Roshamuul
O osadzie:
Krajobraz dziwnie znajomy dla każdego, zapamiętany z mglistych snów i koszmarów. Niepokojąco i ciągle zmieniający się obszar zamieszkały przez spełniające się koszmary i piekielnych maruderów.
Jego ciemna historia jest owiana tajemnicą, kreatury, które kiedyś je zbudowały i zamieszkiwały, już dawno zostały zapomniane przez historię. Nawet w przeszłości, było to miejsce grozy i ciemności, rządzone przez strach i zdradę. Żadne opowiadania i piosenki nie informują o jakichkolwiek cudach, czy horrorach. Kwitnący bastion zła spowijał niepokojące piękno, zniszczony przez makabryczną przeszłość. Mimo to był chroniony i zabezpieczony przed intruzami.
Gdy krucjata inkwizycji sięgnęła brzegu, nowe krwawe bitwy były tylko pustym echem masakry, które Roshamuul widziało całe wieki temu. Niewiele skrawków ziemi wygrało z krwią i cierpieniem, Roshamuul ma miejsca, które naprawdę przejmują.
Kiedyś nazywany miastem koszmaru, jednak nie teraz, ponieważ pieczęcie piekielnych więzień zostały złamane. Koszmarne kreatury wędrują po wyspie, gotowe zniszczyć nawet najbardziej zaawansowanych poszukiwaczy przygód, rzeczywistość jest osłabiona, gdy koszmary są silne, zmieniając krajobraz. Dodatkowo ktoś uciekł, szalejące demony tworzące śmiertelną mieszankę niebezpieczeństw i wiesz jakie koszmary zamieszkują dziś Roshamuul. Tylko najbardziej odważni i zdesperowani podróżnicy podróżują na tę wyspę grozy.
Resztka sił inkwizycji utrzymała fort z pomocą niektórych zrekrutowanych żołnierzy. Ich baza jest jedyną rzeczą, jaka może przypomnieć podróżnemu jak wygląda cywilizacja. Jednak miejsce jest pod ciągłym atakiem oraz oblegane jest ze wszystkich stron.
Każde inne miejsce w Roshamuul to niebezpieczeństwo, zagrożenie i wojna. Chwila nieuwagi i przeznaczenie dosięgnie odkrywcę. Istnieją tylko opowieści o zagubionym skarbie antycznych twórców Roshamuul i pogłoski o dziwnej konstrukcji o nazwie Dreamcatcher, która tam pozostawili. Wyzwania, których nigdy nie widzieliście, niezliczone bogactwa, potężne artefakty pochowane sa gdzieś w upiornych ruinach, przynęta jest zbyt kusząca dla poszukiwaczy, by trzymać się od tego z dala. W Roshamuul każdy znajdzie swój los – zgubę lub majątek.
Władca:
Roshamuul nie posiada żadnych przywódców.
Mapa:
Dodane w wersji:
Mieszkańcy:
Wygląd Nazwa Zawód Specjalność Handel Lokalizacja
npc Asnarus sklepikarz sprzęt tak Roshamuul Depo
npc Auron listonosz - tak Roshamuul Depo
npc Captain Chelop kapitan statki nie statek w Roshamuul
npc Dream Butterfly nieznany - nie ?
npc Eruaran naukowiec - nie Roshamuul na wschód od Depot
npc Gederas naukowiec - nie Roshamuul
npc Maun sklepikarz sprzęt tak Roshamuul na zachód od statku
npc Morax nieznany - nie Roshamuul
npc Mortis pracownik - nie Most w Roshamuul
npc Sandomo dowódca - nie Roshamuul
npc Siestaar bankier - nie Roshamuul, depozyt
npc Zedrulon the Fallen kapłan - nie Świątynia w Roshamuul
Potwory:
W mieście nie występują żadne potwory.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  SHOUTBOX