Ultimate Health Potion Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Ultimate Health Potion
Klasa
Podklasa
Natura
Płyny
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Profesja: Knight
Wymagany lvl: 130
Działanie: Uzupełnia
650-850 hp
Odgłosy: Aaaah...
Waga: 3.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Darkfang100%1-215811.50boss
Hemming100%15010.10
Flameborn83.67%14910.10boss
Sight of Surrender74.74%1-5319110.30
Ethershreck57.11%183710.10boss
Lizard Gate Guardian52%12510.10boss
Gorgo51.38%1-210910.10boss
Hellgorak40.31%1-2356510.10boss
Hatebreeder40%1-41010.10boss
Zavarash35.29%1-1011910.30boss
Terofar30.86%1-108110.30boss
Owin30.25%1-211910.80boss
Ushuriel29.6%132110.10boss
Maw27.27%12210.10boss
Cliff Strider25.12%1-2295810.10
Ghastly Dragon24.92%17752710.10
Orshabaal23.81%12110.10boss
Zugurosh23.58%1149310.10boss
The Flaming Orchid23.36%1-510710.80boss
Shiversleep23.08%11310.30
Madareth21.33%17510.10boss
Feversleep20.2%1111910.30
Choking Fear20.09%1-324279510.80
Vexclaw20.03%1-54703310.90
Ghazbaran20%14010.10boss
Demon19.9%1-412355410.37
Demon Outcast19.88%1-316048210.30
Hand of Cursed Fate19.48%1449810.10
Terrorsleep19.47%1206010.30
Hellflayer18.42%1-51585010.90
Ironblight18.03%1482510.10
Phantasm17.44%1875210.10
Annihilon16.6%180110.10boss
Stone Devourer16.14%1258310.10
Hellhound15.21%13077210.37
Betrayed Wraith15.2%11456010.10
Blightwalker15.02%1-23067210.10
Weeper14.96%1-2785610.10
Bloodback14.74%115611.50boss
Lava Golem14.38%1500010.10
Hive Overseer13.87%1-3283310.10boss
Dread Intruder13.65%1345010.94
Fleshslicer12.5%1810.10boss
Spidris Elite11.95%1-2369810.10
Morgaroth11.76%15110.10boss
Shadowpelt11.54%115611.50boss
Medusa10.13%1-221329810.10
War Golem10.04%110121510.10
Hellspawn10.02%139558910.10
Grim Reaper10%123086610.10
Lost Basher9.91%12327710.10
Orewalker9.89%1-2441010.10
Draken Elite9.14%1-33931710.10
Draken Abomination9.08%1-36526510.10
Souleater8.98%111434310.10
Stabilizing Dread Intruder7.41%18110.94
Spidris6.12%1-23593510.10
Glooth Golem4.93%13075310.70
Kollos4.12%1-32713210.10
Draken Warmaster3.95%126292010.10
Glooth Brigand3.48%19907710.70
Glooth Bandit3.44%19915710.70
Werewolf2.08%14594010.80
Werebear1.98%1729011.50
Glooth Anemone1.96%1-23919210.70
Wereboar1.79%1866111.50
Bog Raider0.77%14964110.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Miasto NPC Cena [gp]
Darashia Asima 310
Zao Chartan 310
Yalahar Chuckles 310
Venore Digger 310
Liberty Bay Frederik 310
Gnomegate Gnomegica 310
Ankrahmun Mehkesh 310
Svargrond Nelly 310
Farmine Rabaz 310
Carlin Rachel 310
Gray Beach Rock In A Hard Place 310
Svargrond Romir 310
Edron Sandra 310
Ab'Dendriel Shiriel 310
Nibelor Siflind 310
Kazordoon Sigurd 310
Port Hope Tandros 310
Thais Topsy 310
Thais Xodet 310
Roshamuul Maun 310
Roshamuul Asnarus 310
Rathleton Alaistar 310
Krailos Ghorza 310
Port Hope Tarun 310
Feyrist Talila 310
Feyrist Valindara 310
Dodane w wersji: 8.11
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Maxigashi
    TIBIJSKA KAWA - PIĄTUNIO