27.10.2016 - 8 urodziny Tibiopedii!
Obrazek
Obrazek
obrazek
Stało się. Kolejny rok za nami, a właściwie kolejne 8 lat. Dzisiaj Tibiopedia.pl obchodzi ósmą rocznicę powstania, a my z każdym dniem starym się dążyć do doskonałości i zapewnieniu informacji o Tibii na najwyższym poziomie, czego w tym roku symbolem jest 8.

Dziękujemy wszystkim byłym i obecnym członkom Zespołu Tibiopedia.pl - to dzięki wspólnej pracy udało się osiągnąć to, czym możemy cieszyć się codziennie.

Jesteśmy jedyną polską promoted fansite i tworzymy największe forum o tematyce tibijskiej skierowane przede wszystkim dla nas, Polaków. Początki były trudne, jednak udało się zebrać zgrany zespół, który pchnął stronę na właściwy tor… i tak już toczymy się po tym torze jako supported fansite od 7 lat, bo dokładnie 15 października 2009 roku wstąpiliśmy do zespołu wspieranych stron.

obrazek

Czym by to forum było bez Was, drodzy Użytkownicy? Dziękujemy Wam za te wszystkie wspólne lata i mamy nadzieję, że dalej będziecie przy nas trwać, bo wszystko, co pojawia się na stronie, publikowane jest z myślą o Was.

Najwyższa pora, aby przedstawić dwa urodzinowe konkursy. Waszym zadaniem będzie wcielenie się w rolę Ferumbrasa i napisanie wiersza do jednego z mieszkańców Edron... w konkursie - Mowa związana. To nie koniec. Kolejna zabawa to 50 twarzy Ferumbrasa, która rozpocznie się 4 listopada, a w której będziecie mogli zgarnąć Ferumbras Dollaitem. Ponadto wszyscy użytkownicy, którzy zalogują się na naszej stronie DZISIAJ wezmą udział w loterii, w której do zgarnięcia będą rune emblems (multikonta zostaną przefiltrowane emotka)!!!

Niech rozpocznie się świętowanie!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama