31.05.2016 - Letnia aktualizacja 10.94
Obrazek
Obrazek
obrazek
Czujecie tę energię, Tibijczycy? Letnia aktualizacja została właśnie wydana. Zanim zaczniecie eksplorować nowe tereny, CipSoft pragnie przedstawić krótkie podsumowanie nowości.

Krocząc swoimi mrocznymi ścieżkami, Ferumbras pozostawił rzeczy, które mogą spowodować upadek świata. Złowrogie siły próbują przedostać się do naszych realiów. Dziwne wiry, które mogą wciągnąć Cię do enigmatycznych zaświatów, pojawiły się na Daramie, Hrodmir oraz Zao. Staw czoło wyzwaniom, aby w końcu dotrzeć do samego heart of destruction.

obrazek

Przetrwać na krawędzi nicości, utrzymać świat pożeraczy i jego siły z dala od naszego i zdobyć złote tokeny, które mogą zostać wymienione na bronie. Nowe przedmioty będą mogły zostać wzbogacone o nowe możliwości: critical hit, hit points leech oraz mana leech. Ponadto będziesz mógł wybrać pomiędzy trzema typami ubogacenia przedmiotu, które różnią się czasem trwania i szansą na osiągnięcie pożądanego efektu.

Jeśli posiadasz PACC, to będziesz mógł korzystać z przelewów bankowych: NPCs mogą uzyskać dostęp do Twojego konta bankowego, jeśli będziesz chciał odbyć podróż lub coś kupić. Nie posiadasz przy sobie odpowiedniej ilości złota? Zostanie ona ściągnięta z Twojego konta. Już nigdy więcej nie będziesz musiał biec ze statku po gotówkę.

Ostatnią, lecz nie mniej ważną rzeczą są areny PvE, które otworzyły swoje bramy w największych miastach Tibii! Zbierz przyjaciół i wciel w życie najbardziej przebiegłe strategie, które pozwolą rozgromić napływ ogromnych fal stworów. Czas jest najważniejszym z czynników, który pozwoli Wam osiągnąć wysokie wyniki, a także zyskać odpowiednie odznaki. Pięć poziomów trudności pozwoli graczom premium na pokazanie swoich umiejętności w walce PvE i zapisanie się na liście liderówwarning.

Wraz z aktualizacją została wprowadzona mała poprawka dotycząca umbral master bows i umbral master crossbows. Oba przedmioty otrzymały +3 punkty do umiejętności w walce na dystans.

Proszę pamiętać, że jest dostępna nowa wersja klienta. Aktualizacja pobierze się automatycznie podczas logowania do gry. Możesz także pobrać nową wersję autonomicznego klienta 10.94 samodzielnie, z odpowiedniego działuwarning. Miejcie na uwadze, że pobranie nowego klienta może zająć więcej czasu niż zwykle.

Cieszcie się latem!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama