21.03.2017 - Integracja techniczna BattlEye
Obrazek
Obrazek
obrazek
Koledzy Tibijczycy, wraz z dzisiejszym zapisem serwera zaimplementowano BattlEye w autonomicznych klientach, a tym samym rozpoczęła się początkowa faza, w której CipSoft koncentruje się na gromadzeniu i analizowaniu danych.

W takim razie prawdopodobnie nie doświadczysz istotnych zmian w sytuacji z graczami korzystającymi z nielegalnego oprogramowania, ponieważ BattlEye jeszcze nie osłania aktywnie Tibii przed oszustami. Niemniej jednak część z nieautoryzowanych narzędzi i aplikacji mogła zostać zablokowana i przestała działać, jako efekt uboczny integracji BattlEye.

Gdy nowy system do walki z oszustami zacznie spełniać standardy jakości CipSoftu i będzie działać tak, jak zaplanowano, zostanie włączona aktywna ochrona Tibii przed oszustami. Gracze zostaną poinformowani o tym fakcie tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

W związku z wprowadzoną zmianą, do gry niezbędne są najnowsze wersje klientów Tibii. Użytkownicy Tibii 11 mogą pobrać aktualizację po jej uruchomieniu, natomiast Tibię 10 można pobrać z działu downloadwarning.

Ponadto w Thais pojawił się nowy NPC, którym jest Edgar-Ellen. Znajdziecie go przy fontannie na Royal Lane, recytuje wiersze, które zwyciężyły w konkursie "Czas na rymy".

Wyrazy szacunku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX