To, że czegoś nie widziałeś, nie oznacza, że nie istnieje. Zerknij do artykułu, by dowiedzieć się więcej o kolejnej przygodzie Snoopy Moony.

15.09.2018 - Colours of Magic
Obrazek
Obrazek
obrazek
Czas rywalizacji! Magowie Furb of Fun, Feiz of Power i Fern of Nature powrócili. Znowu chcą się przekonać, który z nich ma najwięcej zwolenników.

Począwszy od dzisiejszego zapisu serwera, do zdobycia z przeróżnych potworów są zagadkowe koperty z magicznym pyłkiem koloru czerwonego, niebieskiego lub żółtego. Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji, jak pokolorować siebie i wymieszać kolory, przeczytajcie uważnie listy dołączone do kopert.

obrazek
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami dotyczącymi tego wydarzenia to wystarczy, że zapytasz jednego z lojalnych towarzyszy konkretnego maga. Nathaniela znajdziesz w Venore, Friedolina w Carlin a Paulette w Thais.

Biorąc udział w tym wydarzeniu możesz zbierać punkty bonusowe, które możesz wymieniać u jednego z lojalnych towarzyszy konkretnego maga, którego kolor wybrałeś. Użyj zebranych punktów, aby zdobyć swój własny zestaw figurek szachowy prosto z Zao, które są wykonane z jadeitu i obsydianu. Możesz również uzyskać własną szachownicę jeśli po raz pierwszy bierzesz udział w wydarzeniu lub jeszcze nie zgłosiłeś się do NPC po ten przedmiot.

Każdy z trzech magów oferuje specjalne nagrody. W zależności od tego, który z nich podczas zapisu serwerów 23 września będzie miał najwięcej wyznawców, będziecie mogli przez tydzień cieszyć się tym, co wam sprezentuje:
 • Furb of Fun: Bonus doświadczenia za polowanie w party zostanie zwiększony o 30%. Fireworks rockets, party trumpets, snowballs i party hats będą do zdobycia z każdego potwora, w którym były koperty. Szansa na pomyślne wyrzeźbienie ice cube i marble wzrośnie 10 razy.
 • Feiz of Power: Większość miotających zaklęcia potworów, takich jak ice witche czy drakeny spellweaver będzie dawała 25% więcej doświadczenia. Bonus skilla z berserk i bullseye potionów wzrośnie do +7, a shielding zostanie zmniejszony na -8 zamiast -10. Bonus magic levela z mastermind potionów wzrośnie do +5.
 • Fern of Nature: Wszystkie health i mana potiony będą ulepszone o 10%.
Udanego mieszania kolorów!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
15.09.2018 - Reklama
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan Reklama
14.09.2018 - Nowe wierzchowce
Obrazek
Obrazek
Nowe wierzchowce zostały dodane do Tibia Store!

Sowy zawsze były symbolem tajemnicy, magii i mądrości w tibijskich mitach i baśniach.

obrazek
Kliknij, aby powiększyć.

Posiadanie jednego z tych enigmatycznych stworzeń nocy, jako godnego zaufania towarzysza, którego czujne oczy przecinają cienie, pomoże ci poruszać się w ciemności i rozwikłać wielkie tajemnice.

Raz zakupiony i przypisany do postaci wierzchowiec, może być użyty w grze w każdym momencie, niezależnie od posiadanego konta premium.

Ku nowym przygodom!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
11.09.2018 - Zmiany w prędkości respawnu oraz w systemie Prey
Obrazek
Obrazek
Drodzy Tibijczycy!

W ubiegłym tygodniu CipSoft poinformował graczy o zmianach w prędkości respienia się potworów. Te funkcje są od dziś dostępne!

Oprócz już znanych zmian, udoskonalono system prey. Oprócz znanej już listy dziewięciu potworów, można od teraz bezpośrednio wybrać potwora z listy za cenę pięciu Bonus Rerolli.
Dodano dodatkowo opcję "Lock Prey", która blokuje potwora oraz bonus, który aktualnie jest włączony. Działa to podobnie do znanego już automatycznego przewijania bonusu, z tą różnicą, że tutaj zostaje zachowany bonus i potwór.

Ponieważ termin "Bonus Rerolls" nie obejmuje już całej funkcjonalności kart, zmieniono ich nazwę na "Prey Wildcards" i zwiększono maksymalną ilość ich posiadania do 52.

obrazek


Ostatnią zmianą wprowadzoną dzisiaj jest nowy tryb antyaliasingu nazwany "Smooth Retro", który łączy w sobie gładkość znanego już trybu antyaliasingu i wyglądem trybu pikselowego. Ten nowy tryb jest domyślnie włączony po aktualizacji klienta i można go zmienić w zaawansowanych opcjach graficznych klienta.

Miłej gry!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
06.09.2018 - Następny tydzień w Tibii
Obrazek
Obrazek
Rzućmy okiem na to, co zostanie wprowadzone w przyszłym tygodniu! Ponieważ nasz Rapid Respawn jest dość popularny i dobrze odbierany przez naszą społeczność, większość potworów w Tibii wkrótce będzie odradzać się dwa razy szybciej. Na stałe!

obrazek


Dodatkowo poza ogólną poprawką respawnu, wszyscy tibijczycy będą mogli przekazywać złoto, aby jeszcze bardziej skrócić czas odradzania się potworów żyjących na określonym obszarze. Przy każdym zapisie serwera obszar z największą ilością darowizn złota otrzyma dodatkowy bonus respawnu aż do następnego zapisu serwera. Ponadto każdego dnia inny losowo wybrany obszar również otrzyma premię odradzania.

Mapa cyklopedii wyświetlać będzie teraz nazwę obszaru, w którym aktualnie się znajdujesz, co powinno pomóc we właściwym zidentyfikowaniu Twojego ulubionego terenu łowieckiego. W sekcji komentarzy przygotowaliśmy często zadawane pytania, aby dostarczyć Wam dalszych informacji.

Czekajcie na więcej!


Autor newsa: Ardaxi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ardaxi
31.08.2018 - Weekend podwójnego expa i skilli
Obrazek
Obrazek
obrazek
Wciąż zastanawiasz się, czy staniesz do walki z Devovorgą? Pomóż towarzyszom pokonać tę zarazę, a twój świat zostanie obdarowany przyjemnym bonusem regeneracyjnym podczas zbliżającego się weekendu podwójnego expa i skilli!

Między zapisem serwera, który będzie miał miejsce 7 września, a tym, który nastąpi 10 września wszystkie potwory będą niosły ze sobą podwójną ilość punktów doświadczenia, a trening umiejętności, w tym poziomu magicznego, będzie odbywał się dwa razy szybciej. Dotyczy to również treningu w trybie offline.

Miłej zabawy!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  SHOUTBOX