06.05.2017 - Jak Thais otrzymało swoją nazwę? - Konkurs Tibia.com
Obrazek
Obrazek
obrazek
Cofnijmy się w czasie do samego początku, kiedy w Tibii była tylko jedna osada. Thais. Oficjalnie otrzymało swoją nazwę po bezpośrednim potomku Banora, który dzielnie obronił miasto przed najazdem orców. Daje się jednak słyszeć ostatnio głosy, które każą przypuszczać, że nazwa miasta może mieć coś wspólnego z drapieżnymi morskimi ślimakami, również znanymi jako Thais.

Cipsoft potrzebuje teraz Waszej pomocy!

Pora wziąć pióra w dłoń, Tibijczycy! Wytężcie swoje umysły i przygotujcie krótką historię (maksimum 200 słów) opowiadającą jak Waszym zdaniem Thais otrzymało swoją nazwę. Wasze zgłoszenie zamieście jako post w tym temaciewarning do dnia 8 maja do godziny 10:00. Styl jest dowolny, możecie pisać w stylu fantasy lub używać elementów realnego świata, pisać podniośle lub z poczuciem humoru. Jeśli chcecie, możecie przesłać zgłoszenie w formie wiersza. Nie zapomnijcie, że musicie odnieść się do morskich ślimaków!

Każdy z trzech Community Managerów wybierze pięć historii, które najbardziej przypadły mu do gustu. Każdy spośród tych 15 osób otrzyma CM Tokena oraz Deepling Backpack pełny morskich przedmiotów jako pamiątka konkursu. Przedmioty te zostaną przesłane postaci, z której zostało dokonane zgłoszenie do konkursu.
obrazek

Ale to jeszcze nie wszystko...

To Wy, w dniach 12-19 maja wybierzecie w specjalnej ankiecie trzy najciekawsze historie spośród wcześniej wyselekcjonowanej piętnastki.

Zwycięzca otrzyma 750 Tibia Coinsów, Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają kolejno 500 oraz 250 Tibia Coinsów. Będą one oznaczone jako "non-transferable", czyli każdy ze zwycięzców będzie mógł je sam wydać w Sklepie bez ograniczeń. Dodatkowo, historie te zostaną opublikowane w następnym, comiesięcznym artykule.

Wszystko w Waszych rękach. Jak Thais otrzymało swoją nazwę? Możecie przesłać tak wiele pomysłów jak tylko chcecie, jednak pamiętajcie, że w wybranej piętnastce będzie mogła się znaleźć tylko jedna historia przesłana z konta.

Cipsoft z niecierpliwością czeka na Wasze zgłoszenia, powodzenia!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX