09.05.2017 - Nowe światy Retro Open PvP
Obrazek
Obrazek
Drodzy Tibijczycy, Cipsoft ma dla Was dobre wieści! Miesiąc maj upłynie w stylu retro!
obrazek

Gracze w ostatnim czasie nie tylko przesyłali swoje historie na temat genezy nazwy miasta Thais ale dopytywali się również o datę uruchomienia nowych serwerów Retro Open PvP. Relembra oraz Duna zostaną otwarte 16 maja.
obrazek

Relembra będzie pierwszym światem Retro Open PvP zlokalizowanym w Południowej Ameryce, podczas gdy Duna będzie działać w Europie. Jeśli nie wiecie jakie zasady panują na świecie tego typu, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

Oba światy będą aktywnie chronione przez BattlEye a dostęp do nich będzie możliwy wyłącznie przez klienta Tibia 11. Przez znaczny okres czasu nie będzie możliwy transfer innych postaci na te serwery. Miejcie jednak na uwadze, że w zależności od rozwoju sytuacji na nowych światah Cipsoft nie wyklucza możliwości otwarcia transferu postaci a także ewentualnego łączenia serwerów.
Przez pewien czas tylko gracze premium będą mogli grać na nowych światach.

Udanej zabawy!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  SHOUTBOX