Platinum Coin Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Platinum Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Horadron100%1-5011310.30boss
Terofar100%2-598110.30boss
Feversleep100%1-9111910.30
Juggernaut100%1-152092410.30
Sight of Surrender100%1-20319210.30
Silencer100%1-921114510.30
Guzzlemaw100%1-78755310.30
Shiversleep100%2-71310.30
Terrorsleep100%1-9213810.30
Gorgo100%1-2011610.10boss
Mad Mage100%2110.10boss
Morgaroth100%2-755110.10boss
Ghazbaran100%61110.20boss
Zulazza the Corruptor100%14110.20boss
Demon Outcast100%1-618483610.30
Zavarash100%1-5011910.30boss
Frazzlemaw100%1-730201310.30
Hellhound100%3-73387110.37
Owin100%1-712210.80boss
The Flaming Orchid100%1-1012510.80boss
Arthom the Hunter100%1-2510.80boss
Oodok Witchmaster100%1-2610.80boss
Midnight Asura100%1-620641410.80
Fernfang100%1-3810.10boss
Dawnfire Asura100%1-917894210.80
Seacrest Serpent100%1-53795510.70
Fleshslicer100%1-5810.10boss
Death Priest Shargon100%1-152910.50boss
Demon100%3-1212863310.37
The Ravager100%1-153210.50boss
Grorlam100%1-61510.10boss
Deathbine100%1-514710.10boss
General Murius100%1-3210.10boss
Orshabaal100%1-752110.10boss
Dracola100%1-2210.10boss
Hand of Cursed Fate100%1-7540110.10
Infected Weeper100%1-7213410.10
Lava Golem100%1-11510110.10
Blightwalker100%1-53375810.10
Tromphonyte100%3-133010.10boss
Eternal Guardian100%1-412097210.10
Bibby Bloodbath100%1-102710.10boss
The Bloodweb100%1-96910.10boss
Magma Crawler100%1-5951810.10
Fleshcrawler100%1-1518710.10boss
Fazzrah100%1-510310.10
Sulphur Scuttler100%1-72610.10boss
Ribstride100%1-811310.10boss
The Bloodtusk100%2-55710.10boss
Weeper100%1-7790110.10
Orewalker100%1-10445510.10
Lost Berserker100%1-91064910.10
Enslaved Dwarf100%1-6609410.10
Flameborn100%3-155410.10boss
Bretzecutioner100%2-83210.10boss
Lost Soul100%1-73212210.10
Paiz the Pauperizer100%1-107210.10boss
Mamma Longlegs100%1-1011410.10boss
Skeleton Elite Warrior100%1-15142611.86
Zanakeph100%1-1018510.10boss
The Old Widow100%1-1012510.10boss
Cliff Strider100%1-10298410.10
Ironblight100%1-8484610.10
Hideous Fungus100%1-71550210.10
Ethershreck100%2-1583810.10boss
Demodras100%2-102210.10boss
Humongous Fungus100%1-62471510.10
Retching Horror100%1-925113710.80
Tentacle of the Deep Terror100%1510.70
Werebadger100%1-31491811.50
Black Vixen100%1-1018211.50boss
Bloodback100%1-718611.50boss
Wereboar100%1-32088611.50
Werebear100%1-31860511.50
The Lily of Night100%3-8911.80boss
Cursed Book100%1-101411.80
Shadowpelt100%1-318311.50boss
Sharpclaw100%1-718411.50boss
Robby the Reckless100%43-62210.10boss
Kalyassa100%1-103911.03boss
Angry Demon100%3-4211.02
Kroazur100%1-745511.40boss
Mornenion100%67-70210.10boss
The Plasmother100%8110.10boss
Elvira Hammerthrust100%10-69310.10boss
The Diamond Blossom100%1-81311.80boss
The Blazing Rose100%1-71211.80boss
Energetic Book100%1-5030811.86
Icecold Book100%1-1021111.86
Brain Squid100%1-2522511.86
Ink Blob100%1-3028811.86
Guardian of Tales100%2-2031811.86
Undead Elite Gladiator100%1-3998011.86
Biting Book100%4-697211.86
Rage Squid100%1-35126911.86
Deathling Spellsinger100%1-1448811.83
Frost Flower Asura100%1-6108011.80
Preceptor Lazare100%1-123911.80boss
Furious Scorpion100%1-52211.80boss
True Midnight Asura100%1-838311.83
True Dawnfire Asura100%1-1236611.83
True Frost Flower Asura100%1-89611.83
Breach Brood100%1-5380910.94
Darkfang100%1-918911.50boss
Dread Intruder100%1-8385710.94
Vexclaw100%1-95485410.90
Reality Reaver100%1-6418410.94
Hellflayer100%1-122004210.90
Grimeleech100%1-85145410.90
Choking Fear100%1-825733510.80
Betrayed Wraith99.98%1-81754710.10
Kerberos97.87%6-184710.10boss
Defiler96.29%1-61169710.10
Lord of the Elements95.31%1-912810.10boss
Armadile94.07%1-7284910.10
Hemming92%1-95010.10boss
Leviathan91.76%1-78510.10boss
Stone Devourer91.1%1-7261910.10
Sparkion90.32%1-3452410.94
Werefox90.13%1-4933411.50
Deepling Master Librarian90.08%1-3126010.10
Instable Sparkion90.06%163410.94
Esmeralda89.8%1-44910.10boss
Thul89.74%1-103910.10boss
Falcon Paladin89.69%1-5255211.83
Grand Commander Soeren89.63%1-513511.80boss
Knowledge Elemental88.66%1-3023811.86
Shadowstalker88%1-52510.10boss
Hide87.97%1-613310.10boss
Animated Feather87.63%1-3518611.86
Tormentor86.67%2-93010.10boss
Raging Mage86.67%1-61510.20
Maw86.36%1-62210.10boss
Hive Overseer85.58%1-7291910.10boss
Phantasm85.36%1-4901610.10
Chopper85.19%1-42710.10boss
Grand Canon Dominus85.14%1-57411.80boss
Burning Book81.52%1-53132611.86
Rotspit81.25%1-53210.10boss
Glooth Brigand80.09%1-39979010.70
Deepling Spellsinger79.89%1-44284010.10
Renegade Quara Predator79.81%1-4343810.70
Renegade Quara Pincher79.46%1-5278010.70
Renegade Quara Constrictor78.63%1-3237310.70
Shardhead78.46%1-56510.10boss
Renegade Quara Hydromancer78.1%1-4198210.70
Broken Shaper77.29%1-248011.10
The Noxious Spawn76.26%1-519810.10boss
Glooth Battery76%1-52510.70boss
Zorvorax75.41%1-36111.03boss
Medusa75.15%1-621688310.10
Spitter74.93%16768110.10
Vile Grandmaster74.75%1-23430510.80
Twisted Shaper74.27%1-248211.10
Control Tower73.68%1-51910.70boss
Shaper Matriarch73.02%1-225211.10
Stabilizing Dread Intruder71.95%1-58210.94
Mindmasher71.43%1-32110.10boss
Instable Breach Brood71.1%1-273710.94
Gelidrazah the Frozen70.31%1-26411.03boss
Deepling Guard70.05%1-23457510.10
Lost Thrower69.99%12589710.10
Stabilizing Reality Reaver69.88%1-48310.94
Lost Basher69.73%12380410.10
Deepling Tyrant69.15%1-4288210.10
Minotaur Cult Prophet66.93%1-3275211.40
Kollos66.2%1-32727010.10
Minotaur Amazon65.33%1-3940810.50
Execowtioner65.27%1-3875910.50
Minotaur Cult Follower64.13%1-3677511.40
Orclops Ravager63.27%19811.10
Lost Exile62.29%1-283811.50
Lost Husher60.78%1-22043610.10
Glooth Bandit60.32%1-39985810.70
Glooth Golem60.14%1-43195110.70
Devourer60.08%1-26469510.70
Behemoth60.01%1-1010155110.10
Waspoid59.66%12712810.80
Weakened Frazzlemaw59.64%12434511.41
Rustheap Golem59.62%1-32559410.70
Glooth Anemone59.61%1-33974810.70
Depowered Minotaur57.91%1-559410.70
Dark Torturer57.43%1-821791510.10
Moohtant54.89%1-21009210.50
Earth Overlord52.73%1-331110.10boss
Squid Warden52.13%1-7921111.86
Ice Overlord51.9%1-37910.10boss
Stonerefiner50.8%1-4382111.50
Lizard Zaogun50.71%1-24586210.10
Draken Elite50.69%1-83960010.10
Minotaur Invader50.64%1-41087610.70
Crawler50.62%13426710.10
Walker50.24%1-3126810.50
Hydra50.12%1-334508010.10
Draken Warmaster50.03%1-527409410.10
Souleater49.95%1-611672410.10
Draken Abomination49.83%1-86564110.10
Undead Dragon49.71%1-51503610.10
Fire Overlord47.13%1-38710.10boss
Spidris Elite45.69%1-6377310.10
The Voice of Ruin45.45%2-51110.10boss
Metal Gargoyle45.1%1-21548810.70
Spidris45.05%1-43611210.10
Massacre42.86%2-5710.10boss
Energy Overlord41.67%1-315610.10boss
Minotaur Cult Zealot40.54%1-3198311.40
Nightfiend40.49%153610.20
Quara Pincher40.2%13958510.10
Worm Priestess39.99%1-311679710.50
Enfeebled Silencer39.96%11467711.41
Mooh'Tah Warrior39.91%1-312605610.50
Haunted Dragon38.51%1-261811.03
Shaburak Lord36%1-2190010.10boss
Askarak Prince34.95%1-4129910.10boss
Minotaur Hunter34.94%1-39723110.50
Askarak Lord34.33%1-2160810.10
Shaburak Prince34.29%1-4153710.10boss
Horestis31.43%1-53510.10boss
Zomba30.43%12310.10boss
Sea Serpent30.19%1-39498110.10
Massive Water Elemental30.07%1-2392110.80
Ghastly Dragon30.05%1-27851210.10
Water Elemental25.32%12353610.80
Draken Spellweaver25.1%1-521883310.10
Elder Wyrm25.08%1-32818110.81
The Handmaiden25%2410.10boss
Renegade Knight25%1-26263710.80
Gravedigger24.73%11087310.10
Ushuriel22.84%1-3032410.10boss
Zevelon Duskbringer22.22%1-3910.10boss
Zugurosh20.13%1-30152010.10boss
Countess Sorrow20%4510.10boss
Hellgorak19.78%1-30357010.10boss
Lich19.73%13557710.10
Annihilon19.35%1-3080610.10boss
Arthei18.18%41110.10boss
Lizard Gate Guardian16%1-52510.10boss
Massive Fire Elemental15.07%11949110.10
Vulcongra14.58%11137010.10
Wiggler14.58%1864610.10
Lizard Noble14.55%1-2037810.10
Lizard Magistratus13.91%1-2064710.10
Boreth13.04%1-32310.10boss
Sandstone Scorpion11.35%1-2308410.10
Lersatio10.98%1-517310.10boss
Marziel10.53%2-51910.10boss
Stampor10.13%1-21286710.10
Vampire Bride10.11%13888510.10
Madareth10%3-298010.10boss
Hatebreeder10%21010.10boss
Sir Valorcrest10%3-42010.10boss
Rot Elemental9.97%18617510.50
Roaring Lion9.53%1637210.70
Plaguesmith8.01%1-213020010.10
Arachir The Ancient One7.69%31310.10boss
Furious Troll6.97%148810.10
Grim Reaper5.02%1-423729610.10
Lizard High Guard5.01%1-214468110.10
Lizard Dragon Priest4.04%1-24128310.10
Goldhanded Cultist Bride4%1-37511.40
Destroyer3.98%1-319826110.10
Diabolic Imp3.56%1-7914510.10
Spectre3.54%1-75569210.10
Lizard Chosen3.04%1-520210510.10
Goldhanded Cultist2.74%2-37311.40
Fury2.51%1-45417710.10
Nightmare2.5%1-312395210.10
Ferumbras2.27%534410.10boss
Nightmare Scion0.99%1-33254210.10
Hellfire Fighter0.93%14142610.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 6.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Maxigashi
    TIBIJSKA KAWA
    Crowny Cro
    Pow'ranny Crowny
    SHOUTBOX