Tibicus wpadł w niemałe tarapaty. Podniesienie wyznaczonego okupu może okazać się barierą nie do pokonania. Czy uda mu się zdobyć wystarczająco dużo pieniędzy, by odzyskać swój cenny kapelusz?

19.11.2017 - Szał potworów
Obrazek
Obrazek
obrazek

Faza testowa tegorocznej zimowej aktualizacji dobiega końca, ale cóż to za serwer bez szału potworów!

Członkowie CipSoftu uwolnią niektóre bestie z Tibii, na serwerze testowym. Jesteś gotów stawić czoła potworom i towarzyszącym im bossom, wędrującym po ulicach miast Tibijskich, i zostawiającym chaos i zniszczenie?

Kiedy?

Poniedziałek, 20 listopada 2017

Testa: w przybliżeniu od 16:00 do 17:00

Testera: w przybliżeniu od 17:00 do 18:00

Gdzie?

Miejsca, gdzie będą najazdy, będą ogłaszane na parę minut przed rozpoczęciem zabawy,

Miłej zabawy!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
19.11.2017 - Reklama
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan Reklama
16.11.2017 - Ograniczenia dla exivy na światach Optional PvP
Obrazek
Obrazek
obrazek
W sierpniu, przy pomocy notki, CipSoft poprosił o waszą opinię na temat ograniczenia użycia exivy na światach Optional PvP. Opinie były w większości pozytywne, więc funkcja zostanie wprowadzona i wydana 21 listopada!
 • Po wprowadzeniu nowości, na serwerach Optional PvP, będziecie mogli otworzyć nowe okno dialogowe przy użyciu dedykowanej ikonki znajdującej się nad konsolą czatu, co pozwoli na określenie tego, kto będzie mógł was znaleźć przy pomocy czaru.
 • Wstępnie zdefiniowane grupy, z których będziesz mógł dokonać wyboru to: członkowie gildii, członkowie party oraz wszyscy z listy VIP.
 • Zamiast pojedynczych grup, będzie możliwość wybrania opcji: "Każdy może użyć exivy."
Ponadto zostanie umożliwione ustawienie na hotkeye'u przełączanie między tą opcją, a poprzednimi ustawieniami.
Dodatkowo pojawią się dwie białe listy: jedna dla nazw gildii, natomiast druga, dla pojedynczych nicków. By było wygodniej, możliwe będzie dodawanie do tej listy za pośrednictwem menu kontekstowego bezpośrednio z VIP listy. Wpisy na białej liście dominują nad innymi ustawieniami.

Pamiętaj, że jeśli gildia, do której należysz uczestniczy w wojnie, wszyscy członkowie twojej gildii oraz gildii wroga, będą mogli szukać cię przy użyciu exivy, bez względu na ustawienia.

Jeśli będziesz próbował wyszukać postać, ale nie masz takiego prawa, to otrzymasz poniższą wiadomość:

obrazek

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to przygotowano specjalne FAQ...

CipSoft wyraża nadzieję, że spodoba wam się ta opcja!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
10.11.2017 - Lightbearer Event
Obrazek
Obrazek
Noce są coraz ciemniejsze! To na was spoczywa obowiązek rozświetlenia nieba, w przeciwnym razie siły zła dotrą do naszego świata. Połączcie siły wspólnie z towarzyszami i pokażcie ciemności na co was stać!

obrazek
Od zapisu serwera 11 listopada do zapisu serwera 15 listopada przed zagrażającym światu mrokiem musi być strzeżonych 10 latarni. Zorganizuj się wraz z innymi dzielnymi wojownikami i stwórzcie silną obronę. Uważaj jednak: jeśli choć jedna latarnia zgaśnie, twój świat przegrał!

Jeśli chcesz pomóc, odwiedź po rozpoczęciu wydarzenia Luciusa, znajduje się on w Yalahar. Ponadto niektóre ze wspieranych i promowanych fansitewarning posiadają szczegółowe przewodniki i przydatne informacje na temat nadchodzącego wydarzenia. Dobrym przykładem jest kompletny i wyczerpujący >>>spoiler Tibiopedii<<<.

Jest to również dobra okazja do odwiedzenia forum swojego świata, by sprawdzić, czy inni gracze zaczęli przygotowania do Lightbearera.

Do pochodni!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
09.11.2017 - Desperacja - listopadowy artykuł
Obrazek
Obrazek
Tibicus wpadł w niemałe tarapaty. Podniesienie wyznaczonego okupu może okazać się barierą nie do pokonania. Czy uda mu się zdobyć wystarczająco dużo pieniędzy, by odzyskać swój cenny kapelusz?

obrazek

Zapraszamy do lektury! Artykuł tłumaczył razorskate.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
06.11.2017 - Awanse - październik 2017
Obrazek
Obrazek
obrazek
Witam wszystkich gorąco w kolejnym, październikowym już zestawieniu Waszych awansów! Dla wielu październik równał się z powrotem lub dopiero rozpoczęciem swojej przygody z uczelnianym trybem życia, stąd być może nieco mniejsza niż ostatnio przesłana przez Was ilość zdjęć? emotka Ale to nic takiego, bo dobrze wiem, że nasi użytkownicy z pewnością to nadrobią i w kolejnym miesiącu będę miał pełne ręce roboty, prawda? Prawda!

Ehh, te wstępy to nigdy mi nie wychodzą... Ale mam super pomysł! Lepiej pędźcie szybko wrzucić popcorn do mikrofalówki, potem rozsiądźcie się wygodnie w fotelu i dajcie się przeprowadzić przez krainę październikowych awansów! Miłego oglądania i do zobaczenia za miesiąc! emotka

ZACZYNAMY
obrazek


Poziomy doświadczenia

Na tibiopediowym podium niemałe zamieszanie! Pierwszym miejscem na naszym pudle dzielą się Tidifenka tibiacom icon z Refugii oraz Itz Snefu tibiacom icon z Guardii, oboje chwalący się jeszcze ciepłym, 900 poziomem doświadczenia! Tidifenka aż musiała wskoczyć do wody, żeby ochłonąć z emocji! Gratulacje, dzięki za pozdrowienia! emotka
obrazekobrazek

Liderzy październikowego rankingu z pewnością czują na karku gorący oddech Holy Mortal tibiacom icona z Candii, który regularnie goni poziom za poziomem - wskoczył już na 830 level, co dało mu drugą pozycję na naszym podium, gratulacje!emotka
obrazek

Itz Niir tibiacom icon z Guardii specjalnie dla nas założył lśniące złote buciki - i doskonale to rozumiem, w końcu jest co świętować! Piękny, okrągły 800 poziom doświadczenia i zaszczytne trzecie miejsce na podium, gratulujemy!
obrazek

Nemesis Furion tibiacom icon z Candii chwali się nie tylko swoim 680 poziomem doświadczenia, ale i listą swoich wrogów! Chyba nie chcielibyście się na niej znaleźć... emotka Gratulujemy awansu!
obrazek

Lepiej na niego uważajcie! Black Ogar tibiacom icon z Nerany na swoim świeżo zdobytym 650 poziomie jest tak groźny, że nawet klient zaczyna przed nim chować piksele!
obrazek

Gremar tibiacom icon z Irmady znalazł nawet chwilę podczas hunta, żeby nas pozdrowić, dzięki! Gratulujemy zdobycia 550 poziomu doświadczenia!
obrazek

Szybki screen i dalej lecimy z expem, tak wyglądają awanse w stylu Zatii tibiacom icon z Guardii! Jest to jakaś metoda, w końcu 530 poziom sam się nie wbił... emotka
obrazek

Karenkaa tibiacom icon z Guardii zrobiła na tym Dark Torturerze takie wrażenie swoim 520 poziomem, że aż upuścił Giant Sworda, tak trzymać! Czekamy na kolejne screeny! emotka
obrazek

Niewiele brakowało, a ten screen mógłby się znaleźć jeszcze we wrześniowych awansach emotka Ale co się odwlecze to nie uciecze, i tym sposobem gościmy Natural Darkness tibiacom icon z Guardii z jej 510 poziomem doświadczenia w tym miesiącu! PS. Detektyw razor wszystko przejrzał! Natural Darkness i Karenkaa to ta sama osoba! Koniec wiadomości!
obrazek

Jakiś taki ten screen szary i pusty... To chyba ta jesienna aura na mnie działa i wszystko widzę w takich bladych kolorach... Całe szczęście, że Kertharus tibiacom icon z Guardii dodaje uroku i blasku zdjęciu swoim świeżym 500 poziomem doświadczenia!
obrazek

Vo Dee tibiacom icon z Celesty z takim rozmachem wbił 480 poziom doświadczenia, że aż Spectre zagrało mu melodyjkę! emotka Gratulujemy awansu i również pozdrawiamy!
obrazek

Liliputka tibiacom icon z Celesty to tak naprawdę wcale nie taka liliputka, w końcu wskoczyła na 450 poziom doświadczenia, nie dajcie się zwieść pozorom! Gratulujemy!
obrazek

Przed Wami kolejny dubel, Visell tibiacom icon z Refugii oraz Amio Lord Destruction tibiacom icon z Pelorii w iście wybuchowym stylu zdobywają 440 poziom doświadczenia, gratulacje!
obrazekobrazek

ZŁAPAŁ BEHEMOTHA NA LASSO [ZOBACZ JAK!] Takie metody polowania do nauczenia tylko na prywatnych korepetycjach u Lego Lasso tibiacom icon z Guardii! A jak widać metoda skuteczna, bo pomogła zdobyć 415 poziom doświadczenia! Gratulujemy!
obrazek

Kid of Vengeance tibiacom icon z Menery regularnie przesyła nam swoje screeny z awansami - tym razem szczególny, bo na 400 poziom doświadczenia! Serdecznie gratulujemy, pozdrawiamy całą ekipę i życzymy dalszych szybkich awansów!
obrazek

Kolejna dwójka szczyci się swoimi awansami - tym razem na 350 poziom doświadczenia! Muuahh tibiacom icon z Harmonii oraz Luka the Batlord tibiacom icon z Guardii -gratulujemy!
obrazekobrazek

Rezko tibiacom icon z Secury był chyba tak zaaferowany awansem na 340 poziom doświadczenia, że zapomniał wcisnąć "enter" po napisaniu wiadomości! Ale nic nie szkodzi, gratulujemy awansu i dzięki za pozdrowienia! emotka
obrazek

Przed Państwem kolejna trójka szczęśliwców, którym w październiku udało się ciężką pracą zdobyć kolejny poziom doświadczenia - już 330! Wielkie gratulacje dla Zbuntowana Kicia tibiacom icon z Candii oraz Ten Prawdziwy tibiacom icon i Shersen tibiacom icon z Harmonii, no i oczywiście dzięki za pozdrowionka!
obrazekobrazekobrazek

Direvil tibiacom icon z Refugii dumnie stoi na truchłach swoich wrogów, nawet trupy szczerzą swoje zęby jak widzą jego świeżo zdobyty 325 poziom doświadczenia, gratulujemy! Ale nieładnie tak wysyłać screena z września do październikowych awansów, nieładnie... emotka
obrazek

O ja, dawno nie widziałem screena z tego miejsca! No i widzę duży potencjał do zagospodarowania miejsca po bokach ekranu, liczę na to, że w następnym screenie z awansem będzie zauważalna poprawa! emotkaXarthisiuss tibiacom icon z Harmonii, gratulujemy 320 poziomu!
obrazek

Noo, lepiej się wygodnie rozsiądźcie, bo przed Wami porządna ekipa zdobywców 300 poziomu doświadczenia a wśród nich naprawdę ciekawie zaaranżowane screeny! Dziękujemy za pozdrowienia i gratulujemy Wam wszystkim:Xyandrelis tibiacom icon, Vixeron tibiacom icon, Majinn Vegeta tibiacom icon oraz Kanibalek tibiacom icon z Secury, Urocza Grazyna tibiacom icon z Nerany, Tesamon tibiacom icon z Harmonii, Reque Ztek tibiacom icon z Vity oraz Dziki Omen tibiacom icon z Anticii
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Aż dziwne, że ten plecak jeszcze się nie spalił, 3 pary płonących butów w środku a on nic! No, ale to w sumie plecak Kenir Taxim tibiacom icona z Pelorii, a że zdobył 290 poziom doświadczenia to może sobie pozwolić na takie bajery!
obrazek

Hudy tibiacom icon z Guardii wcale nie taki chudy, bo ma na koncie już 275 poziom doświadczenia, wszystkie panny jego! Gratulacje!
obrazek

Tibia z rana jak śmietana! Gratulujemy awansu na 270 poziom, Irod Vadiox tibiacom icon z Harmonii, i od razu humor na cały dzień poprawiony, nie? emotka
obrazek

Wielka piątka! Cała ekipa może pochwalić się jeszcze gorącym 200 poziomem doświadczenia, wielkie gratulacje i dzięki za pozdrowienia! Suksa tibiacom icon z Candii, Kizziomizio tibiacom icon z Harmonii, Drake Nashor tibiacom icon z Celesty, Dariya tibiacom icon z Vity oraz Ashrel tibiacom icon z Secury - to o Was mowa!
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Na sam koniec tradycyjnie zostały nasze "setki" - przed Wami Zuy Zuy Zuy tibiacom icon z Vuniry oraz Hakate tibiacom icon z Celesty - postać tego drugiego osiągnęła 100 poziom po 12 latach od założenia! Gratulujemy! emotka
obrazekobrazek

Poziomy magiczne

Kartonowa Hanka tibiacom icon z Candii, coś tu chyba jest nie tak, gdyby Hanka miała rzeczywiście 125 poziom magiczny to nigdy by nie wpadła w kartony! Ja wiem, gdzie to zgłosić! Ale zanim zgłosić, to należy pogratulować takiego poziomu magicznego! emotka
obrazek

Po raz kolejny w październikowym zestawieniu - Muuahh tibiacom icon z Harmonii, tym razem prężący przed Wami swój 97 poziom magiczny, gratulujemy!
obrazek

Black Ogar tibiacom icon z Nerany dalej ze zjedzonymi pikselami! Wspaniały hotkey na action barze, niezwykle przydatny jak mniemam emotka Gratulujemy awansu na wysoooki 37 poziom magiczny!
obrazek

Na koniec poziomów magicznych zostali dwaj przedstawiciele braci rycerskiej - Sztama Bracie tibiacom icon z Guardii oraz Maglis tibiacom icon z Nerany - obaj zdobyli 10 poziom władania magią, gratulujemy!
obrazekobrazek

Walka na dystans

Podwójne złoto w walce na dystans dla Lord Marshals tibiacom icon z Iony oraz Holy Mortal tibiacom icon z Candii - obaj z wynikiem 133 distance fighting, wielkie brawa! emotka
obrazekobrazek

Ten Prawdziwy tibiacom icon a nie żaden podrabiany z Harmonii zdobył niemniej prawdziwy 122 poziom władania broniami dystansowymi, gratulacje! I dzięki za pozdrowienia!
obrazek

Walka mieczem

Ktoś tu chyba zbiera kasę! I bardzo dobrze, w dzisiejszych czasach porządne oszczędności to podstawa, postawa godna podziwu! A i przy tym wszystkim Guardia Tanker tibiacom icon z Guardii zdobył awans na 113 poziom w walce mieczem, gratulacje!
obrazek

Ostatnim szczęśliwcem przesyłającym zdjęcie z awansu w walce mieczem jest Daro Gobin tibiacom icon z Olympy - a osiągnął 111 poziom tej umiejętności, piękny wynik! Dzięki za pozdrowienia i gratulujemy!
obrazek

Władanie tarczą

O proszę, w ostatniej kategorii mamy identyczną ekipę jak w poprzedniej - przed Wami kolejny raz Guardia Tanker tibiacom icon z Guardii oraz Daro Gobin tibiacom icon z Olympy, tym razem obaj solidarnie chwalący się 105 poziomem we władaniu tarczą, wielkie gratulacje!
obrazekobrazek


__________________________________________________

Gratulujemy wszystkich awansów - liczymy na jeszcze więcej w przyszłym miesiącu!

Jeśli nie znalazłeś swojego zdjęcia w tej odsłonie awansów, a wysłałeś nam je poprzez uploader - sprawdź dokładnie wymagania, zawarte w regulaminie. Jeśli jesteś absolutnie pewny, że spełniłeś je wszystkie, napisz do lidera zespołu prywatną wiadomość, podając w niej imię postaci i wysłany poziom. Jeżeli natomiast znalazłeś jakiś błąd lub literówkę w opublikowanych awansach zgłoś to tutaj.

Jeżeli osiągnąłeś coś wartego uwagi, nie czekaj - podziel się tym z nami!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama