27.04.2017 - Nowe produkty i funkcjonalności
Obrazek
Obrazek
obrazek
Drodzy Tibijczycy!
Wraz z dzisiejszym zapisem serwera Cipsoft wprowadził patch, który wniósł do gry następujące zmiany:

Po pierwsze, Cipsoft dokonał zmian na stronie internetowej gry. Dodany został nowy interfejs, który pozwala skontaktować się z supportem bezpośrednio poprzez odpowiednią zakładkę.
obrazek
Kiedy potwierdzicie zgłoszenie, zostaniecie umieszczeni w kolejce, samo zgłoszenie zostanie natychmiast przekazane do zespołu Cipsoftu, gdzie zostanie rozpatrzone jak dotychczas. O wyniku postępowania zostaniecie poinformowani poprzez stronę jak i przez maila najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Powstała również nowa sekcja, która pozwoli Wam zobaczyć Wasze archiwalne zgłoszenia.

Dodatkowe na stronie powstał "CM Tracker" (umieszczony w kolumnie po prawej stronie na podstronie forum. Pojawią się tam wszystkie ostatnie posty Community Managerów, dzięki czemu będziecie mogli je o wiele łatwiej śledzić. Na stronie będziecie widzieli tylko 4 ostatnie posty, natomiast reszta będzie możliwa do sprawdzenia w archiwum.

Dostępne są również nowe produkty w Sklepie jak i sam nowy interfejs Sklepu:
obrazek

Dwa nowe błogosławieństwa pozwolą Wam zredukować straty po śmierci. Sumarycznie możecie zredukować straty o 56% (będąc chronionym wszystkimi siedmioma błogosławieństwami). Oba nowe błogosławieństwa mogą być zakupione zarówno u NPC jak i w Sklepie.
Gracze mogą teraz posiadać do pięciu ładunków każdego z błogosławieństw. W razie śmierci zużyty zostanie jeden ładunek, aż do momentu, kiedy nie wyczerpią się wszystkie ładunki. Pamiętajcie, że pierwszy ładunek możecie kupić u NPC, natomiast następne są możliwe do zakupu tylko w Sklepie.
Jako ostatnio ale równie wartościowy produkt Cipsoft przedstawia "Odkupienie śmierci" - w razie gdyby Wasza postać zginęła bez błogosławieństw, możecie skorzystać z Odkupienia śmierci, co pozwoli Wam odzyskać punkty doświadczenia i skilli (w wielkości takiej, jaką ochroniły by błogosławieństwa)

Co więcej, Cipsoft dodał do klienta Tibia 11 nowe funkcje:
obrazek

Lista zaklęć: Cipsoft dodał nowy przycisk, który wyświetli Wasze zaklęcia w sidebarze. Lista będzie zawierała dodatkowe użyteczne informacje o zaklęciach. Zaklęcia będą miały możliwość sortowania tak, żebyście mogli widzieć tylko te, które aktualnie Was interesują.

Action bary: Od teraz możecie aktywować do dwóch action barów w kliencie. Miejcie na uwadze, że domyślnie po aktualizacji klienta wyświetla się tylko jeden pasek (można to zmienić w opcjach). Action bary mogą być użyte do tego, aby przypisać im obiekty, zaklęcia, tekst, hotkeye, każdy do innego przycisku. Aby ustawić obiekt do użycia po prostu przeciągnijcie go na przycisk. Możecie również przeciągnąć zaklęcia z listy zaklęć. Aby dostosować tekst lub hotkey'a wystarczy, że klikniecie na przycisk prawym przyciskiem myszy i wybierzecie odpowiednią opcję.

Cipsoft dodał również małą zmianę w filtrze listy battle - od teraz, jeśli zaznaczycie opcję "Ukryj graczy" (ang. Hide Players), to na liście nie będą wyświetlały się summony innych graczy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX