24.03.2016 - Mrożące krew w żyłach doświadczenie
Obrazek
Obrazek
Słuchajta! Słuchajta! Lodowy most sięgnął wyspy mrozu i ukrytego ognia. Czekają tam nieczułe potwory siejące okropieństwa.

obrazek

Zimna burza nadciąga z północy. Wyjący wiatr szepcze historie starej i zapomnianej krainy lodu. To co niegdyś było bujnym, pięknym rajem zamieniło się w niekończące się lodowe pustynie, na których wałęsają się różnego rodzaju potwory. Głęboko w czeluściach wyspy i skutego lodu, śpi i czujnie czeka na ponowne uwolnienie ursagrodon - przedstawiciel jednej z najdumniejszych ras.

Od 3 kwietnia aż do 3 maja będziecie mieć możliwość dostania się na wyspę Chyllfroest dla wszystkich graczy posiadających konto premium. Za kilka dni na zachód od Svargrond uformuje się lodowy most. Odnajdziecie tam różne podziemia i lochy z przeróżnymi potworami o różnym stopniu trudności. Jeżeli zdecydujecie się na eksplorację czeluści Chyllfroest, to może uda wam się znaleźć sławnego zamrożonego ursagrodona, którego możecie odmrozić a następnie (z odrobiną szczęścia) oswoić.

Lecz strzeżcie się: Plotki głoszą, iż widziane były tam też Yeti.

Cieszcie się wiosną, nadchodzi mróz...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Yoorick
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama