20.02.2017 - A Piece of Cake
Obrazek
Obrazek
We wtorek, 21 lutego, rozpocznie się światowe wydarzenie A Piece of Cake. Pora wziąć broń w swoje ręce oraz porzucić dietę, aby walczyć z golemami z ciasta!

obrazek
Zabij je, aby zdobyć wystarczająco dużo słodkiej substancji i zwab ich do specjalnych maszyn znajdujących się w Thais, Liberty Bay, Carlin, Darashia i Edron! Obie czynności są niezbędne do wybudowania mostu na wyspę z legendarnym ciastem.

Gdy znajdziesz się już na wyspie, trzeba rozpocząć pożeranie gigantycznego tortu - tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie ma czasu do stracenia! Event trwa do 26 lutego, do zapisu serwerów. Jeśli uda się zjeść wszystkie warstwy ciasta w określonym czasie, świat zostanie nagrodzony bonusem przyspieszonej regeneracji many i zdrowia o 25%, oraz zwiększoną premią punktów doświadczeń o 5% przez pięć dni.

Po odniesionym sukcesie, pojawi się NPC Brutus na wyspie, który zaoferuje specjalne nagrody temu, kto wypełni jego dalsze polecenia.

Przygotuj się na dawkę sporej ilości kalorii!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX