11.08.2017 - Nowe przedmioty dekoracyjne i wierzchowce
Obrazek
Obrazek
obrazek
Czas na nowe przedmioty dekoracyjne ze sklepu! Zainspirowane pięknem przyrody, nowe meble verdant furniture zdobione są nowoczesną bladozieloną okleiną. Elegancki projekt przedstawia szereg motywów natury, co czyni je stylowym dodatkiem do Twojego domu.

Wysokiej jakości wykładzina dywanowa jest tak miękka, że po długich polowaniach, będzie to czysta przyjemność zdejmować buty. Jeśli wolisz stać na twardej nawierzchni, warto sprawdzić nowe drewniane deski i kamienne płytki.

obrazek
Wanna oferuje miejsce na odpoczynek, gdzie można odpocząć od codziennych problemów
obrazek
Co więcej, dodano do sklepu nowe terrarium, w którym mieszka uroczy mały pająk.
Ci, którzy pasjonują się bronią, mogą być zachwyceni stojakiem na broń Hrodmirana.

Po zakupie wszystkie przedmioty będą dostarczone bezpośrednio w postaci paczek, które mogą być rozpakowane wewnątrz domu. Rozpakowane dekoracje są przedmiotami, których nie można podnieść ani zniszczyć.
[nie można ich również nikomu podarować, raz kupione na daną postać zostają TYLKO do jej użytku-przyp.red.]

obrazek
Nowe wierzchowce również zawitały do Tibii.
Płonący Jednorożec żyje w głębokiej rywalizacji ze swoim kuzynem Jednorożcem Arktycznym.
Mimo, że urodzili się w zupełnie różnych obszarach, w jakiś sposób dzielą się tą samą linią krwi. Wieczna bitwa między ogniem i lodem trwa. Kto wygra? Płonący vs Arktyczny! Wybór należy do Ciebie!

Legendy mówią, że klacz i ogier raz znalazły koniec tęczy i postanowiły tam zostać. Pod wpływem mistycznej mocy tęczy, klacz urodziła wyjątkowe źrebię: nie tylko duży, mocny róg, ale niezwykły kolor włosów sprawia, że ​​Prismatic Unicorn jest unikalny pod każdym względem.

Niezależnie od statusu konta, raz kupiony strój zostaje już przypisany do danej postaci. Stroje są dodatkiem czysto kosmetycznym i nie przynoszą żadnych korzyści.

Miłej zabawy!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  SHOUTBOX