Great Spirit Potion Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Great Spirit Potion
Klasa
Podklasa
Natura
Płyny
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Profesja: Paladin
Wymagany lvl: 80
Działanie: Uzupełnia
300 hp i 150 mana
Odgłosy: Aaaah...
Waga: 3.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zulazza the Corruptor100%1110.20boss
Sight of Surrender75.65%1-5319110.30
Zorvorax46.43%1-32811.03boss
Black Vixen46.15%1-25211.50boss
Hatebreeder40%1-51010.10boss
Terofar38.27%1-108110.30boss
Bretzecutioner37.5%1-33210.10boss
Madareth34.85%16610.10boss
Grimeleech32.99%1-34220210.90
Ethershreck31.3%1-383710.10boss
Ghastly Dragon29.95%1-27717910.10
Zanakeph28.26%1-318410.10boss
Paiz the Pauperizer26.23%1-36110.10boss
Zavarash26.05%1-1011910.30boss
Zugurosh25.82%1146410.10boss
Vexclaw24.89%1-54309110.90
Demon24.84%1-512015610.37
Orshabaal23.81%12110.10boss
Morgaroth23.53%15110.10boss
Ghazbaran22.5%14010.10boss
Ushuriel21.52%131610.10boss
Hellgorak20.49%1355810.10boss
Hellhound20.28%12993210.37
Choking Fear20.04%1-323602910.80
Hellflayer19.46%1-51393810.90
The Flaming Orchid13.08%1-510710.80boss
Dread Intruder12.12%1217810.94
Breach Brood11.4%1216610.94
Reality Reaver11.2%1-2237610.94
Stabilizing Dread Intruder11.11%18110.94
Annihilon10.93%179610.10boss
Sparkion10.27%1-2261910.94
Stabilizing Reality Reaver9.88%18110.94
Instable Breach Brood7.69%113010.94
Walker7.29%1126210.50
Draken Abomination5.26%1-36465710.10
Instable Sparkion3.7%110810.94
Glooth Bandit3.53%19889510.70
Glooth Brigand3.51%19886810.70
Bog Raider2.08%14951710.10
Worker Golem0.96%13919210.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Miasto NPC Cena [gp]
Darashia Asima 190
Zao Chartan 190
Yalahar Chuckles 190
Venore Digger 190
Liberty Bay Frederik 190
Gnomegate Gnomegica 190
Ankrahmun Mehkesh 190
Svargrond Nelly 190
Farmine Rabaz 190
Carlin Rachel 190
Gray Beach Rock In A Hard Place 190
Svargrond Romir 190
Edron Sandra 190
Ab'Dendriel Shiriel 190
Nibelor Siflind 190
Kazordoon Sigurd 190
Port Hope Tandros 190
Thais Topsy 190
Thais Xodet 190
Roshamuul Maun 190
Roshamuul Asnarus 190
Rathleton Alaistar 190
Krailos Ghorza 190
Port Hope Tarun 190
Feyrist Talila 190
Feyrist Valindara 190
Dodane w wersji: 8.11
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    alitramek
    900EK ZAPRASZAM ;D