Podczas jednej ze swoich przygód Tibicus odnalazł starą książkę. Podążaj za nim przez starożytne czasy wśród starych znajomych i ich sekretów.

24.02.2017 - Weekend podwójnego expa i skilli
Obrazek
Obrazek
obrazek
Ależ ten czas leci! Wkrótce trzeci miesiąc 2017 roku. Jeśli szukasz dobrej okazji do zwiększenia swojego poziomu doświadczenia, a także umiejętności, to CipSoft przygotował coś specjalnie dla Ciebie! Nadciąga weekend podwójnego expa i skilli!

Między zapisem serwera, który będzie miał miejsce 3 marca, a tym, który nastąpi 6 marca wszystkie potwory będą niosły ze sobą podwójną ilość punktów, a trening umiejętności, w tym poziomu magicznego, będzie odbywał się dwa razy szybciej. Dotyczy to również treningu w trybie offline.

Przygotujcie się na intensywne polowania!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
24.02.2017 - Reklama
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan Reklama
21.02.2017 - Tibia 11: poprawki
Obrazek
Obrazek
obrazek

W dniu dzisiejszym CipSoft wprowadził kolejne aktualizacje klienta Tibii 11. Poprawiono co następuje:
 • Postać przechodzi teraz do przedmiotu leżącego na ziemi podczas poruszania się mapclickiem, jeśli spróbujemy użyć przedmiotu.
 • Problem, który powodował w szczególnych przypadkach wyświetlanie ofert kupna w oknie sprzedaży u NPC został naprawiony.
 • W opcjach klienta pojawiła się możliwość zaznaczenia opcji "Pokaż ramki walki" (Show battle frames).
 • Problem, który podczas korzystania z hotkeya "Zaatakuj następny/poprzedni cel" powodował atakowanie potworów niewidocznych na liście battle został naprawiony.
 • Zredukowane zostało opóźnienie, które dało się odczuć przy zmianie kierunku poruszania.
 • Naprawiony został błąd wizualny przejawiający się tym, iż postać patrzyła w innym kierunku niż faktycznie rzucała zaklęcia.
 • Problem powodujący zablokowanie możliwości poruszania się po relogowaniu do gry występujący na niektórych piętrach w Kazordoon został naprawiony.
 • Postać nie zatrzymuje się już po zmianie kierunku i użyciu hotkeya w tym samym czasie.
 • Naprawiono również błąd powodujący nieoczekiwany crash klienta.
Udanej zabawy!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
20.02.2017 - Powrót awansów
Obrazek
Obrazek
obrazek
W związku z dużym zainteresowaniem comiesięcznych awansów, zostają one przywrócone! Zachęcamy do przesyłania swoich awansów już od dzisiaj! Pierwsze awanse pojawią się na stronie w kwietniu. Proszę pamiętać o tym, aby zapoznać się najpierw z regulaminem ich wysyłania oraz korzystać z formularza zgłoszeniowego. Screeny wysyłane na e-maile będą usuwane. Tibijczycy liczymy na Wasze sweet focie!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
20.02.2017 - A Piece of Cake
Obrazek
Obrazek
We wtorek, 21 lutego, rozpocznie się światowe wydarzenie A Piece of Cake. Pora wziąć broń w swoje ręce oraz porzucić dietę, aby walczyć z golemami z ciasta!

obrazek
Zabij je, aby zdobyć wystarczająco dużo słodkiej substancji i zwab ich do specjalnych maszyn znajdujących się w Thais, Liberty Bay, Carlin, Darashia i Edron! Obie czynności są niezbędne do wybudowania mostu na wyspę z legendarnym ciastem.

Gdy znajdziesz się już na wyspie, trzeba rozpocząć pożeranie gigantycznego tortu - tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie ma czasu do stracenia! Event trwa do 26 lutego, do zapisu serwerów. Jeśli uda się zjeść wszystkie warstwy ciasta w określonym czasie, świat zostanie nagrodzony bonusem przyspieszonej regeneracji many i zdrowia o 25%, oraz zwiększoną premią punktów doświadczeń o 5% przez pięć dni.

Po odniesionym sukcesie, pojawi się NPC Brutus na wyspie, który zaoferuje specjalne nagrody temu, kto wypełni jego dalsze polecenia.

Przygotuj się na dawkę sporej ilości kalorii!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
18.02.2017 - Nowy outfit w Sklepie
Obrazek
Obrazek
Nowy outfit został dzisiaj dodany do Tibia Store!
obrazek

Umiesz czytać hieroglify? Cuda architektury, nierozwiązane zagadki i wysoko rozwinięta antyczna kultura wzbudzają Twój podziw?
Kiedy następnym razem będziesz składał wizytę swoim przyjaciołom, koniecznie każ im przygotować kąpiel w mleku i miodzie, ponieważ Pharaoh od teraz będzie się przechadzał ulicami Ankrahmun!

Po zakupie outfit może być noszony zawsze, również na koncie facc. Strój jest tylko zmianą wizualną i poza tym nie daje żadnych bonusów w grze.

Przebierz się!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama