06.12.2016 - Zimowa aktualizacja 2016
Obrazek
Obrazek
obrazek

Nadszedł czas na kolejną główną aktualizację gry - zimowa aktualizacja 2016.

Czy kiedykolwiek słyszałeś o rasie zwanej Gwiezdnymi Twórcami? Nie? Nie jest to zaskakujące, ponieważ ta prehistoryczna kultura zniknęła z powierzchni Tibii wieki temu. Wraz z upadkiem Twórców ich największe dobro i ogromna widza zostały stracone. Jednak istnienie sześciu starożytnych miejsc zostało ostatnio potwierdzone, co oznacza, że jest jeszcze szansa na odzyskanie tej wiedzy. Wyrusz w niebezpieczną podróż przez te lochy i stań do walki ze zdegenerowanymi, podrzędnymi i silnie kultywowanymi gatunkami. Wiedza to potęga! Znajdź ją, zdobądź ją i użyj w walce z powstającymi siłami ciemności.

obrazek


Aby uzyskać dostęp do starożytnych miejsc, w pierwszej kolejności gracze muszą odbudować świątynię, znajdującą się w północnej części Thais. Następnie można użyć potężnej techniki zwanej nasycenie, która prowadzi nas do kolejnej wielkiej aktualizacji w grze. Gracze mogą używać maszyn nasycenia zlokalizowanych w całej Tibii, aby wzmocnić na jakiś czas swoje bronie oraz ekwipunek. Należy pamiętać, że potężniejsze nasycenia muszą zostać najpierw odblokowane po wykonaniu zadań. Nasyć swoje uzbrojenie mądrze i naucz swoich wrogów co to strach.

Został wprowadzony również system bonusów, który pozwala na uzyskanie tymczasowych korzyści wobec niektórych ras potworów. Bonus trwa dwie godziny czasu polowania i daje korzyści nad wybranym potworem, których nie pożałujesz. Do użycia są dostępne maksymalnie trzy sloty z listą potworów i odpowiednim bonusem przeciw nim. Można zyskać więcej punktów doświadczenia lub zwiększyć moc obrażeń przeciwko wybranemu potworowi. Redukcja obrażeń również się może przydać, jak i również szansa lepszego loota. Znajdź idealne połączenie, aby polowanie było jeszcze bardziej efektywne i przyjemne.

Ostatnie, ale równie ważne, został poprawiony system bankowywarning w Tibii. Od teraz, przelewy bankowe mogą być wykorzystywane przez graczy z darmowym kontem. Dodatkowo został ulepszony widok postaci po zalogowaniu się na konto. Nie zapomnij również sprawdzić nowego filtra na listach najlepszychwarning, aby sprawdzić jak wypada Twoja postać wśród innych z Twojej profesji.

To wszystko! Zaloguj się i wypróbuj wszystkie nowe rzeczy!

Aktualizacja zostanie pobrana automatycznie po zalogowaniu się do gry. Można również pobrać nowego klienta w dziale download na tibia.comwarning.

Miłej gry!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nomka
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama