27.02.2016 - Magic Longsword na sprzedaż!
Obrazek
Obrazek
Jeśli marzył Wam się legendarny przedmiot, jakim niewątpliwie jest Magic Longsword, to mamy dobrą wiadomość. Zgodnie z tematemwarning na forum Tibii został wystawiony na sprzedaż!

Warto poświęcić chwilę i prześledzić jego najnowszą historię... W czerwcu 2013 roku Gaby-chan tibiacom icon wystawiła w swoim domu w Thais na Refugii bardzo imponującą kolekcję rzadkich i unikalnych przedmiotów, wśród nich znalazł się najbardziej pożądany item, którego właściciel przez bardzo długi czas nie był znany. Warto wspomnieć, że jej konto powstało w 2002 roku.

Po aukcji trwającej niecałe 2 tygodnie Magic Longsword został sprzedany - o czym poinformował właściciel cennej kolekcji rzadkich przedmiotów. Nowym właścicielem został rycerz z Celesty, który również posiada kolekcję wartościowych i dla wielu niedostępnych itemów - Honken tibiacom icon.

obrazek
Lucky Lane 1 (Shop) (Venore)

Mówiło się, że przedmiot został kupiony za... 4000€ + 450kk, jednak sprzedawca, jak i nabywca z oczywistych względów nie podzielili się informacją dotyczą ostatecznej ceny.

Niecałe 3 lata po tym, jak Was poinformowaliśmy o tych wydarzeniach, miecz został wystawiony na aukcję. Ponadto do nabycia są również pozostałe przedmioty widoczne na powyższym zdjęciu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama