24.04.2017 - Nowy dyrektor CipSoftu
Obrazek
Obrazek
obrazek
Benjamin Zuckerer zastąpił na stanowisku dyrektora generalnego jednostki CipSoft GmbH piastującego do dzisiaj tę funkcję, Ulricha Schlotta. Odtąd, jak możemy przeczytaćwarning na stronie CipSoftu, stoi na czele firmy wraz z jednym z założycieli - Stephanem Voglerem. Vogler pozostaje prezesem zarządu. W ciągu ostatnich 10 lat Benjamin Zuckerer pracował jako product manager na rzecz gry TibiaME, szef zespołu ds. innowacji, a ostatnio wspierał zarząd jako zastępca dyrektora.

Jego nowe stanowisko obejmie ważne projekty strategiczne. To ekscytujący czas, w którym biorę odpowiedzialność za CipSoft - wyznaje 36-latek. Nie mogę doczekać się wyzwań, które pojawią się w najbliższych latach.

obrazek

Ben jest właściwą osobą na właściwym miejscu, ze względu na duże doświadczenie, które zyskał w tym sektorze firmy. Ma zaufanie wszystkich właścicieli, potwierdza Ulrich Schlott. Poprzednik Zuckerera pozostanie w CipSofcie jako product manager odpowiedzialny za opracowanie nowej gry. Idea stojąca za nowym produktem jest zbyt interesująca, aby nie oddać się całkowicie temu pomysłowi - tłumaczy Schlott, który zadecydował o opuszczeniu zarządu. Samo zarządzanie zmienia się wyłącznie w zakresie personalnym. Wszystkie elementy takie jak innowacyjność, rozrywka, autonomia, a także ogólna polityka firmy i długoterminowe cele pozostają bez zmian.

Ben pochodzi z Ratyzbony i pracuje w CipSofcie od lutego 2007 roku. W wolnym czasie lubi grać w gry planszowe oraz komputerowe. Ponadto jego pasją jest wspinaczka wysokogórska, a ulubioną grą UFO: Enemy Unknown.
________________
Rteger, dzięki za cynk!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX