20.06.2017 - Kompendium, wskazówki i nowe produkty w Sklepie
Obrazek
Obrazek
Wraz z dzisiejszym zapisem serwera Cipsoft wprowadził kilka nowości do klienta Tibia 11.

obrazek


Kompendium:

obrazek
Kompendium jest nowością, która pokaże krótkie informacje tyczące się świata Tibii, czy opcji klienta - jest to coś w rodzaju przystępnej instrukcji obsługi. Aby otworzyć Kompedium wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk - jeśli od ostatniego otwarcia przez gracza w Kompendium pojawiły się nowości przycisk zacznie błyszczeć aby zachęcić do otwarcia okna.
W samym Kompendium gracz ma możliwość wyboru widoku spośród kilku kategorii. Jeśli zechce przeczytać jakiś wpis wystarczy, że kliknie małą strzałkę aby rozwinąć informacje.
Miejcie na uwadze, że w kompendium jest na razie niewielka liczba wpisów - baza będzie w przyszłości rozbudowywana.

Wskazówki:

Cipsoft zrezygnował z pojawiającej się w kliencie "Informacji Dnia" - zastąpił ją losowymi wskazówkami. Od teraz, przy każdym uruchomieniu klienta pojawi się wskazówka zawierająca informacje na temat bezpieczeństwa, fragmenty z manuala czy przydatne wzmianki o potworach.

Beczki i Kegi z potionami:

Cipsoft dodał dziś do sklepu dwa produkty, które pozwalają napełnić puste butelki po potionach.

obrazek
Beczki z potionami mogą zostać ustawione w domkach. Zawierają one ilość płynu wystarczającą na 1000 napełnień. Zależnie od wyboru, istnieją beczki na różne rozmiary mana, health oraz spirit potionów. Koniec ze sprzedawaniem setek pustych butelek w magic shopie - od teraz sam możesz wygodnie napełnić butelki w domu!

obrazek
Potion Kegi powstały w celu umożliwienia uzupełnienia zapasów mikstur bezpośrednio na polu walki czy podczas długiego polowania. Są one mniejsze niż ich odpowiedniki do ustawienia w domku - Kegi wystarczą na 500 napełnień. Jeśli chcesz zaoszczędzić na udźwigu mogą Ci się one przydać - ważą tylko tyle, ile 250 potionów danego rodzaju.

Wszystkie potiony napełnione przez nowe beczki i kegi pojawią się w skrzynce Sklepu postaci, która użyła beczki/kega. Kiedy nowe pojemniki przekroczą zadaną liczbę użyć po prostu znikną.

Do zobaczenia w grze!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX