24.04.2017 - Nowy dyrektor CipSoftu
Obrazek
Obrazek
obrazek
Benjamin Zuckerer zastąpił na stanowisku dyrektora generalnego jednostki CipSoft GmbH piastującego do dzisiaj tę funkcję, Ulricha Schlotta. Odtąd, jak możemy przeczytaćwarning na stronie CipSoftu, stoi na czele firmy wraz z jednym z założycieli - Stephanem Voglerem. Vogler pozostaje prezesem zarządu. W ciągu ostatnich 10 lat Benjamin Zuckerer pracował jako product manager na rzecz gry TibiaME, szef zespołu ds. innowacji, a ostatnio wspierał zarząd jako zastępca dyrektora.

Jego nowe stanowisko obejmie ważne projekty strategiczne. To ekscytujący czas, w którym biorę odpowiedzialność za CipSoft - wyznaje 36-latek. Nie mogę doczekać się wyzwań, które pojawią się w najbliższych latach.

obrazek

Ben jest właściwą osobą na właściwym miejscu, ze względu na duże doświadczenie, które zyskał w tym sektorze firmy. Ma zaufanie wszystkich właścicieli, potwierdza Ulrich Schlott. Poprzednik Zuckerera pozostanie w CipSofcie jako product manager odpowiedzialny za opracowanie nowej gry. Idea stojąca za nowym produktem jest zbyt interesująca, aby nie oddać się całkowicie temu pomysłowi - tłumaczy Schlott, który zadecydował o opuszczeniu zarządu. Samo zarządzanie zmienia się wyłącznie w zakresie personalnym. Wszystkie elementy takie jak innowacyjność, rozrywka, autonomia, a także ogólna polityka firmy i długoterminowe cele pozostają bez zmian.

Ben pochodzi z Ratyzbony i pracuje w CipSofcie od lutego 2007 roku. W wolnym czasie lubi grać w gry planszowe oraz komputerowe. Ponadto jego pasją jest wspinaczka wysokogórska, a ulubioną grą UFO: Enemy Unknown.
________________
Rteger, dzięki za cynk!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
24.04.2017 - Reklama
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan Reklama
20.04.2017 - Nowe Produkty i interfejs Sklepu
Obrazek
Obrazek
obrazek
Tibijczycy!
Cipsoft pracuje nie tylko nad action barami czy zmianami na stronie zarządzania kontem ale przeprojektował również Sklep. Podobnie jak w kliencie Flash, każdy przedmiot będzie posiadał swoją ikonę.

obrazek

Ponadto, Cipsoft planuje wprowadzić dwa nowe błogosławieństwa: "Heart of Mountain" (Serce Gór - przyp. tłum.) oraz "Blood of the Mountain" (Górska Krew - przyp. tłum.) Gracze będą mieli możliwość korzystać z tych błogosławieństw dodatkowo do pięciu działających obecnie. Oba błogosławieństwa będą mogły być zakupione zarówno w Sklepie jak również u NPC. Obecni NPC oferujący błogosławieństwa chętnie udzielą Wam informacji o swoich nowych kolegach.
Pełna ochrona siedmiu błogosławieństw zapewni redukcję straty doświadczenia i skilli w przypadku śmierci o 56%.
Co więcej, od tej pory gracze będą mieli możliwość zakupu do pięciu ładunków każdego z błogosławieństw.
W przypadku śmierci gracz straci tylko jeden z posiadanych ładunków, pozostałe pozostaną nienaruszone i błogosławieństwo będzie działać dopóty, dopóki nie zostanie zużyty ostatni ładunek.
Ponad slotem na amulet pojawi się dodatkowy przycisk, który pozwoli sprawdzić jakie błogosławieństwa posiadamy oraz dodatkowa informacja, mówiąca o tym, w jakim stopniu zredukują stratę przy następnej śmierci.
Miejcie na uwadze, że u NPC będzie można zakupić tylko pierwszy ładunek, pozostałe ładunki będą możliwe do zakupienia w Sklepie.
obrazek

Jeśli Wasza postać zginie nie będąc w pełni chroniona przez siedem błogosławieństw, będziecie mieli od tej pory możliwość zredukowania poniesionych po śmierci strat poprzez skorzystanie z opcji "wykupienia śmierci" (ang. Death Redemption). Po skorzystaniu z tej opcji postać zostanie potraktowana tak, jakby w momencie śmierci posiadała wszystkie siedem błogosławieństw, to znaczy, że otrzymacie z powrotem do 56% poniesionych w wyniku śmierci strat. Aby lepiej sobie to zobrazować rzućcie okiem na poniższy przykład:

 • Bez ochrony Wasza postać straciłaby 1 000 000 punktów doświadczenia w chwili śmierci.
 • Będąc chronionym przez pięć błogosławieństw, które zredukują straty o 40%, Wasza postać straci 600 000 punktów doświadczenia.
 • Po śmierci w powyższym przypadku decydujecie się na zakup "Death Redemption" (wykupienia śmierci), a więc odzyskujecie tyle punktów doświadczenia, ile mogłyby ochronić wszystkie błogosławieństwa, gdybyście tylko je posiadali.
 • Po zakupie zostanie Wam w powyższym przypadku zwrócone brakujące do pełnej ochrony 16% straconych punktów doświadczenia, a więc 160 000 punktów doświadczenia.

Wykupienie śmierci będzie dostępne w Sklepie jedynie przez 24 godziny od chwili śmierci postaci. W dodatku, opcja będzie mogła być użyta jedynie do odzyskania strat poniesionych w wyniku ostatniej śmierci postaci.

Do zobaczenia w grze!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
19.04.2017 - Dev onica - pierwszy Polak z 1000 poziomem doświadczenia
Obrazek
Obrazek
obrazek
Minęło ponad 8 miesięcy od chwili, gdy Kharsek tibiacom icon przekroczył bramkę levelową w podziemiach Banuty, a nieco później osiągnął czterocyfrowy poziom doświadczenia. O czym możecie przypomnieć sobie przechodząc do odpowiedniego newsa.

Teraz przyszła kolej na naszego rodaka. Dev onica tibiacom icon zamieszkujący Celestę zapisał się dzisiaj na kartach historii Tibii jako pierwszy Polak z 1000 poziomem doświadczenia i tego nie odbierze mu już nikt.

obrazek

W dalszym ciągu nie poznaliśmy tajemnicy podziemi Banuty, choć początkowo Polak zapewniał, że podzieli się sekretem. Niestety, ale zdanie zmienił i pozostaje nam wciąż czekać. Wiadomo tylko tyle, że po przekroczeniu bramki poziomowej oraz teleportu, gracz trafia na wyspę znajdującą się tuż nad Banutą.

obrazek

Pozostaje jedna ciekawa rzecz. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że 5 punktów osiągnięć nie otrzymuje się wyłącznie za pojawienie się na nieznanej wyspie, czy też wbiciu 1000 poziomu doświadczenia, jak można było sądzić kilka miesięcy temu. Dlaczego? Dev onica tibiacom icon, o ile wierzyć wpisowi na Facebooku, przekroczył teleport w podziemiach Banuty, a to, że wbił 1000 lvl nie ulega wątpliwości, natomiast liczba punktów jego osiągnięć nie uległa zmianie. Z kolei Kharsek tibiacom icon punkty otrzymał, więc prawdopodobnie wykonał jakieś zadanie na małej wyspie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
19.04.2017 - Wprowadzenie wsparcia poprzez stronę
Obrazek
Obrazek
Drodzy Tibijczycy,
CipSoft ma dla Was ważną informację: niedługo dodadzą nową funkcję na stronę Tibii, która umożliwi bezpośredni kontakt z działem pomocy technicznej za pośrednictwem strony! Nie będzie już potrzeby, aby logować na pocztę - wystarczy kliknąć na przycisk "Get Help" w sekcji "Support", następnie "Create New Ticket" i gotowe!

obrazek


Po potwierdzeniu zgłoszenia, zostanie utworzone i przekazane do zespołu, gdzie będzie rozpatrzone jak zawsze. Po otrzymaniu odpowiedzi wyświetli się powiadomienia na stronie. Wszystkie istniejące zgłoszenia zostaną wyświetlone w nowej, dedykowanej sekcji u dołu strony zarządzania kontem.

Należy pamiętać, że trzeba być zalogowanym do gry, aby utworzyć zgłoszenie za pośrednictwem strony Tibii. Gracze nie posiadający konta lub nie mający dostępu do konta, będą mogli skontaktować się z działem pomocy technicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Należy wtedy pamiętać, że na odpowiedź będzie czekać się dłużej niż za pośrednictwem strony.

Miłego dnia!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
16.04.2017 - Spring into Life
Obrazek
Obrazek
obrazek
Ponownie nastał czas, w którym smocze matki wysiadują swoje jaja, aby niebezpieczna rasa pokryła ogniem ziemie Tibii.

Od dzisiejszego zapisu serwera do tego, który nastąpi 23 kwietnia, niemal każda smocza kraina zostanie wypełniona noworodkami dragon hatchlingów.

obrazek

Przygotujcie noże! Naostrzcie strzały! Zdobądźcie runy avalanche oraz icicle! Pokażcie, że Tibijczycy nie boją się ognia, ale uważajcie: nawet jeśli zabijecie wszystkie hatchlingi, pojawi się ich więcej, aż zakończy się smoczy okres godowy. W nagrodę za Wasze męstwo każdy zabity dragon hatchling przyniesie 25% więcej doświadczenia.

Ponadto, w prawie każdym mieście ukrytych jest pięć specjalnych gniazd. Każdy, kto je znajdzie ma szansę, by dostać coś miłego. Dodatkowo, kolorowe jajka można dostać poprzez polowanie na króliki, kury i srebrne króliki lub po prostu można kupić je u Imalasa, Marii i Bonifaciusa podczas tego wydarzenia.

Przygotujcie się!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama