24.10.2017 - The Challenger - Wydanie specjalne: przełom w dziedzinie badań - III zapowiedź zimowej aktualizacji
Obrazek
Obrazek

Wydanie specjalne – Thais, Venore, Carlin: 149 gp / Pozostałe miasta: 199 gp
obrazek
THE CHALLENGER

Wydanie specjalne: przełom w dziedzinie badań

- Wiedza to potęga -
+++ PRZEŁOM W BADANIACH NAD NASYCENIAMI +++
+++ NEGOCJACJE Z GRIZZLY ADAMS +++
Przełom w badaniach nad nasyceniami

Teoria o braku kompatybilności broni umbral z nasyceniami, zotała częściowo obalona. Dzieki najnowocześniejszej technologii naukowcy osiągnęli przełom w badaniach nad nasyceniami.

"Opinią większości było to, że ogromna moc broni umbral była tarczą obronną przed nasyceniami, które miały wzajemnie sie wykluczać. Jednak w naszych testach zauważyliśmy, że niektóre kompozycje współpracowały ze sobą, co sprawiło, że przeprowadziliśmy dalsze badania." powiedział Ignaz P. z Instytutu ds badań nad nasyceniami.

"Generalnie rzecz biorąc jesteśmy całkiem pewni, że możliwe jest łączenie podstawowych nasyceń z bronią umbral. Jakość broni umbral również jest brana pod uwagę. Umbrale I stopnia (crude) nie są dość wytrzymałe, aby otrzymać jakiekolwiek nasycenie.
Umbrale II stopnia są dość wytrzymałe, aby otrzymać jedno możliwe nasycenie. Wyjątkowa wytrzymałość umbrali z III poziomu (master) umożliwiła zastosowanie kilku nasyceń. W zależności od typu broni, udało się nam wyposażyć je do trzech miejsc na nasycenia."


Szef Instytutu, James B., również podzielił się z nami dobrą wiadomością: "Odkryliśmy dowody na istnienie nowego typu nasycenia. Nasycenie, które pozwala nam na zwiększenie udźwigu, podczas noszenia głównego plecaka. Najpotężniejsza forma tego nasycenia nie jest nam jeszcze znana, ponieważ złowrogi potwór zgładził każdego członka z zespołu badawczego, którego wysłaliśmy."

Challenger: Podczas noszenia plecaka? Co masz na myśli? Wszyscy wiedzą, że można nasycać niezałożone przedmioty.

James B: "To kolejne ulepszenie, które udało się nam odkryć. Teraz można nasycać przedmioty podczas ich noszenia, co jest z pewnością ułatwieniem i poprawą jakości życia"

Challenger: Mówiąc o poprawie jakości życia - jakikolwiek komentarz w sprawie dawnej broni?

James B: "No cóż, to nie ma sensu, aby trzymać aż trzy różne typy. Stworzyliśmy nową broń, która będzie posiadać wszystkie trzy typy broni, broń destrukcji. Prędzej czy później, wszystkie stare typy zastąpimy nowym."
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

obrazekobrazek

Negocjacje z Grizzly Adams

Po latach negocjacji, udało się dojść do porozumienia. Dzisiaj, negocjatorzy dali Challengerowi wgląd w postępy i wydaje się, że Grizzly Adams jest gotów przemyśleć warunki przystąpienia do Elity - Paw & Fur.
Startując od zimy, potencjalni kandydaci będą mieć możliwość wykonywania zadań w grupach. Wystarczy brać udział w walce z potworem, aby zwiększyć licznik zgładzonych potworów.To, czy nagłe porozumienie wiąże się z rosnącymi protestami grupy "Zjednoczonych Tibijczyków chroniących rodzimych gatunków potworów, jest dotąd nieznane.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX