Odkryj tajemnice przygód Snoopy Moony, druidki zamieszkującej Stonehome. Wiedziona chęcią podróży do morza gwiazd postanowiła udzielić pomocy czarodziejowi Spectulusowi, który miał na to pewien plan...

21.03.2017 - Integracja techniczna BattlEye
Obrazek
Obrazek
obrazek
Koledzy Tibijczycy, wraz z dzisiejszym zapisem serwera zaimplementowano BattlEye w autonomicznych klientach, a tym samym rozpoczęła się początkowa faza, w której CipSoft koncentruje się na gromadzeniu i analizowaniu danych.

W takim razie prawdopodobnie nie doświadczysz istotnych zmian w sytuacji z graczami korzystającymi z nielegalnego oprogramowania, ponieważ BattlEye jeszcze nie osłania aktywnie Tibii przed oszustami. Niemniej jednak część z nieautoryzowanych narzędzi i aplikacji mogła zostać zablokowana i przestała działać, jako efekt uboczny integracji BattlEye.

Gdy nowy system do walki z oszustami zacznie spełniać standardy jakości CipSoftu i będzie działać tak, jak zaplanowano, zostanie włączona aktywna ochrona Tibii przed oszustami. Gracze zostaną poinformowani o tym fakcie tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

W związku z wprowadzoną zmianą, do gry niezbędne są najnowsze wersje klientów Tibii. Użytkownicy Tibii 11 mogą pobrać aktualizację po jej uruchomieniu, natomiast Tibię 10 można pobrać z działu downloadwarning.

Ponadto w Thais pojawił się nowy NPC, którym jest Edgar-Ellen. Znajdziecie go przy fontannie na Royal Lane, recytuje wiersze, które zwyciężyły w konkursie "Czas na rymy".

Wyrazy szacunku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
21.03.2017 - Reklama
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan Reklama
15.03.2017 - Event Colours of Magic
Obrazek
Obrazek
Pora na kolejne wyzwanie! Każdy z trzech czarodziejów (Furb of Fun, Feiz of Power i Fern of Nature) próbuje przyciągnąć do siebie jak największą rzeszę zwolenników. Któremu z nich uda się to tym razem?

Rozpoczynając od dzisiejszego zapisu serwera, w loocie niektórych potworów znajdą się koperty z czerwonym, niebieskim lub żółtym proszkiem. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak użyć na sobie koloru lub jak je ze sobą łączyć koniecznie sprawdź list dołączony do koperty.
obrazek

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami eventu porozmawiaj ze zwolennikami czarodziejów: Friedolinem, fanem pomarańczowego czarodzieja, znajdziesz go w Carlin. Paulette, wspierająca fioletowego czarodzieja czeka na Ciebie w Thais. Jeśli chcesz udzielić swojej pomocy zielonemu czarodziejowi powinieneś odwiedzić Nathaniela w Venore.
Podczas eventu gracze otrzymają dodatkowe punkty, które mogą wymienić u jednego z tych trzech przyjaciół czarodziei, zgodnie z wybranym kolorem. Jeśli jeszcze go nie dostaliście, otrzymacie od przewodnika swojego koloru pudełko na szachy (item).
Bonusowe punkty możecie wymienić na skompletowanie jadeitowych i obsydianowych zaoańskich figur szachowych.

Pora zdecydować, do którego zespołu dołączysz aby otrzymać jedną z trzech możliwych nagród. W zależności od tego, którego czarodzieja wesprze większość graczy z serwera, dnia 23 marca od zapisu serwera świat otrzyma tygodniowe bonusy:
 • Furb of Fun: Dzielone punkty doświadczenia w party zostaną zwiększone o 30%. Szansa na pomyślne rzeźbienie w marmurze i lodzie zostanie zwielokrotniona 10-krotnie. Ponadto fajerwerki, trąbki, czapeczki imprezowe i kule śnieżne znajdą się w loocie potworów z kopertami.
 • Feiz of Power: Większość potworów rzucających czary (takie jak Ice Witche czy Drakeny Spellweavery) będzie dawać dodatkowe 25% punktów doświadczenia. Dodatkowo, bonus skilla z berserk oraz bullseye potionów zostanie zwiększony do +7, natomiast zmiejszenie umiejętności obrony spadnie do -8 zamiast -10. Bonus poziomu magicznego z mastermind potionów zostanie zwiększony do +5.
 • Fern of Nature : Siła działania wszystkich mana i health potionów zostanie zwiększona o 10%.

Szczegóły znajdziecie na naszej fansite: Quest: Colours of Magic

Wybierzcie swój kolor!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
10.03.2017 - Nowy wierzchowiec
Obrazek
Obrazek
Nowe wierzchowce zostały dodane do Sklepu!
obrazek

Dopasowany do ostatnio dodanego stroju faraona mount, jest już do nabycia.
Od dzisiaj możesz zasiąść na takich wierzchowcach jak Shadow Sphinx, Emerald Sphinx, czy też Gold Sphinx, aby przemierzać pradawne komnaty i grobowce podczas walki z niezliczoną ilością mumii i innych stworzeń.

Raz zakupiony i przypisany do postaci wierzchowiec, może być użyty w grze w każdym momencie, niezależnie od posiadanego konta premium.

W drogę!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
09.03.2017 - Wstrzymanie fazy testowej
Obrazek
Obrazek
obrazek

Drodzy Tibijczycy!
Trzy dni temu Cipsoft uruchomił publiczny test server w celu testowania technicznej integracji systemu BattlEye. Od tego momentu wielu graczy doświadczało problemów, które uniemożliwiały im zalogowanie się na test serwer. Cipsoft zapewnia, że pracuje nad rozwiązaniem problemu, jednak nie jest w stanie dokładnie określić ile czasu zajmie im dotarcie do sedna sprawy. Biorąc pod uwagę powyższe, Cipsoft zdecydował się wstrzymać fazę testową.
Gracze zostaną niezwłocznie poinformowani, gdy tylko problemy zostaną rozwiązane a serwery testowe ponownie uruchomione.
Cipsoft bardzo dziękuje wszystkim za wyrozumiałość.

Edycja 13 marca: Test Serwer został ponownie uruchomiony.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
07.03.2017 - Publiczny Test Serwer
Obrazek
Obrazek
obrazek
Publiczny test serwer wystartował dzisiaj, w celu przetestowania integracji technicznej BattlEye. Należy pamiętać, że jest to tylko próba techniczna. Jej celem jest, aby zobaczyć, że integracja BattlEye sama w sobie nie powoduje żadnych problemów. BattlEye nie będzie jeszcze w pełni aktywny, co oznacza, że nie będzie jeszcze aktywnie chronić Tibię przed oszustami.

Zapis postaci, dla tego test serwera, odbył się 22 lutego, o godzinie 10:00. W celu zalogowania się, należy użyć nazwy konta i hasła, które były ważne w tym dniu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie testowejwarning. CipSoft prosi o używanie tego wątkuwarning, aby informować o wszelkich problemach oraz wyrażać tam swoją opinię. Należy pamiętać, że tylko tutorzy, senatorzy, przedstawiciele Fansite, beta testerzy, oraz wybrani gracze z długim stażem są w stanie się tam wypowiadać.

Miłego testowania!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama