19.10.2016 - Nowe twarze w mieście - I zapowiedź zimowej aktualizacji
Obrazek
Obrazek
obrazek
Był wczesny wieczór a Alon zmierzał do lokalnego pubu by spotkać się z przyjaciółmi. "Słyszeliście? Dwie nowe twarze zjawiły się w mieście," spytał gdy dołączył do nich w karczmie Froda. Nemuk zmarszczył brwi: "Oczywiście, że wiem, nie da się ich nie zauważyć, ich ubrania i broda gościa rzucają się w oczy. Wyglądają jak kapłani czy coś w tym rodzaju."
"Słyszałem, że należą do jakiegoś bardzo dziwnego kultu, lepiej trzymać się od nich z daleka, "
burknął widocznie pijany rycerz ze stolika obok.
"Spokojnie, spokojnie, jeszcze nic nie wiemy. Nie wyciągajmy pochopnie wniosków," Alon spróbował uciszyć podejrzenia. "Czy któryś z was już z nimi rozmawiał?" Wszyscy ze stolika pochylili głowy i po chwili niezręcznej ciszy poświęcili resztę wieczoru innym tematom.

Był to jeden z dni w których piwo smakowało Alonowi wyjątkowo dobrze i kiedy wreszcie zdecydował się wrócić do domu, ulice były dziwne ciche. Gdy spacerował wzdłuż murów miasta rzuciły mu się w oczy dwie sylwetki. Wyposażeni w szpadle i kilofy cicho przemknęli przez północną bramę miasta.
"Niech mnie diabli wezmą, jeśli ta dwójka to nie ci nowi o których gadaliśmy wcześniej... Ale co robią poza miastem tak późną porą?" zastanawiał się.
Kierując się swoją ciekawską ale ostrożną naturą, śledził ich z bezpiecznej odległości i schował się za pobliskie drzewo gdy tylko zatrzymali się na polanie niedaleko miasta. Okolica wyglądała jak świeżo rozpoczęte wykopaliska, bo rozpoznać można było starożytnie wyglądające, kamienne ściany.

Rozmawiali ze sobą, Alon próbował podsłuchać o czym, ale był za daleko. Udało mu się jedynie usłyszeć słowo "Nadzieja". Gdy zaczęli kopać, poczuł się pewniej i zakradł się przez wykopaliska. "Naprawdę wyglądają jak kapłani," upewnił się, ale wyrwał się z zamyślenia gdy wśród ciszy nocy zabrzmiała nagle pieśń: "Ziemio, energio, lodzie i świętości, znajdziemy obok Thaisu ruiny i pozostałości! Pomogą nam również śmierć i płomienie, zbliżającego się zła przegonić cienie!"

obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Satsuki
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama