07.03.2017 - Publiczny Test Serwer
Obrazek
Obrazek
obrazek
Publiczny test serwer wystartował dzisiaj, w celu przetestowania integracji technicznej BattlEye. Należy pamiętać, że jest to tylko próba techniczna. Jej celem jest, aby zobaczyć, że integracja BattlEye sama w sobie nie powoduje żadnych problemów. BattlEye nie będzie jeszcze w pełni aktywny, co oznacza, że nie będzie jeszcze aktywnie chronić Tibię przed oszustami.

Zapis postaci, dla tego test serwera, odbył się 22 lutego, o godzinie 10:00. W celu zalogowania się, należy użyć nazwy konta i hasła, które były ważne w tym dniu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie testowejwarning. CipSoft prosi o używanie tego wątkuwarning, aby informować o wszelkich problemach oraz wyrażać tam swoją opinię. Należy pamiętać, że tylko tutorzy, senatorzy, przedstawiciele Fansite, beta testerzy, oraz wybrani gracze z długim stażem są w stanie się tam wypowiadać.

Miłego testowania!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX