
Obrazek
Obrazek
obrazek
Słuchajcie właściciele domów! Nowe ozdoby zostały dodane do Store! Alchemia znów stała się modna i można wykorzystać to do dekorowania domku. Najważniejszy dla alchemika jest Stół do alchemii i pasująca do tego Waga Alchemiczna.

obrazek
obrazek
Ponadto, nowe wnętrze uzupełnią szafka i stos książek alchemicznych, a także regał i krzesło. Światło Zmian i Pochodnia Zmian mogą dodać idealny nastrój, dzięki różnym kolorom światła.

obrazek
obrazek
Ściany można ozdobić nowymi obrazami. Większość będzie znała te dzieła. Popiersia znanych osobistości również są dostępne. Ci, którzy noszą wyjątkową czapkę, powinni zwrócić szczególną uwagę na popiersie Ferumbrasa.

Po zakupie wszystkie przedmioty będą dostarczone bezpośrednio w postaci paczek, które mogą być rozpakowane wewnątrz domu. Rozpakowane dekoracje są przedmiotami, których nie można podnieść ani zniszczyć.
[nie można ich również nikomu podarować, raz kupione na daną postać zostają TYLKO do jej użytku-przyp.red.]

Miłego dekorowania!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
19.01.2018 - Reklama
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan Reklama
18.01.2018 - Dev notka - Mapa Cyclopedii i System Portali
Obrazek
Obrazek
Jesteście gotowi na pierwszą dev notkę w 2018 roku?
obrazek

Cipsoft chce nas poinformować o swoich nowych pomysłach i liczy na odzew graczy!

Planowane jest stworzenie mapy, która będzie zintegrowana z Cyclopedią. Da ona możliwość odblokowania szczegółowych informacji dotyczących poszczególnych terenów oraz NPC.

Poza stworzeniem mapy, Cipsoft rozważa wprowadzenie nowego systemu portali, który pozwoli na szybsze podróże pomiędzy poszczególnymi miejscami. Portale musiałyby najpierw zostać aktywowane poprzez użycie specjalnego przedmiotu, po czym za opłatą w złocie umożliwiałyby zdecydowanie szybsze podróże.

Koniecznie przeczytajcie szczegóły, które zawarte są w odpowiedzi do tego newsa i rzućcie okiem na wizualizacje map, abyście mieli lepszy obraz tego, nad czym aktualnie pracuje CipSoft.

Jeśli macie możliwość podzielenia się w języku angielskim Waszymi uwagami na temat propozycji, koniecznie wejdźcie tutajwarning i odpowiedzcie na pytania przygotowane przez Cipsoft. Zbieranie opinii będzie trwało do 22 stycznia, godz. 10:00.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
16.01.2018 - Zmiany i poprawki
Obrazek
Obrazek
obrazek
Cipsoft wprowadza do gry kolejne zmiany i poprawki:
 • Nasycenia nie zmieniają już początkowych odporności ulepszanego przedmiotu.
 • Nie ma już możliwości wcześniejszego opuszczenia walki z bossami w nowych warzone po to, żeby móc je rozpocząć w innym momencie.
 • Poprawiono błędy dotyczące udziałów w walce z the_baron_from_below
 • Osiągnięcie "Hunting Permit" dostaje się od tej pory również, jeśli pierwszy wpis w Bestiariuszu został odblokowany dla potworów z banalnym (ang.trivial) poziomem trudności.
 • Nazwa potworów "Lava Lurkers" występujących w obszarze gnomów została zmieniona na "Ravenous Lava Lurkers".
 • Do przedmiotów Blessed Acorn oraz sacred_antler_talisman został dodany błyszczący efekt wizualny.
 • Jeśli gracze stoją w stacku, tylko gracz będący najwyżej może od tej pory strzelać z uzyciem diamond_arrow.
 • Cipsoft poprawił błąd, który uniemożliwiał zwinięcie dywanów w kilku lokalizacjach.Jeśli gracze widzą błędy graficzne po tej poprawce proszeni są o usunięcie dywanu, wyczyszczenie z przedmiotów miejsca, na którym leżał i jego ponowne rozwinięcie.
 • Od tej pory summony nie mogą brać udziału w walce przeciwko zamulosh.
 • panpipes mogą być teraz sprzedane u valindara oraz talila.
 • Skórowanie potworów powinno działać już bez zastrzeżeń.
 • Od tej pory empty_starlight_vial, dark_moon_mirror oraz dark_sun_catcher zakupione u black_bert mogą być użyte podczas wykonywania questa A Dream Come True.
 • Cipsoft poprawił również mało istotne błędy mapy oraz NPC.
Udanej zabawy!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
14.01.2018 - Kłopoty - styczniowy artykuł
Obrazek
Obrazek
Tibicus desperacko próbuje zebrać złoto na zapłatę okupu. Aby osiągnąć cel, podróżuje nawet między wymiarami! Nie wie jednak, że oprócz krwiożerczych Yielothaxów czekają go inne kłopoty...

obrazek

Zapraszamy do lektury! Artykuł tłumaczył razorskate.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
12.01.2018 - First Dragon
Obrazek
Obrazek
obrazek
Smoki to piękne i majestatyczne stworzenia! Szlachetne i niebezpieczne, od dawna są źródłem strachu jak i podziwu wśród Tibijczyków!

Mówi się, że Tibijczyk nigdy nie zapomni o swoim pierwszym smoku, ale teraz nadszedł czas na powrót The First Dragon!

Dołącz do poszukiwań tego wyjątkowego stworzenia i dowiedz się więcej o synu Garsharaka.

Tylko ci, którzy są wystarczająco sprytni, aby rozwiązać wszystkie zagadki i pokonać wszystkie przeszkody, będą mogli wejść do tajnego smoczego legowiska.

Pomiędzy zapisami serwerów od 14 stycznia do 11 lutego masz okazję zademonstrować swoje umiejętności przeciwko różnym gatunkom smoków. Pokonaj smocze bossy i udowodnij, że jesteś godny stawienia czoła Pierwszemu Smokowi.

Smoki, wszędzie smoki!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama