17.10.2017 - Piekielne niebezpieczeństwo spod ziemi - I zapowiedź zimowej aktualizacji
Obrazek
Obrazek
obrazek
To absolutna katastrofa! Upał! Gorączka jest nieznośna, nie wytrzymamy tego! Ci ignoranci! Nie myślą o konsekwencjach! Poziom ciepła wzrasta! Musisz przysłać pomoc! Nie wytrzymamy tego! Jeśli upadniemy to Kazordoon spłonie!

obrazek
Cesarz Kruzak podniósł wzrok znad notatki, którą właśnie głośno przeczytał i spojrzał na twarze pełne obaw i troski. "Klom Stonitor wysłał tę notatkę z jednego z naszych posterunków."

Chrząknął: "To bardzo poważna sytuacja! Otrzymałem podobną wiadomość od Gnomusa, a wszyscy wiedzą, że jeśli gnomy zaczynają panikować, to czekają nas ogromne problemy!" Rozległy się na sali głośne i nerwowe dyskusje, Kruzak uderzył pięścią w stary, drewniany stół, aby uciszyć zebranych.

obrazek
"My krasnoludy jesteśmy dumną i niezależną rasą", kontynuował "i wierzcie mi, że nienawidzę siebie za to, ale naszedł czas, aby poprosić o pomoc!" Dało się usłyszeć cichy szmer między krasnoludami.

Wziął głęboki oddech, było ciężko mu mówić dalej.
"Musimy stawić czoła prawdziwe, już wcześniej borykaliśmy się z problemami. Brygada Bigfoot nigdy by nie przeżyła, gdyby nie ludzie. Nasza sytuacja jest znacznie gorsza niż możemy to sobie wyobrazić... Każdego dnia słudzy schodzą coraz niżej w nasze kopalnie! Potrzebujemy pomocy!"

Kruzak wstał z krzesła i stanął na nim. Z góry spoglądał w dół na zgromadzonych i ponownie wziął głęboki oddech:

"Lepiej w ten sposób, niż mają przyjść tu po nas."

Dodatkowe zdjęcia
obrazek
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX