22.12.2017 - Życzenia oraz Fankit od CipSoftu!
Obrazek
Obrazek
Wędrując po ulicach Tibijskich miast, można zauważyć uciekające monster, szukające miejsca do ukrycia. Zauważyć można również pięknie udekorowane domy, w powietrzu unosi się zapach pomarańczy i upieczonych pierników. To może oznaczać tylko jedno: rok dobiega końca, a święta już tuż tuż. Koniecznie należy pamiętać o wizycie u Świętego Mikołaja, aby odebrać swój prezent!

Następnie pochwal się swoim prezentem! CipSoft zaprasza do udziału w loterii świątecznej Co otrzymałeś od Świętego Mikołaja?warning Do wygrania jest cm_token oraz santa_fox! Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do 6 stycznia. Następnie w automatycznym losowaniu CipSoft wyłoni trzech zwycięzców i roześle nagrody na postać, o największym poziomie na koncie, które zostało użyte do zgłoszenia. Pojawi się odpowiednia informacja na stronie, kiedy będą rozesłane nagrody.

obrazek


To nie koniec dobrych nowin. CipSoft jest jest wdzięczny za wsparcie społeczności, które otrzymywali cały rok. Chcieliby w zamian zaoferować prezent. Zebrano specjalnie dla Tibijczyków Fankit, w którym znajdują się niesamowite ilustracje, nakładki i emotikony. Te elementy głównie mogą się przydać streamerom z Twitcha i YouTube. Oczywiście każdy może zapoznać się z dostępnymi materiałami. Zasadniczo można je wykorzystać zgodnie z własnymi upodobaniami, jednak w zakresie polityki CipSot Video i Screenshot, które są również dostępne w zestawie! Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutajwarning.

W ten sposób CipSoft chce podziękować za uznanie dla Tibii, poświęcenie, pasję, opinie, a także za pozostanie z nimi, mimo trudności. Razem z graczami oczekują niecierpliwie roku 2018. Wymiatacie!

Wesołych Świąt życzy CipSoft!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX