12.02.2016 - Tibijczycy polecają Tibijczykom
Obrazek
Obrazek
W Tibii jest wiele rzeczy do robienia i miejsc do zwiedzenia. Sporym wyzwaniem jest prześledzenie wszystkiego. Niektóre rzeczy uważa się za powszechnie znane, natomiast niektóre wręcz przeciwnie.
obrazek

Czy chciałbyś podzielić się jakimiś wskazówkami odnośnie świata Tibii? Czymś, czego innym nie udało się jeszcze odkryć? Coś, co może wzbogacić doświadczenie innych graczy?
Być może ciekawe miejsce polowania znajdujące się na uboczu? Efektywna, lecz mało znana strategia walki? Sekretne miejsce? NPC, z którym warto zamienić słowo? Szczególny quest, którego nie można przegapić?

Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem w kolejnym miesięcznym artykule!
Specjalny formularz "Tibijczycy polecają..."warning, w którym możecie zgłaszać swoje propozycje jest już dostępny i należy go wypełnić do 18 lutego, do godz. 23:59. Proszę zapoznać się z dodatkowymi informacji, które są w nim zawarte.
W marcowym artykule Community Managerowie opublikują zbiór ich ulubionych zgłoszeń. Każdy autor wybranych tekstów zostanie wspomniany, a także nagrodzony przedmiotem, którym jest Arcane Insignia item.

Podzielcie się swoją opinią!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darusio
Powrót
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  zaran22
  [PL/EN] 485 RP Szybki stream przed Infinity War | !info | !imbu | !charm
  Maxigashi
  KRYSZTAŁOWA CZARODZIEJKA cd. | TIBIA