07.02.2017 - Nowe funkcje w Tibii 11
Obrazek
Obrazek
Najwyższa pora na dodanie nowych funkcji do klienta Tibia 11. Wraz z dzisiejszą aktualizacją gracze mają do dyspozycji:

Opcjonalne paski boczne
Od teraz można włączyć dodatkowe paski boczne. Na lewo od mini mapy znajdziecie dwie strzałki, przy pomocy których można otworzyć lub zamknąć dodatkowy pasek. Możecie umieścić w nich np. plecaki, okno z umiejętnościami postaci, czy też battle listę. Należy pamiętać, że po zamknięciu opcjonalnego paska wszystko, co było w nim otwarte zostanie zamknięte wraz z paskiem. Maksymalna liczba pasków jest zależna od rozmiaru okna gry oraz rozdzielczości.

obrazek
Sprawdzanie przedmiotów i postaci
Można teraz sprawdzić przedmioty możliwe do podniesienia w Tibii. Wystarczy kliknąć inspect, aby otrzymać ogólne informacje o danym przedmiocie. W zależności od rodzaju przedmiotu, można otrzymać dodatkowe informacje, takie jak miejsca imbuing, waga lub wartość obrony i ataku.

Dodatkowo Tibijczycy mogą zezwolić innym graczom do wglądu zarówno w ich postać jak i ich wyposażenie.
Jeśli chcesz sprawdzić inną postać, musisz poprosić o zgodę. Po udzieleniu zezwolenia można zobaczyć obecne wyposażenie, a także informacje ogólne, na przykład profesje, poziom i aktualny strój postaci. Można również pozwolić aby każdy użytkownik Tibia 11 mógł sprawdzić postać, bez pytania o pozwolenie, wystarczy w opcjach ogólnych zaznaczyć Allow All to Inspect Me. Należy pamiętać, że to ustawienie jest zastosowane do wszystkich postaci oraz kont używanych na Tibia 11, dopóki nie będzie odznaczone ponownie.

obrazek
Grupy VIP
Od tej chwili, użytkownicy Tibia 11 mogą dodawać postacie do grup w VIP liście: Friends, Enemies i Trading Partners. Postać może być przypisana do kilku grup w tym samym czasie.
Wraz z tą grupą domyślną, gracze premium mogą utworzyć maksymalnie 5 dodatkowych grup. Jeśli postać nie jest przypisana do żadnej grupy, zostanie wyświetlona pod napisem No Group.

Kanał łupów - Loot channel
Dodano nowy kanał do klienta Tibia 11. Po otwarciu tego kanału, wszystkie wiadomości dotyczące łupu będą wysyłane do tego kanału. Po zamknięciu tego kanału, wszystkie komunikaty dotyczące łupu będą wyświetlane w Server Logu.

Miłej gry!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX