Platinum Coin Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Platinum Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Death Priest Shargon100%1-152910.50boss
Demon100%3-1212543110.37
The Ravager100%1-153210.50boss
Sulphur Scuttler100%1-72610.10boss
The Bloodtusk100%2-55610.10boss
Hellhound100%3-73191110.37
Frazzlemaw100%1-729656410.30
Juggernaut100%1-151945910.30
Sight of Surrender100%1-20319110.30
Guzzlemaw100%1-78412010.30
Silencer100%1-920529610.30
The Bloodweb100%1-96910.10boss
Tromphonyte100%3-133010.10boss
Humongous Fungus100%1-62466210.10
Hideous Fungus100%1-71545710.10
Seacrest Serpent100%1-53795510.70
Demodras100%2-102010.10boss
Arthom the Hunter100%1-2510.80boss
Bibby Bloodbath100%1-102710.10boss
Hand of Cursed Fate100%1-7473410.10
Robby the Reckless100%43-62210.10boss
Tentacle of the Deep Terror100%1410.70
Orewalker100%1-10443510.10
Infected Weeper100%1-7212710.10
Horadron100%1-5011310.30boss
Terofar100%2-598110.30boss
Ribstride100%1-811210.10boss
Lost Soul100%1-73054910.10
Deathbine100%1-514710.10boss
Fleshslicer100%1-5810.10boss
Lava Golem100%1-11501910.10
Fernfang100%1-3810.10boss
Weeper100%1-7788210.10
General Murius100%1-3210.10boss
Magma Crawler100%1-5950610.10
Grorlam100%1-61510.10boss
Enslaved Dwarf100%1-6595710.10
Orshabaal100%1-752110.10boss
Morgaroth100%2-755110.10boss
Demon Outcast100%1-616813610.30
Terrorsleep100%1-9206010.30
Shiversleep100%2-71310.30
Feversleep100%1-9111910.30
Zavarash100%1-5011910.30boss
Fleshcrawler100%1-1518310.10boss
Mad Mage100%2110.10boss
Fazzrah100%1-510310.10
Ghazbaran100%61110.20boss
Zulazza the Corruptor100%14110.20boss
The Flaming Orchid100%1-1010710.80boss
Mornenion100%67-70210.10boss
Ironblight100%1-8484310.10
Cliff Strider100%1-10297210.10
Lost Berserker100%1-91060210.10
Bretzecutioner100%2-83210.10boss
Flameborn100%3-155210.10boss
Eternal Guardian100%1-412005410.10
Kalyassa100%1-103911.03boss
Breach Brood100%1-5361710.94
Owin100%1-712210.80boss
Angry Demon100%3-4211.02
Dracola100%1-2210.10boss
Ethershreck100%2-1583710.10boss
Mamma Longlegs100%1-1011410.10boss
Kroazur100%1-744211.40boss
Black Vixen100%1-1016811.50boss
Bloodback100%1-717211.50boss
Werebadger100%1-31252611.50
Wereboar100%1-31631811.50
Werebear100%1-31437211.50
Darkfang100%1-917411.50boss
Shadowpelt100%1-317011.50boss
Elvira Hammerthrust100%10-69310.10boss
The Plasmother100%8110.10boss
Paiz the Pauperizer100%1-107210.10boss
Sharpclaw100%1-717011.50boss
Reality Reaver100%1-6397910.94
Dread Intruder100%1-8365710.94
Gorgo100%1-2011210.10boss
Vexclaw100%1-94934410.90
Hellflayer100%1-121722610.90
Choking Fear100%1-824616410.80
Retching Horror100%1-924029510.80
The Old Widow100%1-1011010.10boss
Zanakeph100%1-1018510.10boss
Grimeleech100%1-84711010.90
Dawnfire Asura100%1-917098110.80
Blightwalker100%1-53165910.10
Oodok Witchmaster100%1-2610.80boss
Midnight Asura100%1-619807910.80
Betrayed Wraith99.97%1-81529910.10
Kerberos97.78%6-184510.10boss
Defiler96.25%1-61135610.10
Lord of the Elements95.31%1-912810.10boss
Armadile94.04%1-7283710.10
Hemming92%1-95010.10
Leviathan91.76%1-78510.10boss
Stone Devourer91.12%1-7261210.10
Instable Sparkion90.32%155810.94
Werefox90.26%1-4791511.50
Sparkion90.15%1-3430610.94
Deepling Master Librarian90.08%1-3126010.10
Esmeralda89.8%1-44910.10boss
Thul89.74%1-103910.10boss
Shadowstalker88%1-52510.10boss
Hide87.97%1-613310.10boss
Raging Mage86.67%1-61510.20
Maw86.36%1-62210.10boss
Tormentor86.21%2-92910.10boss
Hive Overseer85.57%1-7291710.10boss
Phantasm85.34%1-4893510.10
Chopper85.19%1-42710.10boss
Rotspit81.25%1-53210.10boss
Glooth Brigand80.09%1-39945510.70
Deepling Spellsinger79.89%1-44283810.10
Renegade Quara Predator79.81%1-4343810.70
Renegade Quara Pincher79.46%1-5278010.70
Renegade Quara Constrictor78.63%1-3237310.70
Shardhead78.46%1-56510.10boss
Renegade Quara Hydromancer78.1%1-4198210.70
Broken Shaper77.92%1-238511.10
Glooth Battery76%1-52510.70boss
The Noxious Spawn75.9%1-519510.10boss
Zorvorax75.41%1-36111.03boss
Medusa75.16%1-621497610.10
Spitter74.93%16756010.10
Vile Grandmaster74.74%1-23332610.80
Twisted Shaper74.06%1-240111.10
Control Tower73.68%1-51910.70boss
Stabilizing Dread Intruder72.84%1-58110.94
Shaper Matriarch72.52%1-222211.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-48110.94
Instable Breach Brood71.47%1-263810.94
Mindmasher71.43%1-32110.10boss
Gelidrazah the Frozen70.31%1-26411.03boss
Deepling Guard70.05%1-23456710.10
Lost Thrower69.97%12549210.10
Lost Basher69.73%12331410.10
Deepling Tyrant69.15%1-4288210.10
Minotaur Cult Prophet66.57%1-3232411.40
Kollos66.21%1-32723610.10
Minotaur Amazon65.33%1-3932910.50
Execowtioner65.28%1-3867910.50
Minotaur Cult Follower64.03%1-3569911.40
Orclops Ravager63.54%19611.10
Lost Exile62%1-280011.50
Lost Husher60.77%1-22008910.10
Glooth Bandit60.33%1-39951910.70
Glooth Golem60.12%1-43115810.70
Devourer60.07%1-26350410.70
Behemoth60%1-1010058510.10
Waspoid59.65%12699110.80
Glooth Anemone59.61%1-33929210.70
Rustheap Golem59.58%1-32479810.70
Weakened Frazzlemaw59.5%12236411.41
Depowered Minotaur57.91%1-559410.70
Dark Torturer57.46%1-820234110.10
Moohtant54.98%1-21001410.50
Earth Overlord52.73%1-331110.10boss
Ice Overlord51.9%1-37910.10boss
Lizard Zaogun50.74%1-24563310.10
Draken Elite50.68%1-83950310.10
Crawler50.64%13412410.10
Minotaur Invader50.64%1-41087610.70
Stonerefiner50.6%1-4348211.50
Walker50.2%1-3126510.50
Hydra50.12%1-334306410.10
Draken Warmaster50.02%1-526886910.10
Souleater49.96%1-611596110.10
Draken Abomination49.82%1-86552210.10
Undead Dragon49.67%1-51466110.10
Fire Overlord47.13%1-38710.10boss
Spidris Elite45.69%1-6377310.10
The Voice of Ruin45.45%2-51110.10boss
Metal Gargoyle45.1%1-21541210.70
Spidris45.06%1-43605710.10
Massacre42.86%2-5710.10boss
Energy Overlord41.67%1-315610.10boss
Minotaur Cult Zealot40.97%1-3168411.40
Nightfiend40.64%152910.20
Quara Pincher40.21%13930010.10
Worm Priestess40%1-311550410.50
Mooh'Tah Warrior39.94%1-312453310.50
Enfeebled Silencer39.79%11352911.41
Haunted Dragon38.51%1-261811.03
Shaburak Lord36%1-2190010.10boss
Askarak Prince34.95%1-4129910.10boss
Minotaur Hunter34.9%1-39614410.50
Askarak Lord34.33%1-2160810.10
Shaburak Prince34.29%1-4153710.10boss
Horestis31.43%1-53510.10boss
Zomba30.43%12310.10boss
Sea Serpent30.19%1-39498110.10
Ghastly Dragon30.07%1-27782710.10
Massive Water Elemental29.95%1-2381310.80
Water Elemental25.32%12341010.80
Draken Spellweaver25.11%1-521466010.10
Elder Wyrm25.1%1-32798410.81
The Handmaiden25%2410.10boss
Renegade Knight24.99%1-26071010.80
Gravedigger24.73%11083910.10
Ushuriel22.91%1-3032310.10boss
Zevelon Duskbringer22.22%1-3910.10boss
Zugurosh20.09%1-30151810.10boss
Countess Sorrow20%4510.10boss
Hellgorak19.76%1-30356810.10boss
Lich19.72%13532210.10
Annihilon19.4%1-3080410.10boss
Arthei18.18%41110.10boss
Lizard Gate Guardian16%1-52510.10boss
Massive Fire Elemental15.07%11929910.10
Vulcongra14.61%11113110.10
Wiggler14.56%1861710.10
Lizard Noble14.29%1-2035710.10
Lizard Magistratus13.5%1-2061510.10
Boreth13.04%1-32310.10boss
Sandstone Scorpion11.02%1-2294810.10
Lersatio10.98%1-517310.10boss
Marziel10.53%2-51910.10boss
Madareth10.39%3-297710.10boss
Stampor10.13%1-21286710.10
Vampire Bride10.12%13857810.10
Sir Valorcrest10%3-42010.10boss
Hatebreeder10%21010.10boss
Rot Elemental9.97%18433010.50
Roaring Lion9.49%1628210.70
Plaguesmith8.04%1-212327910.10
Arachir The Ancient One7.69%31310.10boss
Furious Troll6.97%148810.10
Lizard High Guard5.01%1-214403610.10
Grim Reaper5.01%1-423252010.10
Lizard Dragon Priest4.03%1-24111810.10
Goldhanded Cultist Bride4%1-37511.40
Destroyer3.98%1-319380710.10
Spectre3.56%1-75470510.10
Diabolic Imp3.56%1-7904910.10
Lizard Chosen3.04%1-520201310.10
Goldhanded Cultist2.74%2-37311.40
Fury2.51%1-45273510.10
Nightmare2.5%1-312219210.10
Ferumbras2.27%534410.10boss
Nightmare Scion0.99%1-33170410.10
Hellfire Fighter0.93%14096910.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 6.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Maxigashi
    TIBIJSKA KAWA...