Rope Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Rope
Klasa
Podklasa
Wyposażenie
Narzędzia
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Umożliwia wspinanie się w wyznaczonych miejscach
Waga: 18.00 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Man in the Cave100%1-3510.10boss
Black Knight15.17%196910.10
Troll8.95%1477311.02
Troll Guard8.88%121410.10
Young Troll8.39%131010.10
Island Troll7.83%1469810.10
Mountain Troll7.68%1204410.55
Meadow Strider5.3%128310.55
Emerald Damselfly5.11%11122510.10
Marsh Stalker5.08%1979410.10
Salamander5.01%1873510.10
Swampling4.81%1544310.10
Woodling4.17%126410.55
Hero1.99%111615310.10
Grynch Clan Goblin0.12%11972710.10boss
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ankrahmun Ahmet 15
Rookgaard Al Dee 8
Ab'Dendriel Bashira 15
Edron Beatrice 15
Roshamuul Maun 15
Svargrond Bertha 15
Kazordoon Bezil 15
Thais Gorn 15
Yalahar Gree Dee 15
Darashia Halif 15
Rookgaard Lee'Delle 8
Thais Lubo 15
Kazordoon Nezil 15
Port Hope Perod 15
Farmine Pompan 15
Liberty Bay Red Lilly 15
Gray Beach Rock In A Hard Place 15
Carlin Sarina 15
Venore Shiantis 15
Fibula Timur 15
Tyrsung Zora 15
Venore Rafzan 8
Adventurer's Guild Zethra 8
Rathleton Maro 15
Dawnport Richard 8
Grimvale Gladys 15
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Bashira 50
Carlin Sarina 50
Kazordoon Bezil 50
Kazordoon Nezil 50
Thais Gorn 50
Thais Lubo 60
Venore Nelliem 50
Rookgaard Al Dee 50
Rookgaard Lee'Delle 45
Fibula Timur 50
Island of Destiny Raffael 50
Ankrahmun Ahmet 50
Darashia Halif 50
Edron Beatrice 50
Liberty Bay Red Lilly 50
Port Hope Perod 50
Svargrond Bertha 50
Yalahar Gree Dee 50
Treasure Island John 100
Tyrsung Zora 50
Venore Rafzan 50
Adventurers' Guild Zethra 50
Gray Beach Rock In A Hard Place 50
Farmine Pompan 50
Roshamuul Maun 50
Venore Shiantis 50
Rathleton Maro 50
Dawnport Richard 50
Grimvale Gladys 50
Krailos Larek 15
Dodane w wersji: 2.00
Informacje dodatkowe:
Dostępny z Tutorial Quest oraz Braindeath Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    SHOUTBOX