28.08.2017 - Rise of Devovorga
Obrazek
Obrazek
obrazek
Devovorga wraca do Tibii, nie przynosząc nic poza śmiercią i zniszczeniem! Nie jest za późno, aby pokrzyżować jej plany! Ty i Twoi znajomi musicie stać się nieustraszeni i zapobiec zbliżającej się zagładzie!

Po zapisie serwera z 1 września, pojawią się portale prowadzące do wcieleń złowieszczych demonów. Ci, którzy są odważni i zdecydują się przejść na drugą stronę portalu, powinni pamiętać, że praca zespołowa jest tu kluczowa. Pokonaj je i staw czoła potężnej Devovordze w ostatecznej walce!

Pamiętaj: Etap 2 (wcielenia Devovorgi) musi zostać ukończony przed zapisem światów 6 września, w przeciwnym razie świat nie przejdzie do etapu 3 (Blooms of Doom) na czas.

Jeśli świat zdoła zabić Devovorgę do czasu zapisu światów 7 września, zostanie nagrodzony bonusem + 50% szybszej regeneracji zdrowia i many, aż do końca września.

Wyślij Devovorgę z powrotem do otchłani!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX