02.04.2017 - W tym tygodniu ratując Tibię
Obrazek
Obrazek
Pojawiły się spekulacje na temat dyrektora generalnego. Mówi się, że od kilku miesięcy jest odpowiedzialny za wszystkie poprawki w Tibii. Postanowiono poszukać tego tajemniczego człowieka i udało się go złapać między spotkaniami. Zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań.

Co sądzisz o integracji technicznej BattlEye?
Myślę, że to obiecujące. Po integracji technicznej nie wystąpiły większe problemy. Pozwoliło to nam na gromadzenie i analizowanie danych potrzebnych do zapewnienia sprawnego uruchomienia BattlEye. Mimo, że nadal mamy wiele danych do analizy, można powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z wyników.

Otrzymaliśmy raporty od graczy, że nie jest możliwe uruchomienie klienta Tibia 11 na systemie operacyjnym Mac po integracji technicznej BattlEye.
Oj, to zdecydowanie nie fajne! Dzięki za informacje.
Daj mi pomyśleć...
Cóż, nikomu jeszcze o tym nie mówiłem, ale pracuję nad prywatnym projektem, ponieważ gram na Tibii na moim Macu, a Adobe Flash zbliża się do końca swoich dni. Ten projekt nie jest jeszcze w pełni rozwinięty, ale przypuszczam, że w pewnych okolicznościach możemy rozpocząć publiczną fazę testową mojego klienta do Maca pod koniec kwietnia. Tak, to jest myśl!

To wspaniałe wieści! Powiedziałeś, że grasz w Tibię, możesz zdradzić, który typ świata jest Twoim ulubionym?
obrazek

To jest bardzo dobre pytanie! Moim zdaniem, każdy typ ma swoje wady i zalety. Grałem na Retro Open PvP oraz Hardcore PvP i uwielbiałem możliwość wojen między innymi gildiami i graczami. Ha, dobre czasy! Niektórzy gracze robią świetne filmiki z wojen. Wspaniała inicjatywa. Jest taki jeden koleś, który wyjaśnił w filmie, dlaczego uważa, że światy Retro Hardcore PvP mogą być wspaniałym dodatkiem w Tibii. Naprawdę mi się to spodobało! Im więcej myślę o tym, to faktycznie nie jest to złe...
Wiesz co? Spróbujmy! Aktualizacja letnia będzie doskonałą okazją do stworzenia światów Retro Hardcore PvP. Porozmawiam z resztą zespołu, aby zacząć działać.
Dzięki! Niestety, mam dzisiaj napięty harmonogram. Musisz mi wybaczyć, muszę lecieć! Pozdrów wszystkich Tibijczyków! Pa!

To był dyrektor generalny. Zawsze zajęty i pełen pomysłów. Kto wie, jakim pomysłem następnym razem zaskoczy?

Trzymajcie się!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX