20.10.2017 - Corymy i Were-choroba - II zapowiedź zimowej aktualizacji
Obrazek
Obrazek
Najnowsze informacje - Wydanie Pierwsze - Jesień 2017

PLOTKA MIESIĄCA

Krwawe siły walczą w głębi Grimvale!
Plotki mówią, że obecni przywódcy were-kreatur są zagrożeni ze strony potężnych przeciwników próbujących podbić ich rasę.
obrazek

LISTY OD CZYTELNIKÓW

Jose Legbreaker, 54, Edron: Czy ktoś jeszcze zauważył wycie większej liczby zwierzyny nocą? Zgłaszałem już niepokojące hałasy docierające regularnie z Grimvale. Mogę sobie z tym poradzić, gdy pojawiają się od czasu do czasu, ale żeby tak każdej nocy?!

Micky Mows, 23, Venore: Nie wyobrażam sobie tego, że te biedne corymy są zadowolone ze swojej obecnej sytuacji! Powiedziały mi, że muszą zejść głębiej do kopalni, aby wydobyć rzadki kruszec, ale nie sądzę, żeby którykolwiek z nich posiadał środki ochrony dróg oddechowych. Założę się, że to z tego względu wyglądają na tak przerażone!

WZROST CEN RUDY ŻELAZA

Ceny żelaza wystrzeliły w górę! Przyczyna tego stanu rzeczy nie została jeszcze ustalona. Nadzorujący proces wydobywczy Corym Ratter jest niezmiernie niezadowolony: "Wiercimy coraz to więcej szybów, a zyski maleją. Nasi klienci są wciąż zadowoleni i to by było na tyle, ale boję się dnia, gdy zmienią zdanie.
Ratter nie chciał komentować doniesień o złych warunkach pracy i zwiększonej ilości obrażeń na skutek poparzeń i mas gorącego powietrza.

WERE-CHOROBA ROZPRZESTRZENIA SIĘ

Poza strefą kwarantanny znaleziono nocą różne postacie were-stworów! Zdaje się, że zaraza przejmuje kontrolę! Unikaj kontaktu z dzikimi zwierzętami, mimo wszystko!

obrazek obrazek
OFERTY PRACY

MAYERN zatrudni budowlańców. Kandydaci powinni być wstanie zbudować barykady na tyle wytrzymałe, aby przetrwały ostre szpony i kły.

TIBICUS, silny i przystojny rycerz poszukuje ofert pracy. Zyski z polowań muszą zostać przekazane na organizację "Save the Hat".

THOSE BELOW, poszukuje ofiar do tortur i zniewolenia. Wymagania: niskie poczucie własnej wartości, typ subdominatora, brak przynależności związkowej.

CORYM RATTER oferuje długoterminową karierę w kopalniach! Stań się częścią naszej społeczności i zacznij doświadczać wspaniałej atmosfery pracy!

LLOYD poszukuje pracy w przemyśle modowym: "Zakładałem patelnię na głowę, nim stało się to modne!"
STRÓJ MIESIĄCA
obrazek

DODATKOWE ZDJĘCIA!

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX