29.08.2017 - Notka na temat Cyclopedii
Obrazek
Obrazek
obrazek
W zeszłym tygodniu Cipsoft pytał graczy o ich opinię na temat implementacji Odłamków Potworów. Cipsoft zebrał i szczegółowo przeanalizował wszystkie przesłane opinie.

Podczas gdy większość z graczy była pozytywnie nastawiona do samego pomysłu, pojawiło się kilka punktów, które były szczególnie krytykowane.
Z tego też powodu Cipsoft zdecydował się odejść od zaproponowanych tymczasowych bonusów i zmienić sam mechanizm odłamków.

Oto jak wygląda pomysł tworzenia Cyclopedii potworów: Aby odblokować wpis o danym potworze wymagane jest zabicie odpowiedniej ich liczby. Same zliczenia zabójstw będą przypisane do postaci i nie będzie ich można zakupić/przesłać ani przez market ani przez Sklep. Zdobycie odpowiedniej liczby zabójstw pozwoli aktywować bonusy ofensywne, defensywne lub pasywne dla danej postaci.

Cipsoft zaprasza graczy do zapoznania się z przemodelowaną wersją pomysłu i dzielenia się z przemyśleniami. Cipsoft czeka na Wasze opinie w tym temaciewarning do 4 września do godziny 10:00.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX