13.09.2016 - Wydanie Tibii 11
Obrazek
Obrazek
obrazek
Tibijczycy, CipSoft z podekscytowaniem ogłasza, że Tibia 11warning, zupełnie nowa wersja klienta gry, została dziś oficjalnie wydana!

Tibia 11.0 posiada launcher do wygodniejszej instalacji i aktualizacji gry. Najważniejsza jednak jest kompletna przebudowa klienta z technicznej strony.
Stary klient towarzyszył grze przez wiele lat, wyciskano z niego co się da, jednak wraz z wersją 10 osiągnięty został punkt w którym techniczne ograniczenia i problemy regularnie kolidowały i utrudniały rozwój Tibii. Klient stand-alone był w pilnej potrzebie obszernej technicznej aktualizacji by zapewnić możliwości jego odpowiedniej rozbudowy i konserwacji na przyszłe lata. Więc by poradzić sobie z problemami jakie sprawiała wersja 10, CipSoft zdecydował się stworzyć zupełnie nową od podstaw: Tibię 11, która umożliwi im ominięcie ograniczeń poprzednich wersji gdy będą dalej rozwijać grę.

CipSoft pracował ciężko by tego dokonać i zapewnić stabilnego, przyszłościowego klienta gry. Miesiące intensywnych beta-testów podczas których gracze dzielili się swoimi opiniami pomogły wykryć bugi i zoptymalizować Tibię 11 pod względem niezawodności i wydajności. CipSoft chce przy tym jeszcze raz podziękować wszystkim którzy chętni byli testować za ich czas i poświęcenie.

Tibia 11 jest gotowa by przejąć pałeczkę - od dziś jest to oficjalny klient Tibii. Zastąpił on poprzednią wersję gry, która od teraz nie będzie wspierana. Oznacza to, że nie będzie już dla niego żadnych łatek i poprawek bugów związanych z klientem. Niedługo w ogóle nie będzie możliwe logowanie do gry przez wersję 10 i konieczna będzie aktualizacja do Tibii 11 by kontynuować grę.

Możecie znaleźć nową wersję tutaj.warning

Tibia 11 cechuje się wyglądem i wyczuciem znanym już wam z poprzedniej wersji klienta. Poza tym, niektóre jego aspekty są już ulepszane by wzbogacić waszą rozrywkę.

Aby uczcić tę premierę, CipSoft ma dla was dwie niespodzianki. Zapowiedź z zeszłego tygodnia zasugerowała już zupełnie nową możliwość jaką jest konfigurowalne sterowanie, pozwalające na przypisanie hotkeyów na całą klawiaturę dla szybkiego i wygodnego użytku, np. chodzenia za pomocą klawiszy WASD. Już od paru lat gracze chcieli zobaczyć jedną z najpopularniejszych cech klienta Flash w wersji stand-alone, lecz było to po prostu niewykonalne w starej technologii. Dzięki Tibii 11 CipSoft może wam tę funkcje teraz zapewnić! Dodatkowo dalsze usprawnienia i ulepszenia czekają w kolejce na następne tygodnie miesiące.

obrazek


Druga niespodzianka powita was gdy zalogujecie się przy pomocy Tibii 11 by wyruszyć na kolejną tibijską przygodę - nowy obrazek ekranu logowania! Zaloguj się przez Tibię 11 by go sprawdzić.

Ważne informacje o Tibii 11 i powiązanych tematach zostały zebrane w specjalnym FAQwarning. Może to być sporo informacji do przyswojenia, ale może pomóc z często zadawanymi pytaniami więc zachęca się do dokładnej lektury! Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią o Tibii 11, CipSoft zaprasza do skorzystania z odpowiedniego forumwarning.

Rozwój oprogramowania to trwały proces, więc Tibia 11 będzie oczywiście ciągle rozwijana by zapewnić wam ekscytującą rozrywkę w przyszłości. CipSoft cieszy się, że jesteście z nimi!

Cała naprzód!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Satsuki
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama