Great Mana Potion Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Great Mana Potion
Klasa
Podklasa
Natura
Płyny
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Profesja: Druid, Sorcerer
Wymagany lvl: 80
Działanie: Uzupełnia
150-250 mana
Odgłosy: Aaaah...
Waga: 3.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Kerberos100%1-34710.10boss
Fleshslicer87.5%1-2810.10boss
Gorgo79.65%1-211310.10boss
Rotspit78.13%1-23210.10boss
Sight of Surrender76.4%1-5319110.30
Maw72.73%1-22210.10boss
Flamecaller Zazrak60%1510.10boss
Grand Chaplain Gaunder56.25%1-31611.80boss
The Noxious Spawn55.9%1-419510.10boss
Chopper51.85%1-22710.10boss
Thul48.72%13910.10boss
Death Priest Shargon44.83%1-52910.50boss
Sharpclaw44.26%118311.50boss
Shadowstalker44%1-22510.10boss
Bretzecutioner43.75%1-33210.10boss
Morgaroth43.14%15110.10boss
Grand Canon Dominus42.86%1-31411.80boss
Zanakeph40.54%1-318510.10boss
Zorvorax39.34%1-36111.03boss
Zavarash38.66%1-1011910.30boss
Grand Commander Soeren38.46%1-31311.80boss
Black Vixen37.22%1-218011.50boss
Terrorsleep35.96%1-2208310.30
Cliff Strider35.49%1-4298110.10
Feversleep34.76%1-2111910.30
Paiz the Pauperizer34.72%1-37210.10boss
Grimeleech33.91%1-34916410.90
Falcon Paladin33.89%1-3131611.80
Falcon Knight33.76%1-3173611.80
Ethershreck33.45%1-383710.10boss
Raging Mage33.33%1-51510.20
Mindmasher33.33%1-22110.10boss
Juggernaut32.76%1-31996010.30
Deepling Tyrant31.3%1-3288210.10
Terofar30.86%1-108110.30boss
Shiversleep30.77%1-21310.30
Preceptor Lazare30.77%1-31311.80boss
Ghastly Dragon30.12%1-27791210.10
Hellhound30.03%1-33266110.37
The Diamond Blossom30%1-51011.80boss
Phantasm29.86%1-2896110.10
Blightwalker29.7%1-33242010.10
Dharalion29.41%11710.10boss
The Lily of Night28.57%2-4711.80boss
Neutral Deepling Warrior28.57%1711.80
Madareth27.85%17910.10boss
Vexclaw25.2%1-55110510.90
Undead Dragon25.16%1-31466110.10
Demon25.1%1-312657210.37
Zugurosh25.08%1151910.10boss
Ghazbaran25%14010.10boss
Deepling Elite24.99%1212910.10
Demodras22.73%12210.10boss
Spidris Elite22.71%1-2377310.10
The Ravager21.88%1-43210.50boss
Haunted Dragon21.84%1-261811.03
Ushuriel20.99%132410.10boss
Hand of Cursed Fate20.66%1-2516410.10
Choking Fear20.04%1-324911110.80
Demon Outcast20.04%1-217457610.30
Hellflayer19.9%1-51828510.90
Hellgorak19.23%1356810.10boss
Hive Overseer18.44%1-4291710.10boss
Lava Golem18.2%1-2506510.10
Infernalist18.12%1735510.10
Ironblight18.09%1484310.10
Guzzlemaw17.97%1-38584410.30
Kalyassa17.95%1-23911.03boss
Minotaur Cult Prophet17.9%1254811.40
True Dawnfire Asura17%1-244711.80
Glooth Battery16%12510.70boss
Control Tower15.79%11910.70boss
Weeper15.36%1-2789710.10
Armadile15.14%1-2284610.10
Frazzlemaw14.97%1-329933610.30
Dark Torturer14.95%1-220760610.10
Betrayed Wraith14.88%1-31635210.10
Deepling Guard14.85%1-33456710.10
Stabilizing Reality Reaver14.81%18110.94
Stone Devourer14.81%1-2261910.10
Lost Soul14.75%1-23133310.10
Orewalker14.49%1-2445110.10
The Flaming Orchid14.17%1-512010.80boss
Lost Thrower13.96%12549210.10
Lost Berserker13.9%11062410.10
Retching Horror13.85%124323510.80
Annihilon13.79%180510.10boss
Massive Energy Elemental13.68%111710.10
Dread Intruder12.63%1373710.94
The Blazing Rose12.5%3811.80boss
Breach Brood12.3%1368410.94
Lost Exile12.13%1-280011.50
Dawnfire Asura11.91%1-217291010.80
Glooth Golem11.89%13132410.70
Lost Basher11.86%12331410.10
Horestis11.43%1-43510.10boss
Spidris11.2%1-23605710.10
Reality Reaver10.56%1-2406210.94
Lost Husher10.4%1-22008910.10
Massive Water Elemental10.39%1383110.80
Execowtioner9.95%1875410.50
Weakened Frazzlemaw9.95%1-32353811.41
Medusa9.93%1-221606810.10
Grim Reaper9.92%123387510.10
Deepling Warrior9.91%14267110.10
Sparkion9.77%1-2439210.94
Deathling Scout9.68%127911.80
Rahemos9.59%182410.10boss
Orshabaal9.52%12110.10boss
Crawler9.4%13412410.10
Renegade Quara Pincher9.35%1-2278010.70
Kollos9.14%1-42723610.10
War Golem9.12%110149310.10
Draken Abomination9.05%1-36561210.10
Moohtant8.99%1-31008510.50
Draken Elite8.85%1-33957710.10
Deathling Spellsinger8.7%19211.80
Dipthrah8.67%166910.10boss
Stabilizing Dread Intruder8.64%18110.94
Ashmunrah8.58%1100210.10boss
Vashresamun8.3%1102410.10boss
Souleater8.09%111646010.10
Spitter7.95%16756010.10
Lizard Dragon Priest7.88%14118710.10
Magma Crawler7.36%1951510.10
Glooth Bandit7.28%1-29978610.70
Yakchal7.25%113810.10boss
Hideous Fungus6.89%11547910.10
Ungreez6.67%11510.10boss
Minotaur Amazon6.47%1940410.50
Renegade Quara Hydromancer6.46%1-2198210.70
Renegade Quara Constrictor5.86%1237310.70
Enslaved Dwarf5.79%1595710.10
Instable Breach Brood5.33%163810.94
Warlock5.25%11973310.10
Draken Spellweaver5.06%121648710.10
Humongous Fungus4.72%1-22469310.10
Instable Sparkion4.48%155810.94
Lizard Magistratus4.46%162810.10
Ice Dragon4.2%1-238111.03
Nymph3.73%1439711.40
Swan Maiden3.48%1218411.40
Pixie3.47%1455611.40
Glooth Brigand3.44%19972110.70
Quara Hydromancer2.89%12492210.10
Serpent Spawn1.97%127826810.10
Werefox1.88%1899211.50
Werebadger1.86%11426111.50
Worker Golem1.5%13958010.10
Sea Serpent1.01%19498110.10
Spectre0.96%15543310.10
Rustheap Golem0.07%1149710.50
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Miasto NPC Cena [gp]
Darashia Asima 120
Zao Chartan 120
Yalahar Chuckles 120
Venore Digger 120
Liberty Bay Frederik 120
Gnomegate Gnomegica 120
Ankrahmun Mehkesh 120
Svargrond Nelly 120
Farmine Rabaz 120
Carlin Rachel 120
Gray Beach Rock In A Hard Place 120
Svargrond Romir 120
Edron Sandra 120
Ab'Dendriel Shiriel 120
Nibelor Siflind 120
Kazordoon Sigurd 120
Port Hope Tandros 120
Thais Topsy 120
Thais Xodet 120
Roshamuul Maun 120
Roshamuul Asnarus 120
Rathleton Alaistar 120
Krailos Ghorza 120
Port Hope Tarun 120
Feyrist Talila 120
Feyrist Valindara 120
Dodane w wersji: 8.10
Informacje dodatkowe:
Przedmiot możemy losowo otrzymać z oraz z .
Obrazek
Obrazek
Uzupełnia 150-250 mana Nie powinno być 'many'?
Obrazek
Obrazek
2015-09-30 22:39:03
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Crowny Cro
    Zwiedzamy Miasta w Tibi