27.10.2017 - 9 urodziny Tibiopedia.pl
Obrazek
Obrazek
To już 9 lat. Kawał czasu, a świeczki wciąż się świecą w tej bibliotece. Dziękujemy wszystkim, którzy ciągle starannie odkurzają i układają książki wkładając w to swój czas i serce. Ksiązki wydają się być już dobrze poukładane, każda ma swój regał i łatwo ją znaleźć. Stary bibliotekarz z uśmiechem patrzy na tlące się świeczki ujawniające tytuły ciekawych artykułów skrywanych przez mrok ciemnego pomieszczenia. Wydaje się panować kojący spokój.

Czy 9 lat to wystarczająco, aby stwierdzić, że pokolenie graczy się zmieniło? Czy jest tu jeszcze ktoś kto pamięta pierwszego newsa na tej stronie?

obrazek

Wszystkiego najlepszego Tibiopedio!Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs urodzinowy, małą zabawę kreatywno-liryczną. Dodatkowo osóby, które zalogują się dziś na stronie wezmą udział w loterii, w której do zgarnięcia będą rune emblems.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MastroDaro
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX