Redaktor: Nomka
obrazek

Świat Relembra...
Redaktor: Darusio
obrazek

Wszystkiego najlepszego...

Masz doła? Czujesz się jak ostatni głupiec? Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się jak Snoopy Moony poradziła sobie ze swoimi problemami i podniosła się na duchu w ciężkich dniach.

18.05.2017 - Rowana, Garnera i Serdebra chronione przez BattlEye
Obrazek
Obrazek
obrazek
Jak już wiecie, nowe serwery, które zostały uruchomione od kwietnia, posiadają aktywną ochronę BattlEye, z której funkcjonowania CipSoft jest bardzo zadowolony.
W celu podjęcia odpowiednich decyzji odnośnie kolejnego kroku, niemiecka firma musi zebrać informacje na temat wpływu BattlEye na istniejące już światy. Muszą się dowiedzieć w jaki sposób ochrona wpłynie na społeczność i strukturę serwera. Jako firma chcą również zwrócić uwagę na to, jak wpłynie to na ich przychód.

W związku z powyższym CipSoft potrzebuje większej ilości danych i tym samym wraz z dzisiejszym zapisem serwera BattlEye został aktywowany na Rowanie, Garnerze i Serdebrze. Od tej chwili nie będzie możliwe logowanie się na te światy, jeśli osłona wykryje bota lub spróbujesz użyć zmanipulowanego klienta do gry. Ponadto na wyżej wymienionych światach nie można już korzystać z klienta Flash.
W ciągu najbliższych tygodni efekty podjętego działania zostaną bardzo dokładnie przeanalizowane i ocenione. Za około 6 tygodni zostaną opublikowane wnioski i podjęte dalsze kroki.

CipSoft dziękuje za wsparcie w kontynuowaniu walki przeciwko oszustom w Tibii!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
18.05.2017 - Reklama
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan Reklama
18.05.2017 - Problemy techniczne na stronie
Obrazek
Obrazek
Borykamy się z problemem, który powoduje niestabilność serwera. Uruchomiony został dodatkowy monitoring ruchu - przez co strona może działać mniej stabilnie.

W piątek w nocy planowane są kolejne prace naprawcze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MastroDaro
16.05.2017 - Klient Tibia 11 Mac
Obrazek
Obrazek
obrazek
Wydano dzisiaj klienta gry Tibia 11 Mac!
Klient jest wyposażony w progam, który umożliwia pobieranie nowych aktualizacji w przyszłości.
Poza ogólnymi minimalnymi wymaganiami sprzętowymi, zalecany jest macOS Sierra 10.12 jako system operacyjny. Klient jest dostępny w wersji 64-bitowej i podobnie jak klient dla Linuxa nie jest wspierany.

Dlatego w sekcji "Unsupported Tibia Clients" można pobraćwarning klienta Mac.
Jeśli pojawią się problemy z instalacją klienta, należy postępować zgodnie z instrukcjąwarning, znajdującą się na forum Tibia.com.

Dodatkowo, trwają prace nad funkcją umożliwiającą importowanie minimap z klienta Flash do klienta Tibia 11. CipSoft prosi o cierpliwość, ponieważ nie znają dokładnej daty, kiedy ta funkcja będzie dostępna.

Miłej gry!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
12.05.2017 - Stroje Retro
Obrazek
Obrazek
obrazek

Pamiętasz stare stroje? Minęło ponad dziesięć lat, odkąd zostały one przekształcone!
Cóż, nie można świętować miesiąca retro bez odpowiednich strojów!
Dlatego nadszedł długo oczekiwany moment. Pierwsza kolekcja czterech retro outfitów jest już dostępna w sprzedaży!
obrazek

Przygotuj postać na wędrówki po nowych światach Retro Open-PvP jako Retro Citizen!
Naostrz miecz i wypoleruj tarczę, zanim rzucisz się nieustraszenie do walki, aby chronić swoich przyjaciół jako Retro Knight.
Jeśli wolisz strzały i włócznie, Retro Hunter będzie dla Ciebie odpowiedni.
Wreszcie możesz ubrać się jako Retro Mag i zawsze świetnie będziesz się prezentować na polu bitwy, eliminując swoich wrogów magicznymi mocami!

Niezależnie od statusu konta, raz kupiony strój zostaje przypisany do danej postaci. Stroje są dodatkiem czysto kosmetycznym i nie przynoszą żadnych korzyści.

Miłej gry!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
09.05.2017 - Nowe światy Retro Open PvP
Obrazek
Obrazek
Drodzy Tibijczycy, Cipsoft ma dla Was dobre wieści! Miesiąc maj upłynie w stylu retro!
obrazek

Gracze w ostatnim czasie nie tylko przesyłali swoje historie na temat genezy nazwy miasta Thais ale dopytywali się również o datę uruchomienia nowych serwerów Retro Open PvP. Relembra oraz Duna zostaną otwarte 16 maja.
obrazek

Relembra będzie pierwszym światem Retro Open PvP zlokalizowanym w Południowej Ameryce, podczas gdy Duna będzie działać w Europie. Jeśli nie wiecie jakie zasady panują na świecie tego typu, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

Oba światy będą aktywnie chronione przez BattlEye a dostęp do nich będzie możliwy wyłącznie przez klienta Tibia 11. Przez znaczny okres czasu nie będzie możliwy transfer innych postaci na te serwery. Miejcie jednak na uwadze, że w zależności od rozwoju sytuacji na nowych światah Cipsoft nie wyklucza możliwości otwarcia transferu postaci a także ewentualnego łączenia serwerów.
Przez pewien czas tylko gracze premium będą mogli grać na nowych światach.

Udanej zabawy!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama