Miejsce, w którym zachowała się zapomniana historia i mądrość dawno już wymarłych, starożytnych plemion. Miejsce, w którym najciemniejsze sekrety i zakazana wiedza znalazły swój dom. Miejsce związane z bogiem. Jesteś na nie gotowy?

17.07.2018 - Zmiany i poprawki
Obrazek
Obrazek
obrazek
Wraz z dzisiejszym zapisem serwerów wprowadzono następujące zmiany i poprawki:
 • Wysłanie wiadomości do postaci, która jest offline nie powoduje przerwania online treningu.
 • Problem z czarnym widokiem mapy w Cyclopedii został naprawiony.
 • Przełączanie z pełnego okna gry na grę w oknie nie powoduje pomniejszania się okna gry.
 • Potwór monster został usunięty z Bestiariusza.
 • Poprawiono pozycję outfitów Battle Mage oraz Discoverer.
 • Naprawiono błąd powodujący redukcję udźwigu przy niektórych ciałach potworów.
 • Przedmiot bone_fiddle został dodany do Marketu.
 • Zmieniono nazwy niektórym podobszarom w Cyclopedia Map.
 • Dokonano drobnych poprawek na mapie oraz u NPC.
 • Drobne poprawki na Markecie.
 • Falcon Order: Oberon teraz poprawnie reaguje na odpowiedź do ULTAH SALID'AR, ESDO LO!
 • Falcon Order: Zmodyfikowano niektóre czary monster i monster, jak i również podwyższono wartość loota.
 • Liquid Death: Zmodyfikowano EXP oraz loot z monster i monster.
 • The Lament: Podwyższono EXP i loot z monstermonstermonster
Miłej gry!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
17.07.2018 - Reklama
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan Reklama
16.07.2018 - Awanse - czerwiec 2018
Obrazek
Obrazek
obrazek
Witajcie wszyscy czytelnicy Tibiopedii! Minął już 10 dzień lipca, a co to oznacza? Wypłatę? Nie! To znaczy, że lada dzień powinny pojawić się czerwcowe awanse! I oto ten dzień nastał! Rozpoczął się sezon urlopowy, wakacje, do tego mundial... Przez to wszystko spłynęła do nas nieco mniejsza porcja Waszych zdjęć, ale można Wam to wszystko wybaczyć, jeśli Wy wybaczycie mi tę drobną obsuwę! Wstęp do każdego artykułu z tej serii zawsze przysparza mi problemów, więc dzisiaj sprytnie z tego wybrnę i po prostu ja, razor, nie będę przedłużał i od razu zaproszę Was do naszej comiesięcznej serii zwanej...

obrazek


Poziomy doświadczenia

Panie i Panowie, zaczynamy z grubej rury, to nie żarty - w tym miesiącu mamy niekwestionowanego lidera, a jest nim nasz stały bywalec - Propaganda Valin tibiacom icon z Monzy, gratulujemy 830 poziomu doświadczenia!
obrazek

Drugie miejsce zajął nie kto inny jak tylko Nemesis Furion tibiacom icon z Monzy, ale chyba nie muszę go przedstawiać naszym czytelnikom, prawda? Gratulujemy 745 poziomu!
obrazek

Jupi, jupi! Na trzecim miejscu jest Itz Jubi tibiacom icon z Bony! Minuta ciszy dla drakenów od niego! Ale chyba trochę ją skrócimy, trzeba świętować 715 poziom, gratulacje!
obrazek

Moi drodzy, proszę o aplauz dla tej Pani, jeszcze troszkę i będzie podium! Wielkie dzięki za pozdrowienia, Maziajka tibiacom icon z Secury, a z naszej strony gratulacje wbicia 700 poziomu doświadczenia!
obrazek

Niezłe skile ma ten Skiler tibiacom icon z Refugii,nie? Ale co się dziwić, wbicie 680 poziomu musiało wymagać trochę umiejętności emotka
obrazek

Noo, jak tylko zobaczyłem ten nick to już byłem pewien, że tym screenem się nie zawiodę... I oczywiście miałem rację! Divine'Angel tibiacom icon z Premii jak zwykle stanęła na poziomie, (i to nie byle jakim, bo 665) i przysłała super zaaranżowanego screena! Dzięki, również pozdrawiamy, gogo 700!
obrazek

Gruby Festyniarz tibiacom icon z Monzy się nie patyczkuje, wbija te poziomy jeden za drugim, to już 635! Gratulacje!
obrazek

Ten nick brzmi jak z jakiejś mafii normalnie! I może coś w tym jest, w końcu taki poziom nie pojawia się znikąd! Gratulacje dla Maria La Bendita tibiacom icon z Damory - przypominam, 540 lvl!
obrazek

No pięknie, wszyscy wcześniej tak pojedyńczo występowali, a tu TRACH i znikąd pojawiła się cała ekipa świeżo upieczonych posiadaczy okrągłego 500 poziomu doświadczenia! Ja nie wiem, gdzie oni się schowali, żze tak nagle wszyscy wyskoczyli? Ale co ja będę gadał, sami się z nimi zapoznajcie: Vixeron tibiacom icon, Sevoor tibiacom icon i Lozanna tibiacom icon z Secury a także Vazok Than tibiacom icon z Refugii, Sir Druid Hero tibiacom icon z Vuniry, Elite Psyhol tibiacom icon i Bogus Apocalypse tibiacom icon z Monzy oraz Big Mezo tibiacom icon z Harmonii
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Kochani, mamy pierwszy duet! Wydaje mi się, że nie ma potrzeby, żebym ich Wam przedstawiał, przecież dobrze ich znacie, w końcu są tu stałymi bywalcami! No, ale tak dla formalności, przed Wami Tiesto tibiacom icon z Secury i Paller Pat tibiacom icon z Anticii - gratulujemy 460 poziomu!
obrazek obrazek

Niezłe orły nam się tu teraz trafiły! Gratulacje wbicia 450 poziomu doświadczenia dla Orzel tibiacom icon z Secury, King Whoppa tibiacom icon z Monzy oraz Hannibal Faron tibiacom icon z Bony!
obrazek obrazek obrazek

Prawie rzutem na taśmę emotka Gratulacje Getrouble tibiacom icon z Celesty, 420 poziom to już nie przelewki!
obrazek

O proszę, takich pozdrowień tutaj jeszcze nie było! Shienan Auras tibiacom icon z Bony, mimo posiadania 415 poziomu doświadczenia wcale nie zapomina jak należy się zachować! Pozdrowienia od tibijczyka dla wszystkich tibijczyków, aż się wzruszyłem! emotka Gratulujemy i pozdrawiamy!
obrazek

Wiecie co, tak sobie myślę, że kiedyś musimy zorganizować konkurs na najciekawsze nicki emotka Na pewno kilka osób z tego zestawienia miałoby tam coś do powiedzenia, nieUniwersalny Scyzoryk tibiacom icon z Secury oraz Lord Petricz tibiacom icon z Anticii? Gratulacje okrągłej "czterysetki"!
obrazek obrazek

Schodzimy na nieco niższy pułap poziomowy - ale wciąż jesteśmy ponad chmurami! Przed Wami Slojek of Astera tibiacom icon z Secury oraz Azizami tibiacom icon z Bony - gratulujemy 360 poziomu doświadczenia!
obrazek obrazek

Schodzimy 10 oczek niżej w naszym zestawieniu a tu proszę, znowu troszkę wiary się nazbierało! Gratulacje dla wszystkich i dla każdego z osobna: Uboll tibiacom icon z Monzy, Tadicordor tibiacom icon z Pelorii, Savage Leste tibiacom icon z Premii, Rumcajsek tibiacom icon z Refugii, Lordzik Dusiek tibiacom icon z Secury oraz Devil Tros tibiacom icon z Bony - wszyscy mogą już sobie wpisać w CV 350 poziom doświadczenia!
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Witamy kolejnych Tibijczyków w naszym zestawieniu - tym razem stoją przed Wami dumni zdobywcy 340 poziomu doświadczenia, gratulacje dla nich!Savage Leste tibiacom icon z Premii, Dodjin tibiacom icon z Harmonii oraz Dano Bafty tibiacom icon z Refugii
obrazek obrazek obrazek

Wielkie gratulacje dla Deyzee tibiacom icon z Vuniry, można brać z niej przykład, 315 poziom to już coś! Ale może lepiej nie bierzcie przykładu z ortografii w nicku rozmówcy z chatu! emotka
obrazek

Hmm, ciekawe, czy w takich mięciutkich butach dobrze się chodzi pod wodą... Chyba troszkę przemakają, brr! Ale na to odpowiedzi może nam udzielić tylko on, Daro Gobin tibiacom icon z Monzy! Gratulacje 310 poziomu!
obrazek

No no, ładnie to tak wysyłać screen zrobiony w maju do czerwcowych awansów?! W sumie to ładnie, bo nicki w guildii mnie rozwaliły, serdeczne pozdrowienia dla Pogromcy Sebixxów! Gratulacje dla Lesna Satifka tibiacom icon z Esteli za 300 poziom doświadczenia!
obrazek

Pooolskaa!!! Wielkie brawa za ten screen dla Bandi tibiacom icon z Vuniry! Patriotyczne świętowanie zdobycia 270 poziomu, to jest coś! Ciekawi mnie tylko jedno... Czy zdjęcie było zrobione przed, czy po? emotka Sami wiecie po czym... emotka
obrazek

A teraz pora na porcję świeżutkich screenów od zdobywców 200 poziomu! Wielkie gratulacje dla nich wszystkich! Tak trzymać, jeszcze trochę i będziemy się częściej widywać w zestawieniu! Zex Pax tibiacom icon i Ravz tibiacom icon - Darusio przesyła buziaczki i życzy rychłej śmierci emotka - z Secury, Zena Tath tibiacom icon z Menery, Odp usc Towar tibiacom icon z Anticii, Nixon Destroyer tibiacom icon z Monzy, Kalafioroo tibiacom icon i Harley de Valaci tibiacom icon z Bony oraz Czterolistny Pajak tibiacom icon z Refugii
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Na sam koniec został nam rodzynek z tej kategorii - tak jak zawsze mieliśmy sporo osób na tym pułapie, tak teraz pojawił się tylko jeden screen! Ale za to jaki, chyba każdy pamięta jak go cieszyła pierwsza wbita "setka"... Gratulacje, również cieplutko pozdrawiamy! Dostateczna Pomoc tibiacom icon z Secury
obrazek


Rookgaard

Proszę Państwa, dla tego Pana należą się specjalne brawa! W końcu zdobycie takiego poziomu na Rookgaardzie wymaga nie lada poświęcenia! Aż boję się spytać ile mogło trwać wbicie tylu cyferek... Gratulacje dla Patryk Ork Wielki tibiacom icon z Harmonii za zdobycie 90 poziomu na Wyspie Początkujących (choć on wcale początkujący nie jest!)
obrazek


Poziomy magiczne

I wcale nie zwalniamy tempa tylko szybciutko przechodzimy do kolejnej kategorii - a tam króluje Nemesis Furion tibiacom icon z Monzy z osiągniętym 122 poziomem magicznym! Wielkie gratulacje!
obrazek

Parę oczek niżej uplasował się Xawierus tibiacom icon z Estely osiągając wspaniale prezentujący się 100 poziom magiczny - gratulujemy!
obrazek

Trzecie miejsce na magicznym podium przypadło w tym miesiącu znanemu Akagi Kat tibiacom icon z Bony - tym razem przysłał nam zdjęcie z awansem na 98 poziom magiczny - wielkie gratulacje, czekamy na zdjęcie z 100! emotka
obrazek

Ostatni w tym miesiącu przedstawiciel profesji magicznej - nasz stały bywalec, Kenir Taxim tibiacom icon z Pelorii i jego 95 poziom magiczny, gratulujemy i pozdrawiamy!
obrazek

Jedyny paladin w tej kategorii - Tadicordor tibiacom icon z Pelorii, gratulujemy zdobycia 30 poziomu magicznego.
obrazek

Pora na rycerzy - a tutaj prym wiedzie Lordzik Dusiek tibiacom icon z Secury - gratulujemy zdobycia 11 mlvla!
obrazek

Ostatnim, ze zdobywców awansu w poziomie magicznym, który chciał się z nami podzielić swoim zdjęciem jest Kalafioro tibiacom icon z Bony - szczęśliwy posiadacz 10 poziomu magicznego, gratulacje!
obrazek


Walka na dystans

Siema, siema! Witamy jedynego przedstawiciela tej kategorii - przed Wami Faucolt tibiacom icon z Celesty i jego demoniczny 115 distance - gratulujemy i pozdrawiamy!
obrazek


Walka toporem

Prosto ze słonecznego Thais nadaje do nas Deyzee tibiacom icon z Vuniry - swoim awansem na 108 poziom w walce z toporem tak rozgrzał atmosferę, że aż musiał wezwać swojego mroźnego przyjaciela! Gratulacje awansu i dzięki za pozdrowienia!
obrazek


Walka mieczem

Ostatni, ale to wcale nie znaczy, że słabszy! Imponujący 118 poziom w walce mieczem osiągnął Boogiemen tibiacom icon z Harmonii, noo, w taki sposób to można było czekać na letnią aktualizację! emotka Gratulujemy, dzięki i również pozdrawiamy!
obrazek___________________________________

Gratulujemy wszystkich awansów - liczymy na jeszcze więcej w przyszłym miesiącu!

Jeśli nie znalazłeś swojego zdjęcia w tej odsłonie awansów, a wysłałeś nam je poprzez uploader - sprawdź dokładnie wymagania, zawarte w regulaminie. Jeśli jesteś absolutnie pewny, że spełniłeś je wszystkie, napisz do lidera zespołu prywatną wiadomość, podając w niej imię postaci i wysłany poziom. Jeżeli natomiast znalazłeś jakiś błąd lub literówkę w opublikowanych awansach zgłoś to tutaj.

Jeżeli osiągnąłeś coś wartego uwagi, nie czekaj - podziel się tym z nami!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
13.07.2018 - Nowy strój
Obrazek
Obrazek
W Tibia Store pojawił się nowy outfit!

Od najwcześniejszych lat Sinister Archer fascynował się ciemnymi intrygami i perwersjami ludzi. Sinister Archers twierdzą, że stoją po dobrej stronie, a strzał używają tylko, by przebić serca tych, którzy popełnili wiele przestępstw i zbrodni.

obrazek

Kliknij, aby powiększyć.

Jednak społeczeństwo ciągle patrzy na nich podejrzliwie ze względu na wątpliwy wygląd.

Aby ukryć swoją tożsamość, ich twarze często przykryte są pancerną czaszką, która z łatwością znosi ciosy zadane przez topór, czy obuch.

Niezależnie od statusu konta, raz kupiony strój zostaje przypisany do danej postaci. Stroje są dodatkiem czysto kosmetycznym i nie przynoszą żadnych korzyści.

Napnij cięciwę!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
10.07.2018 - Zmiany i poprawki
Obrazek
Obrazek
obrazek
Wraz z dzisiejszym zapisem serwera została wydana nowa wersja klienta Tibii, wprowadzono przy tym wiele poprawek. Poruszono następujące kwestie:
 • Naprawiono błąd w obliczaniu charm pointsów w przypadku kilku bardzo rzadkich stworów.
 • Okazjonalne miganie grafiki w oknie gry zostało rozwiązane.
 • Łowienie message in the bottle na terenie Quirefang powinno działać poprawnie.
 • Skrót między Zao i zamkiem Zakonu Sokoła posiada płytki z blokadą pz.
 • Powrócił brakujący publiczny manekin do treningu w Carlin.
 • Zagadka The Lament: usunięto płytki z blokadą pz w kilku portalach.
 • Zagadka MoTa Bursting at the Seams: dostosowano szansę na wykopanie energy balls.
 • Zagadka MoTa Bursting at the Seams: gracze posiadający blokadę pz mogą teraz przechodzić przez wszystkie sześć teleportów po tym, jak rozwiążą zagadkę z energy balls.
 • Zagadka The Path of Defiances: błąd powodujący wyrzucenie gracza z pokoju bossa Furious Scorpion, przed czasem, został naprawiony.
 • Crystalline Arrow EARTH, ICE, FIRE oraz ENERGY zostały usunięte z Cyclopedii oraz Marketu.
 • Thawing Dragon Lord posiada własną grafikę.
 • Dodano cooldown do animacji jedzącego Fenka, którego można nabyć poprzez Tibia Market.
 • Dodano brakującą strefę regeneracji w depot Kazordoon.
 • Naprawiono dostęp do questu Barkless.
 • Rozwiązano problem, który powodował crash klienta tuż po zalogowaniu do gry.
 • Zbugowany firefield w Deeper Fibula Quest może ponownie zostać usunięty przy użyciu runy destroy field.
 • Poprawiono błędy mapy oraz literówki.
 • Okienko potwierdzające zakup produktu poprzez Tibia Store nie będzie już wyskakiwało, jeśli posiadasz blokadę wylogowania. Zamiast niego pojawi się wiadomość w oknie gry.
 • "Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015" zostało dodane do wymagań systemowych dla klienta Tibii pod Windowsa.
Miłej zabawy!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
10.07.2018 - Weekend szybkiego respawnu!
Obrazek
Obrazek
obrazek
W ramach rekompensaty za wydłużony przestój po wprowadzeniu letniej aktualizacji 2018 CipSoft przygotował weekend przyspieszonego respawnu, który odbędzie się między 13 lipca, a 16 lipca.

Oznacza to, że w nadchodzący weekend wszystkie potwory będą odradzały się 10 razy szybciej niż zwykle.

W wyniku informacji otrzymanej od graczy i w celu złagodzenia inflacji powiązanej z rzadkimi przedmiotami, bossy oraz minibossy będą wykluczone zarówno z tego wydarzenia, jak i przyszłych eventów przyspieszonego respawnu.
Mowa tu o takich bossach jak Zugurosh, Jaul, czy nowi bossowie Zakonu Sokoła.

Raz jeszcze CipSoft przeprasza za problemy, które pojawiły się w zeszłym tygodniu i wyraża nadzieję, że spodoba wam się nadchodząca rzeź!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Blessed Luca
  Zwiedzanie Feyrist i Ankrahmun | Antica 200+ RP | !exp