11.04.2017 - Nowe serwery Open PvP chronione przez BattlEye!
Obrazek
Obrazek
obrazek

Drodzy Tibijczycy, w ciągu ostatnich tygodni Cipsoft rozpoczął pierwszą fazę integracji technicznej BattlEye a teraz przechodzi do następnego kroku. Cipsoft z radością ogłasza uruchomienie trzech nowych światów Open PvP, które od początku będą aktywnie chronione tarczą BattlEye.
Oznacza to, że nie będzie możliwe zalogowanie się do gry jeśli BattlEye wykryje nieautoryzowany program. Próba używania zmodyfikowanego klienta z jakimkolwiek obejściem, tzw. bypassem BattlEye skutkowało będzie rozłączeniem z serwerem po kilku sekundach. Cipsoft podjął również kroki mające na celu identyfikowanie i wychodzenie naprzeciw próbom ponownego logowania przez zmanipulowane klienty.

Co więcej, dostęp do tych światów możliwy będzie wyłącznie poprzez klienta Tibia 11, nie będzie możliwe zalogowanie z użyciem Tibia 10 lub klienta Flash. Serwer Honbra zlokalizowany będzie w Ameryce Południowej, serwer Noctera zlokalizowany będzie w Ameryce Północnej natomiast Vita zostanie uruchomiona w Europie. Wszystkie serwery zostaną uruchomione 18 kwietnia.

Przez pewien czas tylko gracze premium będą mieli możliwość gry na tych światach. Dodatkowo, przez znaczny okres czasu nie będzie możliwości transferu postaci na światy. Miejcie na uwadze, że zależnie od rozwoju sytuacji jest możliwe, że Cipsoft uruchomi możliwość transferu lub połączy jeden z tych serwerów z już istniejącymi.

Do zobaczenia w grze!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razorskate
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX