05.04.2016 - Upadek świata - I zapowiedź letniej aktualizacji
Obrazek
Obrazek
obrazek
A cóż to?

Olivia przetarła powieki, ale nie pomogło to w pozbyciu się kolorowych wirujących rzeczy przed oczami. Słyszała o tym, że może mieć problemy ze wzrokiem, przy wędrówce przez pustynię przez dłuższy czas umysł zaczyna płatać figle.

Próbowała skupić się na tym, co miała przed sobą, jednocześnie nie zapominając o ostrożności. Czyżby to jeden z tych wirów, o których mówi coraz to więcej osób?

Słuchała opowieści o myśliwych, którzy chwalili się w tawernie, że udało im się przedostać do innego świata przez jeden z tych obiektów. Był to świat uciążliwy zarówno dla ciała, jak i umysłu. Pojawiały się tam kształty oraz barwy, które zdawały się być nienaturalne, wręcz niezdrowe. To świat zamieszkiwany przez to, czego nie powinno tam w ogóle być. Myśliwi powiedzieli, że można tam przetrwać wyłącznie dzięki odwadze. Majaczyli coś o energii, którą wprowadzali w swoje ciała, niewymownej energii, która przeprowadziła i dostosowała ich do tej dziwnej krainy, a także umożliwiła stawienie czoła samozniszczeniu. Powiedzieli, że ratują nasz świat takim, jakim go znamy. To oni zapobiegli końcu egzystencji, dzięki wejściu w naszą rzeczywistość.

Nie wierzyła w żadną z tych historii. Nie miały zbyt wiele sensu. Swoje doświadczenie przypisała gorzale i może również nieco zbyt dużemu upałowi na pustyni. Teraz żałowała, że nie przykuła większej uwagi do tej rozmowy.

To coś... kręci się z łatwością nad powierzchnią ziemi... Dziwne. Energia wokół przyprawiła ją o gęsią skórkę. To uczucie, jakby naderwanej aury...

obrazek


W pigułce:
 • na mapie Tibii pojawią się wiry
 • można przez nie podobno wkroczyć do innego świata
 • zdaje się, że coś w tym miejscu jest wyłączone, coś, co ma związek z energią
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama