11.08.2017 - Notka o szybkim zbieraniu łupu
Obrazek
Obrazek
Drodzy Tibijczycy,
obrazek

Ponieważ aktualizacja letnia została wdrożona, nadszedł czas, aby skupić się na funkcjach dla zimowej aktualizacji. CipSoft chciałaby dać pierwszy wgląd na to, co planują wdrożyć podczas następnej wielkiej aktualizacji.

Podczas przedstawiania nowych funkcji analitycznych w tegorocznej letniej aktualizacji, pojawiły się liczne komentarza, w których padały obawy i sugestie dotyczące ulepszenia zbierania łupu. Wzięto to pod uwagę i opracowano wstępny projekt zmodernizowania całego procesu zbierania łupu i uczynienia go bardziej przyjemnym. Quick Looting pozwala na dostosowanie sortowania zbieranego łupu, tym samym zmniejszając czas potrzebny do przeciągania i upuszczania każdego elementu.

CipSoft jest świadomy, że taka funkcja wymaga starannej oceny i dlatego chcą dać możliwość zapoznania się z tym, co mają na myśli i do podzielenia się swoimi opiniami na ten temat w sekcji komentarzy.

W Auditorium można znaleźć wszystkie niezbędne informacje. Gracze są proszeni o to, aby odpowiedzieć na zestaw pytańwarning do 17 sierpnia, godziny 10:00, w celu zapoznania się z opinią graczy.

Miłej gry!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX