08.03.2016 - Dzień Kobiet
Obrazek
Obrazek
Drogie Panie! W dniu Waszego święta w imieniu wszystkich mężczyzn z forum pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy dzień będzie dla Was powodem do pojawienia się uśmiechu, w którym jest Wam zawsze do twarzy. Pewnie wiecie, że nikt nas, facetów, nie doprowadza do szału tak jak Wy, ale za to Was właśnie kochamy i dziękujemy, że jesteście z nami!

obrazek

"Jaka była? Była inna, była wyjątkowa. Nie była przystosowana do tego toksycznego świata. Była trochę jak takie dziecko. Kiedy poszła golić nogi, wracała cała we krwi. Cieszyła się kiedy widziała balon. Jej nagłe wybuchy złości i pokręcony charakter, raz była słodką delikatną dziewczynką, a za chwilę dziką i namiętną kobietą. Bolało ją, że ktoś krzywdzi, że ktoś umiera, że są wypadki, że jest zło, że ludzie są zawistni (...). Ale przede wszystkim, wierzyła w miłość jak nikt inny i kochała, kochała najmocniej na świecie."

Miłego dnia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama