12.04.2016 - Nowe produkty i aktualizacja sklepu
Obrazek
Obrazek
W dniu dzisiejszym została wprowadzona łatka zawierająca kilka zmian.


Nowe przedmioty dekoracyjne

obrazek
Do sklepu zostały dodane nowe dekoracje oraz meble. Od teraz możesz udekorować swój domek kilkoma dywanami, gobelinami, lampami oraz pakietami mebli zawierającymi stół, szafkę i krzesła w tym samym kolorze. Została również możliwość kupna zwykłej, lub ozdobnej skrzynki pocztowej. Jeżeli nie chcesz kupować całej paczki mebli możesz kupić je pojedynczo. Jako przedmioty ozdobne zostały dodane zwierzaki - nie martw się, są one tylko na pokaz, nie musisz ich karmić!
Po zakupie przedmioty zostaną dostarczone do ciebie jako zestaw dekoracyjny możliwy do rozpakowania w środku twojego domu. Raz rozpakowane przedmioty nie mogą zostać podniesione, lub zniszczone.

Weźcie pod uwagę, że od teraz wszystkie zwykłe meble po zakupie zostały przepakowane w furniture kits możliwe do otworzenia w domu. Przedmioty ze sklepu po zakupie będą w decoration kits i zostaną wysłane do nowej skrzynki odbiorczej której działanie zostanie wytłumaczone w dalszej części tego newsa.
Jeżeli stracicie swój dom to wszystkie meble i dekoracje zostaną znów zapakowane i wysłane do zwykłej skrzynki pocztowej w waszym depozycie.

Od dnia dzisiejszego z marketu została usunięta możliwość handlowania furniture kits i decoration kits.

Przedmioty konsumpcyjne


obrazek
W sklepie pojawiły się również runy, oraz wszystkie rodzaje mikstur dostępne do kupienia w różnych ilościach, lub takich samych jak w ofercie NPC.

Oferta NPC znajdujących się w wszystkich miastach premium została powiększona o nowe, większe mikstury. Są one dostępne również w sklepie gry.


Weźcie pod uwagę, że przedmioty zakupione w sklepie mogą być użyte tylko przez osobę która je kupiła. Przy zakupie spójrzcie tez na wymagania dotyczące profesji i poziomu postaci.


Jeżeli chcecie dokonać zakupu za Tibia Coins pamiętajcie, że nie możecie posiadać jakiegokolwiek statusu blokującego wejście do bezpiecznej strefy, nie możecie brać udziału w walce oraz musicie posiadać odpowiednią ilość udźwigu.


Store Inbox

obrazek
Od dnia dzisiejszego wszystkie przedmioty kupione za Tibia Coins będą dostarczone do nowej skrzynki nazwanej Store Inbox. Dostęp do niej ma każdy gracz poprzez kliknięcie na jej ikonkę znajdującą się obok ikony sklepu tuz pod waszym ekwipunkiem. Skrzynka ta nie ma ograniczonej pojemności, aczkolwiek w jej oknie może zostać wyświetlonych tylko 20 przedmiotów. Aby uzyskać dostęp do reszty przedmiotów musicie przełożyć te znajdujące się na górze listy do waszej zwykłej skrzynki pocztowej, lub depozytu.
Przedmioty ze sklepu nie mogą zostać przełożone do waszego ekwipunku, nie można nimi handlować ani ich zniszczyć. Muszą się one znajdować w depozycie, skrzynce na listy, lub nowym "Store Inbox" do którego można schować tylko przedmioty ze sklepu gry.

Wraz z dzisiejszą łatką przycisk Store podobnie jak widget premium będzie co jakiś czas się podświetlać.


Więcej szczegółów możecie znaleźć w tym poście.

Pamiętajcie, że do zalogowania się do gry potrzebny jest nowy klient. Możecie go pobrać tutajwarning, lub automatycznie po pierwszym zalogowaniu do gry

Cieszcie się Tibią!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Trannitis
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama