11.10.2016 - Nowe funkcje w Tibii 11
Obrazek
Obrazek
Nadszedł czas by dodać do Tibii 11 funkcje na które długo czekano.
obrazek
Po dzisiejszej aktualizacji, możliwe jest sortowanie battle-listy i wybór tego, co ma być na niej wyświetlane. Dodane zostało pięć przycisków nad listą do aktywacji różnych filtrów: "gracze", "NPC", "potwory", "gracze bez czaszek" i "członkowie grupy". Sam wybierasz których filtrów chcesz użyć. Możesz na przykład schować wszystkich innych graczy i NPC, jeśli chcesz się skupić na potworach którym stawiasz czoło. Sprawdź która kombinacja najbardziej Ci odpowiada, by być na bieżąco podczas wojny lub polowania w zatłoczonym miejscu. Jeśli nie potrzebujesz żadnych regulacji swojej listy, możesz w każdej chwili schować te przyciski by mieć więcej miejsca na inne rzeczy.
obrazek
Ponadto, możesz dostosowac kolejność wyświetlania na liście do swoich potrzeb. Domyślnie, lista posortowana jest 'długością wyświetlenia', tak jak było w poprzednich wersjach klienta. Możesz otworzyć opcje sortowania odpowiednią ikoną u góry listy lub po prostu prawym kliknięciem na okno walki.

Dodatkowo, została dodana nowa ikona głodu obrazek która pomaga w śledzeniu twojej sytości. Jak tylko czas twojego jedzenia upłynie, ta ikonka pojawi się w polu pod twoim ekwipunkiem, tam gdzie pokazywane są inne stany specjalne takie jak zatrucie czy podpalenie.

Inną nową funkcją jest opcja atakowania poprzedniego lub następnego celu poprzez hotkey. Wejdź w menu hotkeyów by ustawić ulubione klawisze.

CipSoft liczy, że spodobają się wam nowe funkcje i z radością przyjmie usłyszy więcej waszych opinii!

Wyrazy szacunku!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Satsuki
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama