07.06.2017 - Sekret kultów Tibii - pierwsza zapowiedź letniej aktualizacji
Obrazek
Obrazek
obrazek
Na początku pomyślał, że któryś z jego kolegów dosypał mu dla żartu czegoś do ostatniego piwa u Froda albo jakaś wiedźma rzuciła na niego zaklęcie... Jednego był jednak pewny - to nie działo się tylko w jego głowie. Kamień, drzewo, te zwierzęta, one wszystkie wprawdzie mówiły w ludzkim języku, ale Tibicus nie mógł uwierzyć w to co usłyszał.

A był to druid, na którego wołali Gerimor i to właśnie on ujawnił mu ten niepokojący sekret dotyczący ukrytych kultów na całym tibijskim świecie. Kultyści i ich złe intencje, niektórzy z nich to nawet nie ludzie, czczący fałszywych bogów i obietnice! Różnią ich zarówno ideologia, jak i cele, nie zdają sobie sprawy ze wspólnego istnienia. Nastał czas infiltracji ich szeregów i zatrzymania ich działań! Dlaczego? Niezależnie od tego, co planują, rodzi to śmiertelne konsekwencje dla wszystkich mieszkańców Tibii, w razie powodzenia!


obrazek
Zbierzcie ze sobą wszystkich przestępców, łotrów i bandytów! Już wystarczająco długo byliście traktowani jak wyrzutki! Pragniecie złota, bogactwa i siły! I będziecie mieć to wszystko!
obrazek
Jesteście na tym świecie samotni! Każdy wokół spiskuje przeciwko Wam! Zabijcie ich! Zabijcie ich wszystkich! Porzućcie swoje dotychczasowe, bezwartościowe ziemskie życie i odnajdźcie Wasze zbawienie!
obrazekŻycie jest cenne, zbyt cenne by pozwolić na to, by przeleciało Wam między palcami jak piasek przez otwartą dłoń! Zielony... zielony to nadzieja! Nie pozwólcie temu piaskowi się przesypać! Zaciśnijcie mocno pięść i niech każde ziarnko tego piasku będzie pod Waszą kontrolą!


Tibicus musiał zbadać te plotki! Ale co jeśli okażą się one prawdą i wśród tibijskiej populacji znajdują się spiskowcy? Komu będziemy mogli zaufać? Kto przewodniczy tym kultom i jak udało im się pozostać niezauważonym przez tyle czasu?

Zdjęcia specjalnie dla Tibiopedia.pl
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate & Darusio
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX