19.04.2016 - Faza beta nowej wersji klienta Tibii!
Obrazek
Obrazek
obrazek
Zbliża się nowa wersja autonomicznego klienta, Tibijczycy!

Klient w wersji 11.0 pojawi się wraz z przeprojektowanym oknem logowania, z ulepszonym procesem instalacji oraz aktualizacji. Najważniejszą sprawą jest to, że Tibia 11 została gruntownie przeprojektowana od środka. Od strony technicznej klient jest całkowicie zmieniony tak, aby pasował do Tibii w przyszłości.

Historii Tibii jest niewątpliwie długa i odcisnęła piętno na kodzie obecnego klienta. Ze względu na wiek na przeszkodzie stały ograniczenia techniczne, które wpływały na konserwację i elastyczność. W związku z tym, CipSoft postanowił rozpocząć prace nad nowym klientem autonomicznym, który pozwoli wyjść poza obecne ograniczenia kontynuując prace nad dalszym rozwojem Tibii.

Do tej pory pracownicy CipSoftu skupili się na wydajności nowego klienta 11.0, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że stabilność i niezawodność to kwestie, które dla graczy są kluczowe. Z tych powodów nowa wersja klienta wygląda i sprawia wrażenie klienta, z jakim mamy do czynienia obecnie - CipSoft otrzymał Wasze opinie po wydaniu klienta Flash, w których to gracze informowali, że są zaznajomieni i przyzwyczajeni do tego, jak wygląda i funkcjonuje dotychczasowy klient. Przed przystąpieniem do prac nad nowymi funkcjami klienta, czy ulepszeniem interfejsu użytkownika CipSoft chciałby upewnić się, że większość z Was jest zadowolona z przedstawionej bety pod względem niezawodności i wydajności.

obrazek
W związku z tym będzie miała miejsca obszerna faza beta, która umożliwi gromadzenie danych i informacji zwrotnych, co pozwoli upewnić się, że Tibia 11.0 jest gotowa do wydania.
Zamknięte beta testy rozpoczęły się już dzisiaj. Grupa przypadkowo wybranych graczy może wypróbować przez jakiś czas najnowszą wersję Tibii. CipSoft planuje nieco później uruchomić dalsze testy, lecz tym razem z inną grupą przypadkowo wybranych graczy. Gracze wybrani do beta testów otrzymali e-maila na adres, na który rejestrowali swoje konto w Tibii. Wiadomość zawiera dalsze instrukcje postępowania.
Nie martwcie się, w końcu wszyscy będziecie mogli przetestować wydajność i stabilność nowego klienta, ponieważ CipSoft z czasem uruchomi otwarte testy tak, aby każdy miał możliwość doświadczyć nowości przed oficjalnym wydaniem.

Na forum Tibii został utworzony specjalny działwarning, gdzie zaproszeni beta testerzy mogą podzielić się swoimi doświadczeniami podczas testów bety. Wątek mogą śledzić wszyscy Tibijczycy. Znajdziecie tam również FAQ, które podsumowuje najważniejsze wątki o Tibii 11 oraz Becie. To spora doza informacji, lecz pomoże znaleźć Wam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, więc warto tam zajrzeć!

Ostatnią, ale nie mniej ważną rzeczą jest to, że musicie zdawać sobie sprawę z tego, że Beta oznacza ni mniej, ni więcej, że pewne rzeczy mogą jeszcze nie funkcjonować płynnie oraz ulec zmianie. Jak to zwykle ma miejsce podczas testowania - należy spodziewać się błędów. To właśnie powód, dla którego powstała Beta - znaleźć błędy i zoptymalizować wydajność przed ostatecznym wydaniem. Proszę również pamiętać, że beta testerzy logują się i grają na regularnych serwerach, ale przy użyciu klienta Beta Tibia 11.

CipSoft wyraża nadzieję, że może liczyć na Waszą pomoc oraz konstruktywne opinie!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama