29.08.2016 - Rise of Devovorga
Obrazek
Obrazek
Już za kilka dni Devovorga, ostateczna broń zła, pojawi się ponownie na ziemiach Tibii, aby dać upust swojemu ognistemu gniewowi.

obrazek
Pierwszego września pojawią się tajemnicze portale na terenie całej Tibii, a wydarzenie Rise of Devovorga rozpocznie się ponownie. W portalach znajdziecie wcielenia rozbitej duszy Devovorgi, więc dobrze przygotujcie się przed przekroczeniem magicznej bariery! Zbierzcie swoich przyjaciół, aby osiągnąć końcowy etap tego wydarzenia i zaprosić czarną panią do tańca życia i śmierci.

Zostało niewiele czasu i zdaje się, że w tym roku jej przybycie będzie się nieco różniło.

Ze względu na informacje zwrotne, które CipSoft otrzymywał odnośnie Devovorga Nemesis został zredukowany wkład, jak musi wnieść gracz w walkę ze stworem, aby otrzymać to osiągnięcie. Mimo wszystko, wciąż będzie to rzadkie i wymagające wysiłku zjawisko. Należy również wziąć pod uwagę poprawkę odnośnie Tenesphara, która została wydana w lutym tego roku.

Ważne: Etap drugi (Postacie Devovorgi) musi zostać ukończony przed zapisem serwera, który nastąpi 6 września, bo inaczej świat nie będzie mógł przejść do etapu 3 (Blooms of Doom) na czas.

Jeśli wasz świat zdoła zgładzić Devovorgę do zapisu serwera, który nastąpi 7 września, będziecie mogli korzystać z +50% regeneracji many i życia aż do końca września.

Wyślij Devovorgę tam, skąd przybyła!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  zaran22
  [PL/EN] 485 RP Szybki stream przed Infinity War | !info | !imbu | !charm
  Maxigashi
  KRYSZTAŁOWA CZARODZIEJKA cd. | TIBIA