08.06.2016 - 15-lecie CipSoftu
Obrazek
Obrazek
Dzisiaj mamy wyjątkowy dzień, Tibijczycy: CipSoft świętuje 15 rocznicę powstania!
obrazek

Tibia istniała już ponad 4 lata, kiedy to twórcy Tibii rozstali się z życiem studenckim w 2001 roku i założyli CipSoft GmbH stając się niezależnym deweloperem gier. Sukces Tibii spowodował, że CipSoft stanął na nogi, co pozwoliło na dalszy rozwój gry i innych projektów, takich jak TibiaME.
Niemiecka firma przebyła długą drogę w ciągu tych 15 lat. Był to czas pełen wspaniałych chwil, wydarzeń, a także wyzwań - zawsze napędzanych pasją do tworzenia gier.

Bardzo ważną częścią osiągniętego sukcesu jest lojalna społeczność, ludzie z całego świata wypełniający grę każdego dnia.
CipSoft Wam dziękuje, Tibijczycy! Bez względu na to, jak długo byliście związani z CipSoftem, są Wam naprawdę wdzięczni za wsparcie, poświęcenie i zamiłowanie do Tibii!

Aby te emocje udzieliły się także i Wam, 555 paczek po 250 Tibia Coins każda zostały rozlosowane wśród wszystkich kont, które logowały się do gry co najmniej raz, w ciągu ostatnich 150 dni. Szczęśliwcy zostaną o tym fakcie powiadomieni poprzez e-mail, a do ich kont, w ciągu dnia, zostanie przypisanych 250 Tibia Coins.

CipSoft nie może już się doczekać 7 stycznia 2017 roku. Będzie to wielki kamień milowy dla Tibii: 20 lat przepełnionych historiami Tibijczyków, a także niezapomnianymi momentami, 20 lat zjednoczonych przygód z całego świata!

Cała naprzód!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama