27.10.2017 - 9 urodziny Tibiopedia.pl
Obrazek
Obrazek
To już 9 lat. Kawał czasu, a świeczki wciąż się świecą w tej bibliotece. Dziękujemy wszystkim, którzy ciągle starannie odkurzają i układają książki wkładając w to swój czas i serce. Ksiązki wydają się być już dobrze poukładane, każda ma swój regał i łatwo ją znaleźć. Stary bibliotekarz z uśmiechem patrzy na tlące się świeczki ujawniające tytuły ciekawych artykułów skrywanych przez mrok ciemnego pomieszczenia. Wydaje się panować kojący spokój.

Czy 9 lat to wystarczająco, aby stwierdzić, że pokolenie graczy się zmieniło? Czy jest tu jeszcze ktoś kto pamięta pierwszego newsa na tej stronie?

obrazek

Wszystkiego najlepszego Tibiopedio!



Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs urodzinowy, małą zabawę kreatywno-liryczną. Dodatkowo osóby, które zalogują się dziś na stronie wezmą udział w loterii, w której do zgarnięcia będą rune emblems.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MastroDaro
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama