27.04.2017 - Publiczny Test Serwer
Obrazek
Obrazek
obrazek
Tak jak Cipsoft wcześniej wspominał, przygotował małe zmiany w istniejących czarach jak również pracuje nad nowymi, które planuje wprowadzić w letniej aktualizacji. Cipsoft otwiera publiczny test serwerwarning aby dać Wam możliwość sprawdzenia zmian w czarach oraz wypowiedzenia się na temat planowanych zmian.
Oto krótkie informacje o zmianach w czarach:

Nowe summony: Każda profesja będzie mogła przyzwać swojego summona, który będzie atakował tego potwora, którego atakuje gracz. Prędkość summona będzie dostosowywała się do prędkości gracza, będzie on również przechodził z graczem po schodach czy drabinie na piętro niższe lub wyższe. Miejcie na uwadze, że te summony nie będą mogły brać udziału w części walk z bossami.

obrazekobrazekobrazekobrazek


"Drugie życie":
W zależności od ilości pozostałego zdrowa czar pozwoli zwiększyć zadawane przez gracza obrażenia w ciężkich sytuacjach. Im mniej zdrowia gracz posiada, tym większe obrażenia zada.

Wyzwanie:
Rycerz, który rzuci zaklęcie przyciągnie na siebie potwory na przynajmniej 8 sekund. W tym czasie zaklęcie będzie mogło zostać złamane tylko wtedy, gdy rycerz zginie, opuści miejsce bitwy lub inny rycerz zdecyduje się rzucić to zaklęcie. Również osłabione potwory nie będą mogły uciec, dopóki będą pod kontrolą czaru.

Wyczarowanie różdżki ciemności:
Cipsoft zastąpił zaklęcie "enchant staff" na wyczarowanie różdżki ciemności (ang. conjure wand of darkness). Nowa różdżka będzie zadawała wysokie obrażenia od śmierci i będzie czasowo podnosiła poziom magiczny.

Nowe czary tworzenia:
Cipsoft zamierza usunąć następujące zaklęcia:
stworzenie boltów (conjure bolt), stworzenie sniper arrow, piercing boltów, poisoned arrow oraz power boltów.
Zamiast tego, paladyni otrzymają możliwość nowych, trzech zaklęć tworzących: stworzenie diamentowej strzały (ang. conjure diamond arrow), stworzenie spectral bolta (conjure spectral bolt) oraz stworzenie royal stara (conjure royal star).

obrazekobrazekobrazekAby uzyskać szczegółowe informacje o zaklęciach koniecznie odwiedźcie forum testowe!

Test serwer jest dostępny jedynie poprzez klienta Tibia 11. Zapis postaci na Test Serwer odbył się 31 marca o godzinie 10:00. Aby zalogować się na konto musicie użyć loginu i hasła aktualnego na tę datę.
Podczas fazy testowej możliwe są wyłączenia serwerów, aby Cipsoft mógł wprowadzać kolejne zmiany. Pozwoli to firmie na bieżąco pracować nad uwagami graczy.
Poza tutorami, senatorami, przedstawicielami fansite, beta testerami oraz starszymi graczami, każdy ma możliwość i jest proszony o pozostawienie swojej opinii w Auditoriumwarning. Cipsoft czeka tam na Wasz odzew!

Udanej zabawy!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX